Snel en makkelijk afslanken, doe je bij Easyslim.nu EASYSLIM.NU® Schelpen zoeken in Mexico Easyslim.ii immeii! Begin op tijd voor de vakantie! Simpel, Snel, Slank! Hoe helpen we jou? Hoe werkt het? Onze garantie: verlies gemiddeld 15 cm direct na de proefbehandeling!* 1) Een behandeling van circa 40 minuten met ons apparaat 2) Voedingsschema op maat 3) Gratis recepten lifestyle-advies i* '~^ÊÊF' tóVSIJSl XI VERLIES SIMPEL ffT] SNEL CENTIMETERS Sj *4 f Kennismakingsactie! Intake incl. behandeling vamT69r VOOT 39,- Jouw Easyslim.nu vestiging Easyslim.nu Limmen limmen@easyslim.nu Bel 06 - 85 852 603 of boek online via www.easyslim.nu Resultaten ter inzage conform privacywetgeving Plan niet teveel als je reist met kleine kinderen, pas je tempo aan en laatje verrassen... Foto: Claartje Schouten HEILOO - 'Reizen met kinderen, daar heeft een kind toch niks aan?' Deze veelgehoorde uitspraak schiet weer even door mijn hoofd terwijl ik toekijk hoe Keet (3) haar fajita oppeuzelt. Bij Willem (1) zit de guacamole inmiddels in zijn haar maar ook hij geniet er zichtbaar van. "De maan schijnt ook in Mexico," merkt Keet op. "En als het donker is, hoefje geen zonnebril op." Om vervol gens met een vrolijk "Adios!" de bedie ning gedag te zeggen. eten. Want nee, reizen met kinderen is niet altijd rozengeur en maneschijn. Het is soms hard werken, zeker met een dreumes van 1,5 die graag op ontdekking gaat. Ge lukkig zijn de Mexicanen dol op kinderen en vind je op veel plekken een kinder stoel en soms zelfs speelgoed. Ook kijkt niemand hier gek op wanneer kinderen 's avonds laat nog op zijn. We zijn dan ook groot fan van een uitgebreide middagtuk waardoor we 's ochtends en 's avonds alle tijd hebben samen. We zijn op Isla Holbox, een paradijselijk eiland in de Golf van Mexico waar geen auto's rijden en alles net een tikkeltje langzamer gaat. Een relaxte start van onze vierweekse rondreis door Yucatan, Mexico. Het eiland heeft een hoog Timmerdorpge- halte: veel is van hout bedekt met riet en zo nu en dan vind je een prachtige muur schildering tussendoor. De zee is helblauw en het zand heel fijn en wit. We passeren barretjes met houten schommels en de vis sersboten deinen zachtjes op en neer in de branding. Keet vindt de ene na de andere schat. Iedere schelp bewondert ze met de grootste aandacht en het liefst neemt ze ze allemaal mee naar huis. Maar helaas, dat gaat niet. Alleen de allermooiste be waren we om een ketting van te maken. Na een week op Isla Holbox, die we vooral vulden met zwemmen, schelpen zoeken, middagtukkies en lekker eten, zijn we klaar voor de rest van ons avontuur. Op naar Mayatempels, koloniale steden en het meer van Bacalar. Maar wel op babytem po. Want als ik één tip mag geven wan neer je reist met kinderen: less is more. Stel je reistempo bij en plan niet teveel. Juist wanneer je weinig verwacht, word je verrast door de mooiste belevenissen. Willem steelt de show tijdens het eten wanneer hij meebeweegt op de beat van de livemuziek en enthousiast in zijn handen klapt. Af en toe zijn we hem kwijt omdat een van de serveersters een ron met hem om is. Kunnen wij even rustig Claartje Schouten (37) reist samen met haar vriend Wim (38), dochter Keet (3) en zoon Willem (1) het liefst zoveel mogelijk, zowel ver weg als dichtbij. Om andere ouders te inspireren, schreef ze het boek 'Van Terschelling tot Timboektoe - 25x met je kind op avontuur' waarin ze 25 reisver halen van gezinnen bundelde. Op Face- book startte ze de community 'Reislustige Ouders' en onlangs lanceerde ze samen rijt niet Marlieke Kroon het 'Kleine Globetrot- djë ter Magazine'. LIMMEN - Veel mensen willen afslanken, maar dat valt vaak niet mee in^het drukke leven van alledag. Veel afslankmethodes bieden vaak maar een zeer tijdelijke oplos sing en hgijden het jojo-effect in stand. Dat het anders kan bewijzen de afslankstu- dio's van Easysiim.nu.yVI meer dan 5 jaar een begrip in Nederland, en al ruim 2 jaar in Limmen. .nu. Al De studio's van Easyslim.nu werken met een geavanceerd apparaat dat werkt met ultra sound en elektrostimulatie. De ultrasound- techniek zorgt ervoor dat vet uit de vetcel gaatj^!#t|elijkertijd worden, met elektrostimu latie, de spieren getraind. Dit gebeurt terwijl de klant ontspannen en comfortabel op een behandeltafel ligt. Een behandeling duurt ongeveer een uurtje en is geheel pijnloos en veilig. Kom voor een intake en proefbehande ling: nu van 69 voor 39! Tel: 06-85852603, of mail naar limmen@easyslim.nu Het Palet 1a, 1906 CJ, Limmen Ook kunt u via www.easyslim.nu online een afspraak voor een intake en proefbehandeling inboeken. Nog voor de zomer afslanken? Dat kan met EasySlim.nu. Foto: aangeleverd Met behulp van pads die op jouw lichaam worden geplaatst, wordt door middel van ultrasound vet uitjouw vetcellen gehaald. Hoe werkt dat dan? Ultrasound zijn heel hoge geluidsgolven die je niet voelt of hoort. Door deze golven wordt het vet uit de vetcel gehaald en vervolgens op de natuurlijke manier afgevoerd. Maar dat is nog maar een van de vele voordelen, want terwijl jij lekker op de bank ligt en het vet uit de vetcellen wordt gehaald, worden tegelijker tijd middels elektrostimulatie jouw spieren opgebouwd. Hierdoor wordt bijvoorbeeld cellulite minder én wordt een slap geworden huid weer mooi strak. Zodra dit in gang is gezet, ontstaat er het zogenaamde'sneeuwbaleffect', want de spieren die je op bouwt, hebben energie (voeding) nodig. En laten ze die nou net uitje eigen opgeslagen vetten halen! Twijfel niet langer, kom in actie en maak vandaag nog een afspraak. Geldig t/m 23 februari 2020

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 9