Eerste zwemdiploma's van 2020 bij Zwembad Loos HSV J09 kampioen Boardingtoernooi Nog volop eigen ontwerpen bij Heieen de Vos Dick Oostrom snelschaakkampioen SPORT/REGIO 15 Even door Heiloo tijdens marathon Egmond aan Zee Verrassing bij Oppositie: Jongens Limmen JO11-3 overtuigend kampioen UITKIJKPOST 15 JANUARI 2020 HEILOO - Op zaterdag 4 januari jongstleden stonden de leerlingen van Zwembad Loos voor de eerste keer in 2020 klaar om hun diploma te halen. Na vele banen zwem men en andere vaardighe den te hebben laten zien, mochten de volgende leerlin gen hun diploma in ontvangst nemen. Diploma A: Hugo Carpay, Roos Grobbe, Fenna Smit Diploma B: Marijn Kramer, Isa Bakkum, Anneiou Frederiks, Sophie Bakker, Rein Welboren, Dejan Meijer, Mats Bruin, Yobet Ghebrehiwet Diploma C: Tess de Waard, Vaita Punt, Fien Kuiper HEILOO - HSV J09 heeft het geflikt, de jongens zijn kampi oen geworden. Op 11 januari moest het gebeuren, het boar dingtoernooi Akersloot in sport hal De Lelie. Jimmy-Lee, Daan, Benjamin, Joris, Levi, Leon en Bob gingen ervoor. De spanning was om te snijden. Vier voorronden, een halve finale en de finale moesten geslecht wor den. Ajax-Feyenoord of Nederland- Duitsland was half zo spannend nog niet. De sporthal was bomvol met zenuwtrekkende en op een goede afloop hopende ouders, opa's, vrien den en kennissen. Het ongelofelijke gebeurde, de jongens wonnen alles. Het wingevoel was alom aanwezig bij de mannen. Dit keer stonden ze allen als een huis, niemand verzaakte. De finale was zinderend. De jongens kwamen met 2-0 voor, maar het werd nog 2-1. Maar... onze mannen van staal Wel den stand. opkomst. Licht uit, keiharde muziek en rookmachines. Ondanks de zenu wen bij de jonge helden waren ze Wet te verslaan. De huldiging was ook zoals het hoort voor de echte kampioenen! Een erepodium met de verliezende finalist eerst en dan de winnaars. Natuurlijk ontbrak Queen met 'We are the champions' niet. En als laatste een ereronde langs het veld. Nu maar hopen dat we voor lopig Wet meer verliezen, want dat woord bestaat Wet meer bij onze helden! Tekst: Cees Hageman Voorafgaand aan de finale was sprake van een ware kampioenen- HEILOO - De marathonlopers liepen zondag 12 januari tijdens de halve marathon van Egmond aan Zee ook een klein stukje door Heiloo. Er waren namelijk doeken neergezet, waardoor het net leek alsof je even door Heiloo liep. Alle mensen uit Heiloo die meeliepen werden hier extra hard toegejuicht. En dat was zeker nodig, gezien de weersomstandigheden. "Altijd weer tof dat je tijdens de halve marathon even kort door je eigen dorp loopt," zegt Heilooër René van der Flier. Foto: Heiloo Vitaal HEILOO - Op dinsdag 7 janu ari werd bij schaakvereniging Oppositie gestreden om het snelschaakkampioenschap van Heiloo. Dat gebeurde tijdens een reguliere clubavond in het Trefpunt. De uitslag na zeven ronden was verrassend: niet een van de gevestigde namen, maar outsider Dick Oostrom ging er met de titel vandoor. Het was al snel duidelijk dat het een verrassende avond zou worden. Kees Jongkind, die de titel de voor gaande twee jaar had opgeëist, ging al in de tweede ronde hard onderWt tegen Fred Smith. Clubkampioen Simon Smit had in de derde ronde tegen Cor van Etten nog geluk: Simon deed een onreglementaire zet, waarna Cor de winst kon clai men. Cor deed dat echter niet en ging de volgende zet door zijn vlag. Simon ging in de twee rondes die daarna volgden alsnog onderuit, eerst tegen André van der Ark en vervolgens tegen Kees Jongkind. Ook André van der Ark deed tegen Cor van Etten een onreglementaire zet. Cor had zijn lesje inmiddels geleerd en claimde nu wel de winst. Uiteindelijk leek het kampioen schap te gaan tussen Dick Oostrom, Kees Jongkind en Cor van Etten. Cor verloor echter onverwacht van Tjerk Voskuil, terwijl Dick in een rechtstreeks duel geen fout maakte tegen Kees Jongkind. Daarmee werd Dick voor de eerste keer snel schaakkampioen. Van de zeven partijen wist Wj er zes te winnen. Alleen de partij tegen Simon Smit ging voor Dick verloren. In de eind stand werd Simon Smit tweede en Kees Jongkind derde. CASTRICUM - De meest bijzon dere eigen ontwerpen hebben veelal een emotionele lading door de persoonlijke betrok kenheid van de opdrachtge ver en de ontwerper. "Daarbij was het reparatiewerk aan erfstukken een uitdaging op zich, zeker als mij daarbij de achtergronden bekend zijn. Herinneringssieraden werden met vakmanschap en gevoel op verzoek ontworpen en gemaakt. Ook bij huwelijken was de emo tionele band met de opdracht gever een enorme stimulans er iets bijzonders van te maken," volgens Heieen. Tot 14 maart 2020 is er nog de mogelijkheid iets bijzonders bij Heieen de Vos aan te schaffen tegen bijzondere prijzen, van oorbellen tot ringen, armbanden en exclusieve colliers. Allemaal uit eigen atelier en naar eigen ontwerp. U weet dus zeker dat u iets exclusiefs draagt wat met gevoel en liefde is vervaar digd. "Het gaat me aan het hart te stoppen met mijn werk, maar gezien mijn leeftijd is het 'er nog van genie ten' ook belangrijk. Al is er straks geen atelier meer, ontwerpen blijf ik zeker," zegt Heieen. Zie ook de advertentie elders in deze krant. In maart kunt u nog een vervolgartikel verwachten over Heieen. Graag tot ziens op het Bakkerspleintje 79 in Castricum. Tekst: Aart Tóth Heieen de Vos zal blijven ontwerpen, ook al is er straks geen atelier meer. Foto: Dennis A-Tjak Iedereen is blij met zijn of haar diploma! Aangeleverde foto LIMMEN - De jongens van voetbalvereniging Limmen JOll-3 wonnen in de voetbalcompetitie alle zeven wedstrijden op over tuigende wijze. Zij zijn dan ook afgelopen zaterdag 11 januari 2020 terecht tot kampioen gekroond. Op de foto van links naar rechts: Jorrit, Bart, Noah, Jesse, Matthijs, Milo, Max, Wiebe, Sam en Seth. Trainers, coaches en ouders zijn trots op de boys! Aangeleverde foto De helden van HSV Jongens onder de 9, Foto: Cees Hageman

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 15