F J Heiloo contact W I I 1 J JÊ 12 HEILOO JIJ IET! INWONER ECHT CENTSAf GEMEENTE Bouwen en Wonen Afval en milieu Openingstijden Bezwaar maken m B Volg ons op Heeft u vragen? Bel meteen!! I® SUCH UITKIJKPOST 15 JANUARI 2020 Gewijzigd vastgesteld exploitatie plan Zuiderloo (rectificatie) Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend dat de gemeen teraad in zijn vergadering van 9 december 2019 het exploitatieplan Zuiderloo gewijzigd heeft vastgesteld. Inhoud exploitatieplan Het exploitatieplan maakt onderdeel uit van het gelijknamige bestemmingsplan. Dit bestemmingsplan is vastgesteld door de gemeenteraad op 7 december 2015. Het bestemmingsplan is gedeel telijk onherroepelijk. Het bestem mingsplan vormt het juridisch kader op basis waarvan het woningbouwgebied ontwikkeld kan worden. Voor de gemeente is in het bestem mingsplangebied het kostenverhaal niet voor alle gronden anderszins ver zekerd. Niet alle gronden zijn in eigen dom van de gemeente, waardoor de kosten niet voor alle gronden waarop bouwmogelijkheden zijn voorzien via gronduitgifteprijzen kunnen worden gedekt. Daarnaast is niet met elke grondeigenaar een anterieure overeen komst gesloten. Ook is er een nood zaak tot het stellen van eisen en regels over onder meer de inrichting van de openbare ruimte. De raad heeft al eerder op 5 febru ari 2018 besloten tot (gewijzigde) vaststelling van het exploitatieplan Zuiderloo. Op 9 december 2019 heeft de raad evenwel opnieuw besloten tot een gewijzigde vaststelling. Dit naar GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl 13 whatsapp 06 25756160 www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden Ma, di, wo vrij 08.30 - 15.45 uur donderdag gesloten zaterdag 09.00 - 16.00 uur aanleiding van ingesteld beroep en de tussenuitspraak van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State van 24 juli 2019. De wijzigingen hebben betrekking op een aanvullende nadere motivatie over enerzijds de wijze waarop bij het bepalen van de inbrengwaarde rekening is gehouden met de uit te werken woonbestemmingen UW2 en UW4 uit het voorgaande bestemmings plan Zuiderloo 2005 en anderzijds de gehanteerde peildatum van 1 januari 2017. Waar en wanneer kunt u stukken inzien? Het raadsvoorstel en -besluit, het gewijzigd vastgestelde exploitatieplan, en de hierbij behorende stukken zijn al eerder met ingang van 19 december 2019 gedurende zes weken digitaal in te zien via www.ruimtelijkeplannen.nl onder planlD NL.IMRO.0399.bpZuider- loo-EX05. Daarnaast ligt het exploita tieplan ter inzage bij de informatiebalie in het gemeentehuis van Heiloo en de bibliotheek Heiloo, Westerweg 250, gedurende de openingstijden. De termijn van ter inzage legging is evenwel aangepast tot en met maan dag 3 februari 2020. Hoe kunt u reageren? Tegen het besluit tot gewijzigde vast stelling van het exploitatieplan kan met ingang van de dag na die waarop het besluit ter inzage is gelegd tot en met maandag 3 februari 2020 beroep bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State worden ingesteld. Van deze mogelijkheid kan gebruik maken: een belanghebbende die tijdig zijn zienswijze tegen het ontwerp bij de gemeenteraad naar voren heeft gebracht; Omgevingsvergunningen Ontvangen omgevingsaanvragen een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest zijn zienswijze tegen het ontwerp-exploitatieplan naar voren te brengen; een belanghebbende voor zover het beroep wordt ingesteld tegen de wij zigingen die de raad bij de vaststel ling in het plan heeft aangebracht. Het beroepschrift moet gestuurd worden naar de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Het beroepschrift moet zijn onderte kend en bevat tenminste de naam en het adres van de indiener, de dagteke ning, een omschrijving van het besluit waartegen het gericht is en de gronden van het beroep. Digitaal indienen kan via: https://digitaalloket.raadvanstate.nl. Inwerkingtreding exploitatieplan Het besluit tot gewijzigde vaststel ling van het exploitatieplan treedt in werking met ingang van de dag na die waarop de hiervoor genoemde beroepstermijn afloopt. Het instellen van beroep schorst de werking van het besluit niet. Degenen die beroep heb ben ingesteld kunnen verzoeken om een voorlopige voorziening. Een voor lopige voorziening moet worden inge diend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Digitaal indienen kan via: https digitaalloket.raadvanstate.nl. Indien binnen de beroepstermijn een dergelijk verzoek is ingediend, treedt het besluit niet in werking totdat op het verzoek is beslist. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Marcel Stijkel, tel. 072 5356666 of via e-mail marcelstijkel@debuch.nl. Datum Adres Omschrijving 080120 Pastoor van Muijenweg 88 vergroten woning (uitbouw en dakkapel achterzijde) (WAB02000037) Buiten behandeling Ingetrokken: Westerweg tussen 370 en 370b Vergunningsvrij: Sleedoorn 11 bouwen drie woningen (fase 1handelen in strijd met ruimtelijke regels) (WAB01902070) bouwen carport (WAB01902034) Verleende omgevingsvergunningen (reguliere procedure) Datum Adres Omschrijving 080120 De Blinkenlaan 12 bouwen verbinding tussen de woning en bijgebouw (WABO1901866) Bezwaar U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie daarvoor de tekst 'Bezwaar maken'. Kennisgeving meldingen artikel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken ter uitvoering van de Wet milieubeheer bekend dat op grond van artikel 8.41 van deze wet de volgende meldingen zijn ontvangen: Activiteitenbesluit milieubeheer - Fa. J.H. Kaandorp, Handelsweg 12, (1851 NX) te Heiloo, het verbouwen van de showroom tot bedrijfswoning; Albert Heijn, Rosendaal 95 (1851RK) te Heiloo, het vervangen van condensors door een gaskoeler met C02. In genoemd Besluit zijn voorschrif ten gesteld waaraan de daaronder vallende bedrijven moeten voldoen. Deze voorschriften richten zich op de bescherming van het milieu. Wij con troleren deze bedrijven periodiek op de naleving van deze voorschriften. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Omgevingsdienst Noord-Holland Noord (OD NHN) tele foonnummer 088-102 1300. Als een besluit rechtstreeks (schorsing) aanvragen bij de gevolgen voor u heeft, kunt u voorzieningenrechter van de hiertegen bezwaar maken. Dit rechtbank Noord-Holland, sector doet u in een brief binnen zes Bestuursrecht, Postbus 1621, weken nadat het besluit is ver 2003 BR Haarlem. Hiervoor zonden. In dit bezwaarschrift zet betaalt u griffierecht. u uw naam, adres en handteke ning, datum, omschrijving van het besluit en reden waarom u het niet eens bent met het besluit. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burgemeester of burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. U kunt de besluiten vinden op officielebekendmakin- gen.nl/gemeenteblad Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 12