Ruim 2.750 pakken koffie voor de Voedselbank! Nelleke Noordervliet over 75 jaar bevrijding De Hertenkamp Opkikkers XopX januari Italiaanse maaltijd Alpe d'HuZes bij Heeren van Limmen REGIO 13 Fraai gelegen uitspanning voor privé- en zakelijke bijeenkomsten UITKIJKPOST 5 FEBRUARI 2020 Een bestuurslid van de Lionsclub Alkmaar Phoenix brengt een taart bij Drogisterij Aker in Limmen, als dank voor hun resul taat. Foto: Kees Scharringa REGIO - Afgelopen december zamelde de Lionsclub Alkmaar Phoenix voor de zesde maal waardepunten van Douwe Egberts in. En opnieuw met een fantastisch resultaat! Dertig inzamelpunten in Alkmaar, Heerhugowaard, Heiloo, Limmen, Akersloot en de Egmonden lever den bijna 1,4 miljoen waardepun ten op. Dit aantal is goed voor ruim 2.750 pakken Aroma Rood koffie (250 gram) voor de Voedselbank Alkmaar. Wij willen dan ook alle medewerkende organisaties en bedrijven en vooral ook alle men sen die waardepunten hebben inge bracht hartelijk danken. Het beste inzamelpunt was Drogisterij Aker in Limmen. Maar liefst 261.000 waardepunten (goed voor ruim 520 pakken koffie) wis ten zij dit jaar in te zamelen. In zes jaar tijd heeft de genoemde Lionsclub ruim 7,5 miljoen waar depunten ingezameld, goed voor meer dan 14.000 pakken koffie voor de Voedselbank. Het Noordwest Ziekenhuis is in die zes jaar het meest 'productieve' inzamelpunt geweest (bijna 700.000 waardepun ten). Vrijwel zeker wordt de Douwe Egberts waardepuntenactie aan het eind van het jaar herhaald, dus gooi uw waardepunten niet weg. Geef ze aan de Voedselbank. Lionsclub Alkmaar Phoenix houdt zich jaar- rond ook bezig met het inzame len van oud en vreemd geld voor de Stichting Fight for Sight. Deze stichting verzorgt oogoperaties in derdewereldlanden. Veel men sen hebben nog ergens oude of vreemde munten en bankbiljetten in een la liggen. U kunt ze kwijt in de inzamelzuil in het Noordwest Ziekenhuis en die bij Albert Heijn in 't Loo in Heiloo. Vorig jaar brach ten deze twee inzamelzuilen bijna 7.000 op. ALKMAAR - Horecacentrum De Hertenkamp in stadspark De Hout in Alkmaar neemt een geheel eigen plaats in in de regi onale horecawereld. De fraai gelegen uitspanning biedt ruim te voor besloten bijeenkom sten, zowel zakelijk als privé. Bedrijven en instanties kunnen er terecht voor bijvoorbeeld een personeelsfeest of jubileumvie ring, maar net zo makkelijk kun nen opa en oma er hun zestigja rig huwelijksjubileum vieren. Al ruim twintig jaar biedt De Hertenkamp ruimte voor gezel schappen van 25 tot 200 personen die iets te vieren of te herdenken hebben, of bijvoorbeeld op een pret tige locatie willen vergaderen. Het bedrijf biedt een prachtige locatie, waar personeel voor u klaarstaat en dranken en etenswaren naar keuze volop voorhanden zijn. Alles wordt in de eigen keuken bereid, altijd in nauw overleg met de gast. De Hertenkamp werkt daarbij met streekproducten en kan naar wens alles op tafel toveren. "We denken met u mee en bieden voor oud en jong een ideale plek voor feestjes," aldus gastvrouw Anita Hoekstra. "Aandacht en zorg staan bij ons hoog in het vaandel. Er is een inva lidentoilet aanwezig en een baby- aankleedtafel." Alles kan in De Hertenkamp: of het nu gaat om een geheel ver zorgd bruiloftsfeest met trouwen op locatie, een afscheidsreceptie, huwelijks- of verjaardagsfeest, de promotie van uw bedrijf of een bedrijfsuitje in combinatie met een activiteit, je kunt het niet benoemen of het kan in De Hertenkamp. Het naastgelegen gazon biedt daarbij ruimte voor openluchtactiviteiten. Dit jaar is het aanbod nog verder uitgebreid. De Hertenkamp biedt ook de mogelijkheid voor een bij eenkomst vóór, na of rond een uit vaart of crematie van een dierbare. Onze locatie - dicht bij crematorium de Meerweg gelegen - kan worden gebruikt om een waardig afscheid van de overledene te realiseren. Wij verzorgen afscheidsbijeenkomsten met een hapje en drankje, lunch, brimch, buffet of diner. Zowel in De Hertenkamp als bij u thuis. Hertenkamp dé locatie! Voor informatie bel: 072-5115282 of 06-51991774. Aandacht en zorg staan hoog in het vaandel bij de fraai gelegen uitspanning De Hertenkamp. Foto: Annemarie Dufrasnes LIMMEN - Op vrijdag 6 maart kunt u terecht voor een Italiaanse maaltijd uit de keu ken van Heeren van Limmen. Voor 17,50 krijgt u een heer lijk driegangenmenu: soep, een keuze uit drie soorten pasta en een toetje. Hiervan gaat 12,50 naar Stichting Alpe d'HuZes. De inloop is vanaf 17.00 uur en rond 18.00 uur wordt het buffet geopend. Begin juni gaat er weer een team uit Limmen, Heiloo en Castricum naar Frankrijk om zich in te zetten voor Stichting Alpe d'HuZes. In het team zitten vijf leden van de fami lie Burgering: Jack Gerda, Bob Joyce en Nina. Rob Kramer en Ruud IJsendijk maken dit team compleet. Om geld op te halen hebben zij dit samen met de Heeren van Limmen opgezet. Steun team Bioracer door u aan te melden voor deze (h)eer- lijke maaltijd in het gezellige Heeren van Limmen. Vooraf aanmelden is nodig i.v.m. de inkopen. Meld u aan via burries@ quicknet.nl, u ontvangt dan een bevestigingsmail met verdere infor matie. Telefonisch aanmelden bij de Heeren van Limmen 072 - 5055220 of 06 - 45506002 kan ook. LIMMEN - Limmen Cultuur heeft op vrijdag 28 februari Nelleke Noordervliet uitgeno digd om een lezing te houden in het kader van 75 jaar bevrijding. Een zeer actueel thema. Noordervliet zal spreken over de impact van de oorlog op het leven van mensen die in en net na de oor log zijn geboren. Ze is zeer geïnte resseerd in de geschiedenis en poli tiek en kijkt vanuit die invalshoek naar de gebeurtenissen in het leven. Nelleke Noordervliet is columnis te van dagblad Trouw en schrijfster van talloze boeken, waarvan er vele in verschillende talen zijn vertaald. Haar werk kenmerkt zich door de grote nadruk op het verleden. Ze schreef een aantal (historische) romans en boeken over geschiede nis. Een belangrijk thema in het haar werk is de ethische vraag: Hoe moet een mens leven? Daarom komen ook de thema's verantwoor delijkheid en schuld regelmatig terug. Kom op 28 februari kijken, maar vooral luisteren naar Nelleke Noordervliet. Zij zal u inspire ren. De lezing wordt om 20.00 uur gehouden in Cultureel Centrum Vredeburg aan de Dusseldorperweg 64 in Limmen. Kijk voor reserverin gen, informatie en prijzen op de site www.limmencultuur.nl Nelleke Noordervliet. Foto: Urbi et Orbi LIMMEN - Kringloopwinkel XopX geeft elke week een Opkikker van 250 aan een ver eniging of stichting. De opkikkers van de maand januari zijn gegeven aan: Stichting Ambulance Wens Noord-Holland; Big Swing Band Alkmaar; Heliomare Arbeidsintegratie in Wijk aan Zee en Stichting De Zware Hufters. Ook Scouting Limmen ontving een van de opkikkers. Het bestuur was uiteraar d blij verrast met deze gulle gift! De scoutingvereniging met meer dan 80 jeugdleden draait volledig op de inzet van vrijwil ligers, die wekelijks uitdagende programma's bedenken voor de kinderen, kampen en evenementen organiseren, het terrein onderhou den, enzovoorts. Door vele initia tieven is Scouting Limmen in staat om de contributie voor leden laag te houden en de opkikker is hier een mooie aanvulling op! Het bedrag zal worden verdeeld onder de speltak- ken voor een leuk extraatje tijdens een kamp, weekend of opkomst. XopX, bedankt! Wilt u ook in aanmerking komen voor een donatie? U kunt het for mulier downloaden via www. stichtingxopx.wordpress.com of ophalen in onze kringloopwin kel XopX, Rijksweg 127, Limmen. Openingstijden: dinsdag, donderdag en zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur, tel. 072- 5325962. De scoutingvereniging draait volledig op de inzet van vrijwilligers. Aangeleverde foto lil Hl Ml Vllr

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 13