Informatieavond Meld u nu aan Ons team zoekt collega's! centrum oosterwal D Wk0rtin9 Maak een pitstop in de maand januari voor een voordelige brillenwissel. Woensdag 29 januari 19.00 - 20.30 uur: via de site of per telefoon s& Als u een cosmetische ingreep overweegt, adviseren wij u zich goed te laten voorlichten. De plastisch chirurg vertelt tijdens de informatieavond over verschillende cosmetisch chirurgische behandelingen, waaronder: ai ooglidcorrectie ai wenkbrauwlift ai facelift en halslift ai lipofilling Hoe gaan de ingrepen in hun werk en wat kunt u verwachten? Wilt u meer weten? Kom langs op deze kosteloze en vrijblijvende avond. Meld u aan via www.centrum-oosterwal.nl of bel naar 072 515 7744. Kom koffiedrinken met onze zorgmedewerkers Kom dan koffiedrinken bij ons thuiszorgteam in Heiloo! Locatie informatieavond: Comeniusstraat3 1817 MS Alkmaar Telefoon 072 515 77 44 www.centrum-oosterwal.nl medisch specialisten cosmetische zorg Tijdens deze uitverkoop vindt u een groot assortiment merkmonturen met kortingen oplopend tot wel 100% op het montuur! Dit geldt ook voor kinderbrillen en zonnebrillen. Op monturen uit de OP OP designcollectie krijgt u maar liefst 100% korting. U betaalt alleen voor de glazen.* De zorgvergoeding regelen wij direct voor u. Supersnel en makkelijk! De Zorg en Welzijn Special verschijnt elke maand in de Uitkijkpost Voor info: verkoop@uitkijkpost.nl. Cosmetische chirurgie In Heiloo, Limmen, Castricum en Akersloot hebben wij 8 thuiszorgteams. De zorgvragen die wij krijgen zijn heel divers, waardoor je werk altijd uitdagend blijft! Bij ons team kun je je ontwikkelen en doorgroeien. Heb jij ervaring in de zorg of ben jij toe aan een nieuwe werkplek. Of wil je kennismaken om te kijken of de zorg wat voor je is? Of ben je er een aantal jaren tussenuit geweest en wil je nu je oude zorgberoep weer oppakken? Datum en tijd: Woensdag 29 januari van 10.00 -12.00 uur Locatie: Holleweg 94, Heiloo Tijdens deze inloop vertellen wij je graag over onze vacatures voor (wijkzieken)verzorgenden en over onze opleidingsmogelijkheden. Voor meer informatie kunt u bellen naar Petra Romeijn, 06 10 94 87 31 We zien je graag op woensdag 29 januari! www.werkenbijevean.nl Opticien Optometrist Contactlensspecialist Stationsplein 24 1851 LN Heiloo Tel: 072 533 12 75 www.zonneveldoptiek.nl Gratis parkeren in de parkeergarage "Vraag irj de winkel naar de voorwaarden BRILLEN WISSEL WEKEN

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 11