In deze ïaatste krant van 2019 neemt Uitkijkpost u in vogelvlucht mee door het afgelopen jaar. Jammer genoeg kunnen we niet al het nieuws meenemen, dus in dit jaaroverzicht doen we een greep uit het afgelopen nieuwsjaar. Ongetwijfeld ontbreken er dan ook onderwerpen of gebeurtenissen, die naar uw idee ook een plelge in het overzicht hadden verdiend. Als u zelf het afgelopen jaar nog eens wilt doornemen, kunt u op de website www.uitkijkpost.nl alle edities van het afgelopen jaar nog eens doornemen. Gasterij Nieuw Westert in EgmoncL-Binnen verwoest door brand Gestolen schilderij uit Willïbrordus Business Center terug bij kunstenares Uit enqüete over kleine ergernissen blijkt dat Heiloo zich het meest ergert aan hondenpoep Eerste paal bedrijfswnits Boekelermeer de grond in Diederik Samsom vertelt over klimaatakkoord: Megaklus tot 2020 Tien brievenbussen weggehaald door PostNL Jeroen Götz schaatst Alternatieve Elfstedentocht in Oostenrijk Gemeente lanceert campagne 'U kunt ook buitenom' Warmste Warmetruiendag met 15 °C Werkzaamheden fietsstraat Hoogeweg, Groeneweg in volle gang Geraamte stolpboerderij Lagelaan verplaatst HighLow Rangers rijden naar Helsinki Cultuurkoepel Heiloo Op hol geslagen paarden zetten Heiloo op stelten Zware Hufters starten met Cold Classic Car Experience Gemeente stelt verbod in voor zwaar verkeer op Kerkelaan, Stationsweg en Zevenhuizerlaan Start iverkzaamheden spooronderdoorgang Vennewatersweg Mireille Kaptein uitgeroepen tot Zakenvrouw van het Jaar 2019 Padelbanen TC Heiloo United geopend Watertappunt geplaatst bij station Heiloo UITKIJKPOST 18 DECEMBER 2019 O voorstelling»- Foto: bijzondere Cultuurkoepel het Er was in 2019 veel moois te zien en te horen in de Cultuurkoepel. Het jaar begon prachtig met Op Maarten! Een eigen Koepelproductie rond Maarten van Roozendaal met twee keer een enthousiaste, volle Koepel. Veel mooie voor stellingen volgden, met enthousiast en dankbaar publiek. De Cultuurkoepel bedankt haar bezoekers voor diverse uitverkochte voorstellingen. 2020 gaat ook weer mooi beginnen, met in januari de Ashton Brothers met 'circusorkest' Caecilia maar ook Hadewych doet de Dames, gevolgd door een spectaculair Nationaal Theaterweekend. Het wordt weer genieten in de Koepel. Wij wensen u fijne feestdagen en veel onvergetelijke voorstellingen in 2020. uit het puin Het geraamte tot Zakenvrouw en riet «leze als Nederland. Johannes Dansen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 41