Heiloocontact GTHTeam Nederlands Kampioen Ties van der Lecq Nederlands Kampioen SPORT 12 Raad en (raads)commissies Trampolinespringen Badminton herendubbel Red Je Zelf brevetten Zwembad Loos UITKIJKPOST 5 FEBRUARI 2020 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Vergaderingen raadscommissies In Heiloo adviseren vier raadscommissies de gemeenteraad. De raadscommissievergaderingen beginnen om 20.00 uur in de raadzaal (of B&W kamer) van het gemeentehuis en zijn openbaar. Inspreekrecht Tijdens een commissievergadering kunt u inspre ken over onderwerpen die op de agenda staan of over onderwerpen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. Wilt u gebruik maken van het inspreekrecht dan vragen wij u dit voorafgaand aan de vergadering telefonisch of via e-mail te melden aan de commissiegriffier van de gemeenteraad. Agendapunten voor de komende commissie vergaderingen Naast de vaste punten staat op de agenda: Regionaal Historisch Centrum Alkmaar zienswijze Kadernota 2021 Veiligheidsregio NHN zienswijze Kadernota 2021 Recreatieschap Alkmaarder- en Uitgeestermeer zienswijze Kadernota 2021 Cocensus zienswijze Kadernota 2021 WNK Personeelsdiensten zienswijze Kadernota 2021 GGD HN zienswijze Kadernota 2021 Garantstelling Kennemer Wonen Omgevingsdienst NHN zienswijze Kadernota 2021 Vuilverbrandingsinstallatie Alkmaar e.o. zienswijze Kadernota 2021 Openbare Ruimte, woensdag 12 februari 2020 Bestemmingsplan Zandzoom 2019 en exploitatie plan Zandzoom 2019 HEILOO - Zaterdag 25 janu ari werd het Nederlands Kam pioenschap trampolinespringen voor teams gesprongen. Gymnastiek en Turnvereniging Heiloo (GTH) was vertegenwoor digd met drie teams. Twee teams in de vierde divisie en één team in de derde divisie. Uiteindelijk wisten beide vierdedivisieteams zich na de voorronde te plaatsen voor de finale. Het team van Brechtje, Elise, Sheila en Sjoerdje wist ruimschoots Nederlands Kampioen te worden. GTH is supertrots op de drie teams en is een Nederlands Kampioen rijker. Kijk voor meer informatie op www. gthgymnastics. com www.heiloo.nl Maatschappelijke Zaken, maandag 10 februari 2020 Bespreeknotitie inzake uitwerking motie loonkos tencompensatie gesubsidieerde instellingen Bespreeknotitie PvdA inzake overzicht maat schappelijke organisaties Heiloo Bespreeknotitie PvdA inzake oprichten platform kunst en cultuur Heiloo Bespreeknotitie PvdA inzake verbouwing Muziek- en dansschool tot cultureel centrum Bestuurlijke Zaken, dinsdag 11 februari 2020 om 19:00 uur Bespreeknotitie CDA over aanpak reguleren vuur werk Werkorganisatie BUCH zienswijze Kadernota 2021 Auditcommissie, donderdag 13 februari 2020 Controleprotocol accountantscontrole jaarrekening 2019 Onderzoeksjaarplan 2020 art 213a GW Meer informatie of aanmelden inspreken Wilt u meer informatie over de agenda of wilt u inspreken, neemt u dan contact op met de com missiegriffier van de gemeenteraad van Heiloo, mevrouw D. van der Schuur, via telefoonnummer 072-5356792 of via griffie@heiloo.nl. De commissievergaderingen zijn live te beluiste ren via www.heiloo.nl/raad-en-college en dan klik ken op raadsvergadering beluisteren. Ties van der Lecq (links) en dubbelpartner Ruben Jille zijn natuurlijk hartstikke trots op hun titel. Foto: René Lagerwaard HEILOO - Ties van der Lecq (19) is zondag 2 februari samen met Ruben Jille (23) bij het badmintonnen Nederlands Kampioen in de herendubbel geworden. Ties en Ruben bereikten de fina le en moesten het opnemen tegen Robin Tabeling en Jelle Maas. De eerste game ging gelijk op, maar na een kleine achterstand wisten Ties en Ruben deze game toch te winnen met 22-20. Ook de tweede game hep gelijk op en werd gewonnen door Ties en Ruben met 21-19, zodat zij zichzelf nu Nederlands Kampioen mogen noemen. Ties is bij Badmintonvereniging 't Vennewater begonnen op 6-jari- ge leeftijd. Op zijn 10e is hij bij Duinwijck in Haarlem gaan spelen, waar hij nu voor het derde seizoen deel uitmaakt van team 1. Ties woont sinds mei 2018 op Papendal en studeert werktuigbouwkunde aan de Hogeschool van Arnhem. Het team van Sheila, Elise, Brechtje en Sjoerdje werd Nederlands Kampioen. Aangeleverde foto HEILOO - Woensdag 22 januari was het zover, de kinderen van Zwembad Loos stonden klaar om hun Red Je Zelf brevet te gaan halen. Een baantje op hun buik, een baantje op hun rug en nog een aantal andere oefeningen lieten de kinderen zien. Met een groot applaus mochten de volgende kin deren hun brevet ophalen: Siem Schut, Boet de Groot, Dani Meijer, Mylan Cloesmeyer, Sarah Kareis, Sterre Otto, Toots Jansen, Maarten Hes, Julia Sombroek, Colin Wijker, Sofie den Breejen, Niek Grapendaal, Chris Huiberts, Liza Bus, Sanne van der Noord, Chaya van der Poll, Gode Tuik, Jula Berger, Mats Weiier, Jasmijn Bos, Jan Jong, Karlijn van Elswijk, Candy Baltus, Milan van den Berg, Jim Ooms, Baiman Abo. Fantastisch gedaan allemaal! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 12