Kado&Zo Vooijaarsvakantie BSO Kits Oonlie Schrijver Arjan van den Haak op de Zuidwester COLUMN BEDRIJF BELICHT 5 De videotheek eruit, meer kleding erin! Stuur eens een kaartje ichiel Ullers UITKIJKPOST 5 FEBRUARI 2020 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 275 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. 'Even een filmpje halen' op zaterdagavond bij videotheek 't Centrum is er binnenkort niet meer bij. De videotheek is sinds de jaren 90 een begrip in Heiloo. In 2011 doopte eigenaresse en win kelier van het eerste uur Lisette Reijersen van Buuren haar zaak om tot Kado&Zo, waarbij ze de helft van de winkel reserveerde voor kadoartikelen en modeaccessoires. De winkel bleef een begrip. In 2016 breidde de vooruitziende onderneemster haar collectie uit met kleding en sneakers, inmiddels heeft ze haar- hart hieraan verpand en moet de videotheek plaatsmaken voor een uitgebreidere collectie kleding en meer overzicht voor de klant. Weer een mijlpaal voor de onderneemster pur sang. Waar de dvd-collectie naartoe gaat? De dvd's zijn vanaf vandaag voor iedereen te koop vanaf 2,50 per stuk. Film huren moderne stijl "Ik blijf een filmfanaat maar toen ik het uitstapje naar kadoartikelen en kleding maakte had ik nooit verwacht dat ik dat nog leuker zou vinden," vertelt Lisette. Voor alle Heilooër mede-filmfanaten heeft ze wel een oplossing bedacht: "Ik blijf de nieuwste films bestellen en heb nu met ongeveer 40 klanten een WhatsAppgroep waarin ik op maandag doorgeef welke films er beschikbaar zijn. Je kunt de nieuwste series en films dan alsnog bij me komen huren voor 10 per maand," aldus Lisette. Iedereen kan zich opgeven voor deze manier van film huren moderne stijl, zo blijft 'even een filmpje halen bij Lisette' toch een beetje bestaan. Scandinavisch kwaliteit Waar Lisette niet over uitgepraat raakt is haar kleding- en sneakerscollec tie die zij binnenkort gaat uitbreiden. Vanaf maandag 24 februari kimt u in de verbouwde winkel een nog uitgebreidere collectie Scandinavische merkkleding verwachten. De kleding is modieus en heeft een perfecte pasvorm, maar ook de prijs-kwaliteitsverhouding is uitstekend. De kle ding is tijdloos en je kunt het jaren dragen. "Het is niet drie keer wassen en dan weggooien," zo legt Lisette uit. "Scandinavische ontweipers snap pen het gewoon," vult zij enthousiast aan. Tot die tijd is er overigens nog SALE met stapelkorting tot wel 60%. Daarbij heeft Lisette nog drie Nederlandse merken geselecteerd en in haar collectie opgenomen waarbij de kwaliteit vergelijkbaar is met die van de Scandinavische merken: By Bar, Juul Belle en Zusss, waarvan het laat ste merk ook leuke woon- en modeaccessoires heeft die natuurlijk ook in de winkel aan de Heerenweg te vinden zijn Met een kado van Kado&Zo steel je de show De kadoartikelen die je aantreft in de winkel bij Lisette zijn overigens niet standaard. Voor bijzondere en leuke kado's in alle prijsklassen kun je hier terecht. Maar ook voor alle leeftijden én voor mannen en vrouwen: van kinderkleding (Feetje) maat 44 tot en met 86 tot schoudertassen, sieraden, verzorgingsproducten en bijvoorbeeld de horloges van OOZOO, maar ook voor wijn en het servies van HKhving. Lisette en haar team adviseren je graag. Met een kado van Kado&Zo steel je in ieder geval de show! De nieuwe collectie wordt zaterdag 28 maart geshowd bij de winkel. Zoals u gewend bent zal de modeshow buiten plaatsvinden op de rode loper waar de modellen om 12.00, 14.00 en 16.00 uur de nieuwe zomercollec tie zullen laten zien. Onder het genot van een hapje, drankje en met de muziek van DJ Bodhi bent u welkom om te komen kijken. Als u gelijk besluit een van de mooie items aan te schaffen of u koopt iets anders in de winkel dan krijgt u een goed gevulde goodiebag of een mooie prijs. "Het is feest dus bij besteding van minimaal 75 heb je altijd prijs," aldus Lisette die hoopt dat iedereen even gezellig langskomt. Tekst: Margreeth Anema Met de kleding, accessoires of een cadeau van Kado&Zo steel je de show. Foto: Margreeth Anema HEILOO - Vakantie is feest! Niets hoeven en lekker kun nen doen waar je zin in hebt. Maar ook in de vakantie is het leuk om met leeftijdsgenoten op te kunnen trekken. Tijdens de voorjaarsvakantie staan aUe activiteiten op de BSO van Kits Oonlie in het teken van 'De Ruimte' en staat er een uitje gepland naar Space Expo. Het volledige activiteitenprogramma vindt u op de website van Kits Oonlie. Er zijn verschillende vakantiepak ketten mogelijk, waarbij er gekozen kan worden voor opvang voor iede re vakantie, 6 weken vakantie of flexibele afname. Heeft u eigenlijk geen opvang nodig, maar vindt u het leuk om uw kind mee te laten genie ten van de activiteiten, dan kunt u uw kind(eren) ook per dag, week of vakantie aamnelden. Meer informa tie, of uw kind(eren) deze vakantie nog inschrijven voor één of meerde re dagen? Neem gerust contact op met de centrale administratie van Kits Oonlie via 072-5323576 of info@ kits-oonlie.nl. Ook in de vakantie is het leuk om met leeftijdsgenootjes te Spelen. Aangeleverde foto HEILOO - Van woensdag 22 januari tot en met zaterdag 1 februari waren het de Nationale Voorleesdagen. Tijdens deze dagen bezochten bekende en onbekende Nederlanders bij voorbeeld scholen en bibliothe ken, om meer aandacht te vra gen voor lezen. De groepen 7 en 8 van basisschool de Zuidwester kregen bezoek van journalist en kinderboekenschrijver Arjan van den Haak. Hij vertelde over zijn nieuwste boek 'Cool als Collina' een boek over een 15-jari- ge jongen die ervan droomt om scheidsrechter te worden op hoog niveau. Ook las hij voor uit zijn eer ste boek 'Nick en de Nevelheksen', een spannend boek vol mysteries. De kinderen kregen ook de gelegen heid om vragen te stellen aan de schrijver. Journalist en kinderboekenschrijver Arjan van den Haak bezocht groep 7 en 8 van de Zuidwester. Aangeleverde foto 10 appjes met "gefeliciteerd", nog een aantal Facebookberichtjes en wat duimpjes, slingers, cadeautjes en andere icoontjes. Dat is watje tegenwoordig gemiddeld op een verjaardag of andere heugelijke dag krijgt via de diverse mediakanalen. Leuk en attent dat men eraan denkt (ook al herinnert Facebook je aan die datum). Een kaartje sturen zoals je vroeger deed? Pfff, wat een moeite. Zelfs kerstkaarten versturen is er niet meer bij. Te veel gedoe. Daar hebben we allemaal geen tijd meer voor. opa was van de oude stempel, dus via de krant. N.a.v. die advertentie hebben heel veel mensen de moeite genomen om een kaartje te staren, met lieve teksten en leuke anek dotes. Kleine en grote kaarten uit verwachte en onverwachte hoek. Ik moet eerlijk zeggen dat dit toch wel heel goed doet. Dank daarvoor! Hockeyvader is ook niet zo van de kaartjes. Het is al heel wat dat ik eraan denk een appje te sturen als iemand jarig is. Maar toch is het ook leuk om een ouderwetse kaart via de post te sturen of te krijgen. Onlangs heeft Hockeyvader dit zelf ervaren. Mijn vader, Hockey-opa, is namelijk onlangs overleden. Via een ouderwetse advertentie hebben we dit kenbaar gemaakt, want Hockey- Kortom, een appje, duimpje of slin ger is leuk, maar klim weer eens in de pen en stuur een kaartje. Kleine moeite, groot geluk. Verjaardag, huwelijk, baby, geslaagd, Valentijn of gewoon eens om te bedanken. Hockeyvader neemt zich dit voor en zal zelfs proberen dit jaar weer ouderwetse kerstkaarten te sturen. Alvast bedankt voor uw kaartjes, ook namens de postbode.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 5