Jury tot tranen geroerd bij Showhero in De Beun Paddenstoetenpracht in Heiloo Zware regenval teistert Heiloo Scouting Rurik bouwt 31 meter hoge JOTA-toren Denise Otto nieuwe jeugddirecteur bibliotheek Heiloo Grote zoekactie voor vermiste foxterriërpup Terrie Uitkijkpost bestaat 85 jaar Vermiste Terrie gevonden in Wormerveer Eppo van Nispen tot Sevenaer houdt wervelende Wülibrorduslezing Anneke Huijzer 45 jaar doktersassistente bij dezelfde huisartsenpraktijk Diewertje rent marathon New York Startschot voor lokaal sportakkoord Feestelijke intocht Sinterklaas Zware Hufters verblijden Au tismecentrum De Boog met cheque Feestdagenactie Je kunt altijd iemands lichtpuntje zijnhaalt Hart van Nederland Ijsbaan Heiloo onder water gezet Wereldlichtjesdag in de Witte Kerk druk bezocht Paaltjes op Zevenhuizerlaan geplaatst én verdwenen Clubhuis motorclub Kanaalweg gesloten Onze Lieve Vrouw ter Nood 2019/2020 Het heiligdom Onze Lieve Vrouw ter Nood mag terugkijken op een bijzonder jaar. Afgelopen jaar is het pad ingesla gen om meer naar buiten te treden met een laagdrempelig aanbod voor mensen die het heiligdom nog niet zo kennen. Voorbeelden hiervan waren de Liturgisch Muziekfestivals afgelopen zomer en een nieuwe viering met Allerzielen. In 2020 willen we dit ingeslagen pad verder in gaan vullen met vernieuwend aanbod. Ook het Gastenhuis (Julianaklooster) van Onze Lieve Vrouw ter Nood als bijzondere vergader- en overnachtingslocatie wordt gelukkig steeds meer gevonden en ook het Oesdom begint men te ontdekken als heerlijk plekje om even een kopje koffie te drinken en/of even wat te snuffelen in de religieuze winkel. We zien 2020 met veel vertrouwen tegemoet! UITKIJKPOST 18 DECEMBER 2019 B Gregory en zoon zuigen samen Pupa' tijdens Showhero in Foto: STiP Potografie STiP Fotografie vanouds eeïl Sinterklaas in Heiloo intocht van Sinte De vele aanwezigen bij Wereldlichtjesdag 2019 in de Witte Kerk vonden steun bij elkaar. Foto: STiP Fotografie °flWekk, *'t'" vail

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 47