Sportieve ochtend voor de kleinste inwoners van Heiloo Nieuwe beheerder Buurtpreventie Heiloo miiMd I 4' 3 Staken voor de toekomst van de kinderen f 3 /- A Dtztwtm KORTOM Fietsen aan Zee Vervolg van de voorpagina: UITKIJKPOST 5 FEBRUARI 2020 HEILOO - Dinsdag 18 februari organiseren de buurtsportcoa- ches van Heiloo van 10.00 tot 12.00 uur een Dreumesochtend in Sporthal Het Vennewater in Heiloo. Voor 4 kunnen kin deren van 1 tot en met 5 jaar samen met hun (groot)ouder of begeleider twee uur lang klim men, klauteren, springen, ren nen en samen plezier maken op diverse luchtkussens. Tijdens de Dreumesochtend kun nen de kleinste kids zich uitleven met diverse beweegactiviteiten, ook voor hen is het immers leuk én gezond om lekker in beweging te komen. Er wordt een fïetsparcours uitgezet waar zij hun behendigheid op de loopfiets in de praktijk kun nen brengen, ze mogen hiervoor ook hun eigen loopfiets meebren gen. Voor de allerkleinste peuters is een aparte hoek ingericht waar zij lekker hun gang kunnen gaan. Om 10.00 uur gaan de deuren van de sporthal open. Vooraf reserveren is niet nodig, u betaalt ter plekke 4 per dreumes (inclusief 1 begelei der). Voor BSO's en groepen geldt een aangepast toegangstarief, u kimt hiervoor contact de buurtsportcoach alkmaarsport.nl of 06- opnemen met via k.groen@ 14418495. Het is altijd gezellig op de Dreumesochtend. Aangeleverde foto Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op weike wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 -17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00-12.00 vr. 09.00 -14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo HEILOO - Al enige tijd was Buurtpreventie Heiloo op zoek naar een nieuwe beheerder. Maar nu heeft Buurtpreventie Heiloo eindelijk een goede toe voeging voor het team gevon den, namelijk Bob Hommersen. Bob heeft ruim 30 jaar in Alkmaar gewoond en is sinds mei 2019 trotse inwoner van Heiloo. Hij zag in december een vacature op Facebook en heeft daarop gere ageerd. Na de kennismakingsge sprekken met Danielle en Iwan werd hij al snel ingelijfd bij het team. Gedurende zijn tijd bij de Koninklijke Marine heeft Bob ruim acht jaar als beroepsmilitair op diverse onderzeeboten gevaren. In deze tijd is hij besmet geraakt met het veiligheids- en beveiligingsvi rus. Na zijn tijd bij de marine is hij zich naast zijn reguliere baan onder andere actief bezig gaan houden met zelfverdediging, persoonsbevei liging en anti-piraterij. Sindsdien is hij geïnteresseerd in alle aspecten rondom veiligheid en beveiliging. Bob: "Ik zal vanuit het team iets van mijn enthousiasme proberen over te brengen op alle bestaan de en toekomstige leden van Buurtpreventie Heiloo. Mijn doel stelling is om de mensen in Heiloo bewust(er) te maken hoe men de eigen veiligheid, maar ook de veilig heid in de burnt kan handhaven en waar mogelijk met elkaar verder kan verbeteren." Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.ni/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op Bob Hommersen, de nieuwe beheerder van Buurtpreventie Heiloo. Foto: Iwan Bronkhorst t tOOt Dl HIK VUIL In deze rubriek deelt een lezer van Uitkijkpost een foto. De foto gunt andere lezers een kijkje in iemands leven, laat zien wat iemand bezighoudt of gewoon mooi vindt. (Zelfstandig ondernemer/kunstenaar) "Sinds 15 jaar woon en werk ik met plezier in Heiloo. Aan huis heb ik mijn atelier waar ik vele uurtjes doorbreng met schilde ren. Verschillende keren heb ik mijn werk kunnen exposeren op mooie locaties in Heiloo, o.a. in het Witte Kerkje. Als kind fietste ik langs Nijenburg met zijn prachtige zichtlijn aan de overkant. Fascinerend vond ik dat! Nog steeds kan ik genieten van het mooie dorp en datje hier eigenlijk alles in de buurt hebt. Voor alle soorten winkels en prachtige natuur hoef je nauwelijks te reizen. Alles binnen handbereik. Erg waardevol is het leuke contact dat we met vele buren hebben. Maar waar ik het meest van geniet is dat onze kinderen hier zo heerlijk buiten kunnen spelen en terug komen met verhalen over alle avonturen die ze hebben beleefd! Vaak denk ik, wat zijn we toch een mazzelaars!" Kitty geeft de lens door aan Piet Stoffers. EGMOND AAN ZEE - Iedere eerste donderdag van de maand wordt er vanuit Postaanzee een fietstocht georganiseerd van circa 25 kilometer. Onze vrijwilligers Reijnoud de Haan en Wanda van Leeuwen hebben een mooie route uitgezet. Iedereen is van harte welkom met fiets of e-bike. Neem zelf een duinkaart mee en drinken voor onderweg. Halverwege is er een korte pauze. Voor deelname wordt een vrijwillige bijdrage gevraagd en aanmelding is niet nodig. Ga je mee? Graag begroeten we je op 6 februari! Andere scholen kozen ervoor om niet te staken dit keer, zoals onder andere de Willibrordschool en de Radboudschool. Anita Kraakman, directeur Willibrordschool: "De Willibrordschool was inderdaad open. Wij voelden ons op dit moment niet prettig bij een twee daagse staking. Dat betekent natuurlijk niet dat we gewone dagen hebben gedraaid. We heb ben hier namelijk wel echt aandacht aan besteed. Er hing van alles op de ramen, ouders konden iets schrij ven bij een aantal stellingen, en de kinderen hebben knutsels met hart jes gemaakt, omdat wij hart voor de zaak hebben!" Ook de leerlingen van de Rad boudschool gingen naar school. Het team besloot dit keer geen gehoor te geven aan de stakingsoproep van de vakbonden. Wel steunt het team de mensen die zich blijven inzetten voor de verhoging van de structu rele bekostiging van het onderwijs. Mariieke Polle, namens het team van de Radboud: "We wilden deze dagen juist een positief signaal afgeven en laten zien hoe leuk het onderwijs is! Ouders, verzorgenden en familieleden van de leerlingen waren uitgenodigd om te ervaren hoe mooi en veelzijdig ons vak is. Ook gaven zij workshops, vertelden iets over hun eigen vak, kwamen voorlezen of woonden een les bij."

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 3