Heiloo contact Geen ontvangen? rj 11 HEILOO GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Samenleven Mededelingen Bezwaar maken rit J* ir. Bouwen en Wonen Burgerzaken Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op ÏW Bel donderdag tot 12.00 uur: 0226 33 10 20 (rodi verspreiding bv) kijk ook op www.uitkijkpost.nl ga naar: www.uitkijkpost.nl/klacht Hier vind u een lijst van adressen waar u de Uitkijkpost kan ophalen UITKIJKPOST 22 JANUARI 2020 GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl whatsapp 06 25756160 www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden Ma, di, wo vrij 08.30 - 15.45 uur donderdag gesloten zaterdag 09.00 - 16.00 uur Denk mee over sporten en bewegen in Heiloo Bijna is het zover en dan zijn er voor de gemeenten Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo 'lokale sportak- koorden' opgesteld en ondertekend. Het doel van deze lokale plannen is dat zoveel mogelijk mensen met ple zier kunnen sporten en bewegen. Het gaat bij de plannen om het optima liseren van bestaande en het maken van nieuwe afspraken en samenwer kingen tussen de lokale aanbieders. Het gaat ook om het vergroten van de maatschappelijke waarde van sporten en bewegen. Om lokale accenten en behoeften van inwoners. Voor de plannen gaan betrokkenen lokaal en bovenlokaal op zoek naar ambities en een toekomstbestendige visie op spor ten en bewegen. Verwijderen aanhanger kenteken WL-53-TY Aanhanger dubbelasser met ken teken WL-53-TY staat geparkeerd in een openbare groenstrook, hoek Zevenhuizerlaan/Breedelaan. De kosten voor het verwijderen van deze aanhanger worden op de eigenaar van deze aanhanger verhaalt. Verwijder datum: 30 januari 2020. Verwijderen trailer boot, geen kenteken Trailer +boot. Geen kenteken. Kleur boot: Zwart, blauw en wit op een openbare parkeerplaats ter hoogte van Strandwal 20-32 te Heiloo op het GGZ terrein. Verwijder datum 7 februari 2020. Voorleeshulp op onze website Handig! Voortaan kunt u de tekst van de website laten voorlezen. Met één klik op de knop rechtsboven op alle webpagina's start de voorleeshulp. U kunt ook een deel van de tekst marke- ren om voor te laten lezen. De voorleeshulp is niet alleen voor blinden en zeer slechtzienden. Zij heb ben vaak hun eigen hulpmiddelen. De voorleeshulp maakt de websites vooral toegankelijker voor bijvoorbeeld bezoekers met een leerprobleem of leesbeperking zoals dyslexie. En voor mensen met een verminderd gezichts vermogen. Verder is het te gebruiken door iedereen die gewoon liever luistert dan leest. Verbeteren toegankelijkheid De voorleeshulp is een nieuwe stap op weg naar een betere digitale toegang. Digitale toegankelijkheid gaat erover dat informatie en diensten even bruik baar zijn voor mensen met een functie beperking als voor alle anderen. We blijven werken aan een betere toegang tot onze digitale kanalen. Wilt u ons daarbij helpen door uw sugges ties of opmerkingen met ons te delen? Stuur deze dan naar webredactie@ debuch.nl of bel met de gemeente. Sportformateurs Om dit proces in goede banen te leiden zijn op basis van een Rijkssubsidieregeling onlangs vier 'lokale' onafhankelijke sportformateurs aangesteld. Geïnteresseerden kunnen meedenken over sporten en bewegen in hun gemeente. Zij kunnen zich aanmelden om mee te denken met de sportformateurs. De verwachting is dat in april de lokale sportakkoorden wor den opgeleverd. Vanaf april gaan de betrokken organisaties met de ambities vanuit het akkoord aan de slag. Aan de ambities wordt een uitvoeringsbudget vanuit het Rijk gekoppeld. Aanmelden voor inspiratiesessies Wilt u een bijdrage leveren aan het lokale sportakkoord in uw gemeente? Dan kunt zich aanmelden voor een inspiratiesessie en meedenken met de sportformateurs: Heiloo - Inspiratiebijeenkomst dinsdag 11 febru ari: Sportformateurheiloo@gmail.com Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u uw naam, adres en handtekening, datum, omschrijving van het besluit en reden waarom u het niet eens bent met het besluit. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burgemeester of bur gemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. U kunt de besluiten vinden op officielebekend- makingen.nl/gemeenteblad Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. Omgevingsvergunningen Ontvangen omgevingsaanvragen Datum Adres Omschrijving 140120 De Dresch 6 veranderen voorgevel woning (WAB02000080) Verleende omgevingsvergunningen (reguliere procedure) Datum Adres Omschrijving 130120 Zeekamplaan 27 160120 Kennemerstraatweg 209 vergroten woning (dakkapel voor- en achterdakvlak) (WABO1901992) gewijzigd uitvoeren van de vergunning 2008/0236 (vestigen makelaars kantoor) (WABO1902008) Bezwaar U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie daarvoor de tekst 'Bezwaar maken'. Burgerlijke stand tot en met 16 januari 2020 Geboren Moos Jansen z.v. B.M. Jansen en D. Tromp Eva Ahmad d.v. A. Ahmad en R. Taljene Bobbie L. van Dooren d.v. C.A. van Dooren en B. Schoonhoven Quinten J. de Boer z.v. F.J. de Boer en T.M. de Boer-Götz Sem T. Ligthart z.v. M.P.C. Ligthart en R.I. Veldt Isa K. Boereboom d.v. P.H.E. Boereboom en C.E.M. Bruijns Sofia Delver d.v. A. Delver Teun B. Bakker z.v. T.C.G. Bakker en H. Buijsman Huwelijken geregistreerde partnerschappen M.T. Bos en G.J. Schijf Overlijden E. Lautenbach-Stoeltje S.J.M. Ackermans M.G.M. Oostermeijer L.W. Jonker Komt u langs? Maak een afspraak Steeds meer producten regelt u zelf online via www.heiloo.nl. Soms moet u juist wel even naar het gemeentehuis. Of misschien komt u wel liever langs. Maak dan een afspraak via onze web site. Dan zitten wij voor u klaar. Heeft u geen afspraak? Dan kan het zijn dat u iets langer moet wachten. Op maan- dagvond kunt u voortaan alleen nog terecht voor het aanvragen en opha len van een paspoort, identiteitskaart en rijbewijs. Postgevaadeo^

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 11