Hoogtezonmiddag Beroemde La Bohème bonbons bij De Chocotheek IÏIKM ULIÜM 3 mim. Laatste werkdag wijkagent Dirk Haasnoot UITKIJKPOST 15 JANUARI 2020 DOM M LOK VUIL Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu- f t vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 -17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00-12.00 vr. 09.00 -14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl Adres Bezoekadres: Wiliibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op HEILOO - Met een exclusief optreden van flamencogita rist Edsart Udo de Haes waant u zich, op de dag voor Blue Monday, in zonnig Spanje. Edsart Udo de Haes is een inter nationaal opvallende flamencogi tarist. Zijn composities hebben een eigen, rijke taal. Muziek waarin hij de elementen van zijn klassieke conservatoriumopleiding gebruikt, die in het brede flamenco-univer- sum passen. Zijn gitaarspel wordt in Spanje geprezen om de prachtig klinkende sferen, die als de kou van het noor den tot diep in je botten doordrin gen. De muziek van de Nederlander wordt daar omschreven als 'de geboorte van een nieuwe flamenco die een vloed aan tongen zal los maken. Een buitenlander die met zijn gevoelige en filosofische spel het stokje van de Spanjaarden kan overnemen.' In het tweede deel van deze mid dag laat Nel Coolegem haar licht over de prachtige gebrandschil derde ramen van de Cultuurkoepel schijnen; Nico Adrichem neemt u mee naar de interessante kelder onder de betegelde vloer en orga nist Erik-Jan Eradus laat u op het balkon kennismaken met het kerk orgel en zijn geschiedenis. Deze middag wordt georgani seerd door de Stichting Vrienden Cultuurkoepel Heiloo. De Vrienden zamelen geld in om de voormalige kapel op het Landgoed Wiliibrordus steeds meer geschikt te maken als cultureel podium. Zondag 19 januari 15.00 - 17.00 uur in de Cultuurkoepel. Entree: 15. Kaarten kunt u bestellen via www.cultuurkoepelheiloo.nl Wij bieden onze donateurs en sponsors na afloop van de mid dag graag een glaasje wijn, bier of fris aan. Wanneer u als donateur of sponsor een mail stuurt naar secretariaat. vrienden@cultuurkoe- pelheiloo.nl ontvangt u van ons een consumptiebon. In deze rubriek deelt een lezer van Uitkijkpost een foto. De foto gunt andere lezers een kijkje in iemands leven, laat zien wat iemand bezighoudt of gewoon mooi vindt. Interim-directeur Uitkijkpost Media bv Eigenaar Skapande Communicatiebureau) "Leuk zo'n strandrace. Bijna 40 km fietsen op het strand door weer en wind. Je komt op een leeftijd dat je als man op een fiets stapt en samen met anderen gaat zwoegen. Mensen komen van ver om hier te fietsen vanwege de omgeving, zoals het strand en de dui nen. Daar wonen wij hier toch mooi middenin. En niet alleen het strand is mooi om te fietsen, maar eigenlijk de hele regio Heiloo. Weilanden, bos, kippenbruggetje en duinen vlakbij. Ik geniet er altijd van en niet alleen op een 'snelle' fiets maar ook met het hele gezin als we lekker een rondje in de buurt doen. Dat deed ik vroe ger als kleine jongen al met mijn vader. Ik zou zeggen: stap eens op de fiets en ga zomaar een willekeurige kant op, dan zal je zien hoe mooi onze omgeving is. En uiteraard altijd afsluiten met een ijsje." Michiel geeft de lens door aan Barrg Berghuis. HEILOO - Vrijdag 24 januari is de laatste werkdag van wijkagent Dirk Haasnoot. Dirk gaat van een welverdiend pensioen genieten. Dirk is 22 jaar lang wijkagent in Heiloo geweest en dus voor veel Heilooërs een vertrouwd gezicht in het dorp. In totaal is Dirk 44 jaar in uniform werkzaam geweest bij de politie in de Duinstreek. Dirk is een sportieve, bescheiden en betrouwbare politieman, die altijd de mens centraal stelt. Een van zijn uitspraken is: "Je mag een mens niet opgeven". Collega-wijkagenten Jacqueline de Kok en Johan de Wildt zullen de welsprekendheid en de 'silly walks' van Dirk ontzettend gaan missen. Aangeleverde foto HEILOO - Op 23 november 2019 openden Tayfur en Nivine hun chocolaterie 'De Chocotheek' in het stationscentrum. Twee en een halve maand later is het nog steeds hard werken voor de twee. Veel mensen weten hun chocolaterie te vinden, soms voor iets lekkers bij de koffie, een cadeautje voor een geliefde of zomaar op weg naar het sta tion. Nivine: "Sinds de opening hebben we alleen maar positieve reacties gekregen. We zijn meer gespeciali seerd dan de andere ondernemers in Heiloo die bonbons verkopen. Wh hebben onder andere ook bonbons voor mensen met diabetes. Waar wij heel erg trots op zijn zijn de bonbons van La Bohème uit Breda. In Breda zijn deze bonbons een begrip. Klanten uit heel Nederland komen speciaal voor deze bonbons naar Breda. Sinds wij ze mogen verkopen, als enige chocolaterie in Noord-Holland, krijgen wij klanten uit tal van plaatsen. Mensen die alle maal voor deze met room gevulde bonbons naar ons toekomen." Mettertijd gaat het stel, ouders van drie kinderen in de leeftijd van 14, 12 en 7 jaar, hun activiteiten nog uitbreiden. "We willen ook met online bestellingen gaan werken en kijken of we afspraken kunnen maken met bejaardentehuizen," aldus Tayfur. "Klanten willen graag een kopje koffie kunnen drinken met een bonbon erbij. Wij hebben nu twee tafeltjes met stoelen staan en we hebben de vergunning binnen om koffie en thee te mogen schen ken. En binnenkort gaat onze websi te, www.dechocotheek.nl, de lucht in en kunnen klanten online bestel len en het assortiment bekijken." Chocolaterie De Chocotheek is gevestigd aan de Heerenweg 211, telefoon 072-7437030. Tayfur en Nivine met links in de vitrine de beroemde La Bohème bonbons. Foto: STiP Fotografie Het gitaarspel van Edsart Udo de Haes wordt in Spanje geprezen om de prachtig klinkende sferen. Foto: Annemiek Rooymans

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 3