Boekenclub Trefpunt schenkt donatie aan Westervenne en Amberhof Wie verdient er een feestelijk kerstpakket? 10 "VMAEiEM AAM... EETTY DEKJKEM. V Kerstactie Het Hoekstuk en vragen aan...'? Lees dan verder brieken'. Rectificatie Nieuwjaarsbijeenkomst gemeente Heiloo HEILOO - Gusta Becker en Renée Rutte (respectievelijk voorzitter en penningmees ter) van Stichting Vrienden Ouderenwerk Heiloo reik ten woensdag 11 decem ber twee cheques uit aan Joost Lammerts, regiodirec teur Heiloo-Egmond van de Zorgcirkel. Beide cheques a 500 zullen worden besteed aan activiteiten bij de locaties Villa Westervenne en de Amberhof. Stichting Vrienden Ouderenwerk Heiloo (SVOH) is ontstaan uit de Boekenclub die ooit gevestigd was in de oude jongensschool aan de Westerweg. Ongeveer 25 jaar gele den is de Boekenclub verhuisd naar het Trefpunt en is het een stichting (SVOH) geworden. De SVOH orga niseert 10 keer per jaar een boeken markt waar tweedehands boeken tegen een klein bedrag aangeschaft kunnen worden. Iedere laatste zaterdag van de maand, behalve in de maanden juli en december, wordt deze boekenmarkt in het Trefpunt gehouden. De boeken zijn afkom stig van mensen die him gelezen boeken kwijt willen. Vrijwilligers van SVOH zoeken de boeken uit. De hoogwaardige boeken, dus zonder vlekken en scheuren, gaan de ver koop in. De andere worden als oud papier aangeboden aan GP Groot. De stichting ontvangt voor dit oud papier een bedrag. Dit bedrag wordt samen met de inkomsten van de verkoop van de boeken opgespaard en wordt op een later moment als donatie aan een goed doel geschon ken. De donaties worden altijd aan een doel binnen Heiloo geschonken of aan een inwoner van Heiloo die het bedrag gebruikt voor een goed doel buiten Heiloo. Wilt u uw oude boeken kwijt dan kunt u die iedere dag afgeven bij het Trefpunt, Abraham du Bois-Hof 2. Tekst: Yvonne van Stiphout Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Joost Lammerts neemt de cheques in ontvangst van Gusta Becker en Renée Rutte. Foto: STiP Fotografie Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. di. wo. do. vr. 09.00 - 17.00 uur 09.00 -17.00 uur GESLOTEN 09.00 -12.00 09.00 -14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl HEILOO - De komende periode staan de ondernemers van Het Hoekstuk weer voor u klaar voor al uw kerstinkopen. U kunt er terecht voor uw boodschap pen van kerstontbijt tot een heerlijk uitgebreid kerstdiner of een cadeautje voor onder de boom; de ondernemers advise ren u deskundig en met plezier. Net als vorig jaar organiseren de ondernemers van Het Hoekstuk een mooie kerstactie. Want zij geven graag alle inwoners van Heiloo een mooie kerst, ook voor wie dit mis schien minder vanzelfsprekend is. Kent u een gezin dat een feestelijk kerstpakket extra goed kan gebrui ken deze kerst? Stuur dan voor 20 december 2019 een mail naar kerstactiehethoekstuk@outlook. com en laat weten waarom juist dat gezin zo'n mooi pakket verdient. Als je de gezinssamenstelling er ook bij vermeldt, wordt er een mooi pak ket op maat samengesteld. Onder de inzenders worden maar liefst vijf heerlijke pakketten voor een onbe zorgd kerstfeest verloot. Op zondag 22 en 29 december is er een extra koopzondag in Het Hoekstuk. Van 12.00 tot 17.00 uur zijn alle winkels voor u open. Al jarenlang verschijnt in Uitkijkpost de rubriek 'Tien vragen aan...' De redactie vindt het nu de hoogste tijd om deze populaire rubriek in een iets ander jasje te steken. De 'Tien vragen aan...' nieuwe stijl dus. Waar het in de rubriek om gaat, blijft onveranderd: iemand een beetje beter leren kennen, want iedereen heeft een persoonlijk verhaal te vertellen. Vanaf nu kunnen de 'deelnemers' kiezen uit zo'n twintig vragen, waar door niet steeds dezelfde vragen beantwoord hoeven worden. Daarnaast verschijnen vanaf nu nog vijf vragen in de krant, de rest van de vragen staat op onze website www.uitkijlcpost.nl. 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren in Heerenveen en heb mijn jeugd doorgebracht in Mildam. 2. Wat is voor jou geluk? Geluk is voor mij om in de hectiek van een dag met een baan en drie kinderen, even stil te staan bij een zonnestraal, een dwarre lend blaadje of een vriendelijk gebaar. 3. Wat is voor jou de mooiste plek van Heiloo? Het Ter Coulster bos, vlak achter het theehuisje. Daar zijn een paar meanderende slootjes en als daar de zon op schijnt is het net een sprookje. 4. Wat is je grootste angst? Om niet uit het leven te halen wat erin zit. Er is zo ongelooflijk veel moois te beleven. 5. De persoonlijke vraag van Kaeso Oosters: "Jij speelt in het Heilooër Harmonie Orkest. Caecilia, vind, jij dit cultureel genoeg of vind jij dat er meer culturele voorzieningen moeten komen in Heiloo?" Ik zou het fantastisch vinden als alle orkesten van Heiloo samen konden gaan, zodat we één grote organisatie zijn, waarbij we verschillende niveaus kunnen aan bieden. Het is zo zonde om te concurreren met elkaar terwijl muziek zou moeten verbinden. HEILOO - Middels dit schrijven maken we kenbaar dat 'Praktijk Hoog en Laag' te Heiloo, niet verantwoordelijk is voor de onjuist en/of niet afgeleverde uitnodigingen voor de griepprik. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op UITKIJKPOST 18 DECEMBER 2019 Bij deze alsnog een algemene oproep: Diegene die wel een griepprik nodig heeft, kan de praktijk bellen en een afspraak daartoe maken: 072-5330066. De gezamenlijke postverwerkingsbedrijven HEILOO - De nieuwjaarsbijeenkomst van de gemeente Heiloo wordt gehouden op maandag 6 januari van 19.30 tot 22.30 in de Witte Kerk op de Heerenweg in Heiloo. Kent u een gezin dat een feestelijk kerstpakket heel goed kan gebruiken? Aangeleverde foto Tijdens deze informele bijeenkomst kijken het college en de raadsleden terug op het afgelopen jaar. Dit doen zij samen met vertegenwoordigers van verschillende organisaties, verenigingen en inwoners van Heiloo. Natuurlijk wordt ook het glas geheven op het nieuwe jaar. Burgemeester Romeyn zal rond 20.15 uur zijn nieuwjaarstoespraak houden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 3