Fietsen en lopen voor Brigitte's Heroes en een kankervrije wereld Blarenbal 2020 met The Recipe in Hotel Zuiderduin Zingen met sopraan Karin ten Cate Bowentherapie REGIO 15 kasysïim.nu VERLIES SIMPEL EN SNIL CENTIMETERS Easyslim.nu, veel meer dan afvallen met apparaat UITKIJKPOST 8 JANUARI 2020 Ole, Robin en Skip. Aangeleverde foto LIMMEN - Karin van Twuyver heeft studio's in Limmen, Egmond aan den Hoef, Beverwijk en Hoorn. "Dagelijks zie ik mensen gelukkig en stralend de deur uitlopen, dat is toch prachtig?" vertelt Karin. Wat is Easyslim.nu Met een geavanceerd apparaat trainen we de spieren en zorgen we dat vet uit de cel gaat. Ook werkt het apparaat zeer goed tegen cellulite en een slappe huid. Het is niet alleen het apparaat wat de formule zo succesvol maakt: een eigen maaltijdmix, een uniek eigen kookboek, voedingstips en een stuk psychologie maken Easyslim.nu tot een unieke ervaring. Zou het voor jou ook werken? Om hierachter te komen, nodigen wij je van harte uit voor een intakege sprek en proefbehandeling met €50 korting. Indien je niet minimaal 4 cm verliest, betaal je niks! Nu voor 39 (normaal 89) Easyslim.nu Limmen. Mail: limmen@easyslim.nu Tel./app 06 - 85 85 26 03. Het Palet la te Limmen. Of boek zelf in via www.easyslim.nu REGIO - Op 9 november over leed Brigitte Langedijk, 51 jaar jong en de mama van Skip en Ole en vrouw van Meivin Blok. Ze werd geveld door kanker, binnen een jaar na de diagnose. Opgeven was voor haar geen optie. Ondanks de snelle medische ontwikkelingen en haar hoop op een medicijn werd een mogelijk her stel van Brigitte helaas genadeloos ingehaald door de tijd. Haar zoons willen uit haar naam alles geven en doen voor een kankervrije wereld. Ook voor hen geldt: opgeven is geen optie! Zij doen dit jaar mee aan Alpe d'HuZes om lopend en fietsend de berg te bedwingen. Maar eerst fiet sen en lopen zij de Strandrace en de Kwart Marathon in Egmond aan Zee op 11 en 12 januari 2020. Als eerbetoon aan zijn moeder fietst Ole (10) op zaterdag 11 janu ari de Bikeshop Egmond Jeugd Strandrace. Hij wil geld opha len voor hun Alpe d'HuZes-team Brigitte's Heroes. "Omdat papa, Skip (12) en ik niet willen dat iemand anders dit overkomt, doen wij mee aan Alpe d'HuZes 2020 en fiets ik deze berg op samen met mijn vader. Skip gaat een paar keer de berg op lopen. Ik hoop dat veel mensen ons steunen en geld doneren aan team Brigitte's Heroes," aldus Ole. Na de strandrace spuiten medewerkers van Bikeshop Egmond fietsen af. Een vrijwillige bijdrage komt volle dig ten goede aan Brigitte's Heroes. Op zondag 12 januari loopt Skip met zijn nichtje Robin Langedijk de Kwart Marathon van Egmond aan Zee. Hij heeft hetzelfde doel als zijn broertje, kanker moet de wereld uit. "Iedereen kan geld doneren voor onderzoek naar behandelin gen tegen kanker. We hebben een streefbedrag dat gebaseerd is op de geboortedatum van Brigitte, maar eigenlijk kunnen we nooit genoeg ophalen," zegt Meivin. Elke donatie is meer dan welkom. Je kunt het team van Meivin, Skip en Ole finan cieel steunen door een donatie te doen op www.opgevenisgeenoptie. nl. Op deze officiële website van Alpe d'HuZes kun je Skip Blok of Ole Blok invullen en een donatie doen. Heb je een bedrijf en wil je Brigitte's Heroes sponsoren? Neem dan contact op met Meivin Blok via 06-27121443. leen ontvangen? Bel donderdag tot 12.00 uur: 0226 331020 (Rodi verspreiding bv) EGMOND AAN ZEE - Op zondag 12 januari 2020 vindt het tradi tionele Blarenbal plaats in Hotel Zuiderduin. Dit gezellige feest is al jarenlang de afsluiter van het spectaculaire sportweekend in Egmond aan Zee. Op zondag, na afloop van de Halve Marathon van Egmond, krijgen de deel nemers en supporters weer de kans om onder het genot van een hapje, drankje en gezellige livemuziek na te genieten van alle sportieve prestaties. Om 15.30 uur gaan de deuren van de Zuiderduinzaal open en om 16.00 uur begint het liveoptre den van een van de beste cover bands van Nederland, The Recipe. Het feest duurt tot 20.15 uur en de entree bedraagt slechts 5 per persoon. Legitimatie is verplicht. Naast de garderobe staat een stand van Hospice Egmond. In de zomer van 2020 zal het hospice worden geopend en de stichting is nog op zoek naar vrijwilligers en dona teurs. De gehele opbrengst van de garderobe zal eveneens aan de stichting worden geschonken. Voor meer informatie kunt u terecht op www.hospice-egmond.nl Het bezoekadres van het Blarenbal is Hotel Zuiderduin, Zeeweg 52, Egmond aan Zee. Zie ook www.zuiderduin.nl E GMOND-BINNEN - In het Woensdagochtendcafé van 15 januari komt Karin Verduin ver- teUen over Bowentherapie, een methode die ontspant, helpt en verlicht bij blessures, pijn, stress, hooikoorts, astma en rug- en schouderklachten. Bowentherapie is toe te passen bij zeer uiteenlopende klachten, van bedplassen tot fibromyalgie. Karin demonstreert het met behulp van kleine behandelingen. Benieuwd? Van harte welkom op woensdag 15 januari van 10.30 tot 12.00 uur in Dorpshuis De Schulp, Visweg 45 in Egmond-Binnen. Koffie/thee 1; de workshop is gratis. EGMOND AAN ZEE - Bij Postaanzee gaat op donderdag 9 januari van 14.00 tot 15.30 een zangproject om de stem te vor men van start. De 5 bijeenkom sten van 1,5 uur worden geleid door docente Karin ten Cate die haar zanglespraktijk in Egmond aan Zee heeft. Karin zingt als soliste in birtnen- en buitenland en wil graag haar ken nis en ervaring delen bjj Postaanzee. De sopraan gaat met haar enthousi aste aanpak belangstellenden de fijne kneepjes van het zingen aan leren zoals een goede zangademha ling, ademsteun, toonvorming en meerstemmig zingen. Karin legt ook de nadruk op het uitbreiden van de stem zoals met een gezonde en vrije stem hoger leren zingen. Ook wor den er zangstukken uitgevoerd. Die kiest Karin ook uit met als doel dat de deelnemers beter leren zingen. Ga deze uitdaging aan en kom meedoen. Kosten zijn een vrijwil lige bijdrage die ten goede komt aan Postaanzee. Postaanzee bevindt zich aan de Voorstraat 82a in Egmond aan Zee, www.postaanzee. nl Sopraan Karin ten Cate. Foto: Ab Baart De succesvolle coverband The Recipe krijgt de voetjes zeker van de vloer tijdens het Blarenbal. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 15