Voetbalicoon Bonnie Bult overleden Informatieavond tennis en padel bij TCHU Ailddostage bij Dojo 't Loo Harm Bouma gooit hoge ogen A-judotoernooi Dojo 't Loo SPORT Bonnie Bult 15 Vervolg van de voorpagina: 10 12-1932/05 02-2020 A- en B-diploma's Zwembad Loos UITKIJKPOST 1 2 FEBRUARI 2 0 2 0 Zijn passie voor het jeugdvoet bal leidde ertoe dat hij weer trainer werd van het eerste elftal, maar daarnaast bij de Foresters alle jeugdteams l/m de C-junioren ging trainen. "De mooiste complimenten zijn die van jongens die later zeg gen dat ze als kind met voetballen dingen geleerd hebben waar ze in hun latere leven ook wat aan gehad hebben. Doorzettingsvermogen bij voorbeeld," zo zei Bult ooit in een interview met Uitkijkpost. "Bij de jeugd ligt de basis. Het meeste kun je ze leren totdat ze 13, 14 jaar zijn. En daar ligt bij veel clubs de fout. Die zetten de beste trainer voor het eerste elftal, maar dan is het eigen lijk al te laat. Die trainer zou juist de jeugd moeten opleiden." In de jaren 90 werd Bult trainer van de C-, D- en E-junioren van HSV en het G-team van de club, dat bestond uit lichamelijk en ver standelijk gehandicapte kinderen. "Bij het G-team gaat het er vooral om dat ze in beweging zijn en dat ze als team met elkaar iets doen. Zo merken ze dat ze ergens bijhoren," aldus Bult. In 2000 verhuisde Bult naar het Overijsselse Lemele (vlakbij Ommen). Daar trainde hij de pupil len van SC Lemele. Zijn uitgangs punten zijn altijd dezelfde gebleven: tweebenig kunnen spelen, veel bal techniek, de discipline om op tijd te komen en respect voor de trainer en de andere voetballers in het veld. Met Bult verliest Heiloo een waar- icoon aan wie velen met warme her inneringen zullen terugdenken. Bonnie Bult is dinsdag 11 februari in Zwolle gecremeerd. HEILOO - Op maandag 24 febru ari organiseert tennis- en padel- vereniging TCHU een informa tieavond op het park aan De Dors. Iedereen is welkom om kennis te maken met de gezelli ge club. Liefhebbers kunnen ook meteen een balletje slaan op de tennis- of padelbanen. Traditiegetrouw organiseren de tennisclubs in maart hun open dagen. Nieuwe leden kunnen zich dan inschrijven voor de lessen die in april beginnen. Met de winters van tegenwoordig is het jammer om zo lang te wachten. Je kunt het jaar rond tennis en padel spelen. Dat is te zien aan de drukte op het park HEILOO - Zaterdagochtend 1 februari stonden tien leerlingen van Zwembad Loos klaar voor het afzwemmen. Een kleine groep maar dat mocht het plezier niet drukken. Vol enthousiasme gingen de volgende leerlingen te water en haalden hun diploma; Diploma A: Joah Aardema, Jet Vogel, Jim van der Veek, Iver Erkamp en Isabel Voskuijl. Diploma B: Nova Reuver, Colin van Genderen, Sil de Bueger, Lois van Egmond en Jack Kleverlaan. Aangeleverde foto HEILOO - Zondag 9 febru ari verzorgde Nick Waites een aikidostage bij Dojo 't Loo. Aikidoverenigingen Yawara (uit Heiloo en Amsterdam) en Agatsu (Amsterdam) voelden zich zeer vereerd dat het gelukt was om deze Shihan (groot meester) te verwelkomen in hun dojo's. van TC Heiloo United. De banen zijn ook in de wintermaanden alle dagen goed bezet, vooral in de ochtenden en de avonden. Als het al een keer hard waait dan wordt de luwte van de glaswanden opgezocht en speelt men padel. Alle reden dus om met een je slag te slaan. Op 24 februari ben je vanaf 19.00 uur welkom in de kantine voor informatie over tennis, padel en alle mogelijkheden op de vereni ging. Als je zin hebt kim je meteen lid worden en nog in februari op de baan staan. Voor meer info: kom langs of stuur een mail naar info@ tcheiloounited.nl Nick Waites, 6e Dan aikido en al meer dan 40 jaar aikidodocent, was op deze stormachtige zondag naar Heiloo gekomen om verschil lende technieken te demonstreren. Hij onderwees een aantal principes uit het aikido: "Jezelf verdedigen zonder kracht en agressie te gebrui ken". Nick Waites liet zien en erva ren hoe je door contact te maken daarna de balans van de ander kunt verstoren waardoor de techniek zonder kracht ingezet kan worden. Individueel zette hij bij iedereen de puntjes op de i van alle verschil lende details die daarbij een rol spe len. Deze workshop was bijzonder inspirerend en geeft de aikidoka's van Noord-Holland weer voor vele maanden stof om zich deze aan dachtspunten nog meer eigen te gaan maken. Nick Waites demonstreert samen met Marcel een aikidotechniek. Foto: STiP Fotografie Alle deelnemers kregen na afloop een beker. Aangeleverde foto AKERSLOOT - Harm Bouma uit Castricum heeft voor het eerst de winst binnengehaald in de wekelijkse wedstrijd in Akersloot om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbikecup. Na een aantal weken al een posi tieve indruk te hebben gemaakt op Sportcomplex de Cloppenburgh, kon Bouma laten zien dat het de afgelopen periode geen gelukstref fer was. Wout Bakker uit Heiloo stond na drie opeenvolgende zeges te boek als de te kloppen man. Toch restte voor Bakker niets anders dan het verdedigen van zijn twee de plek. Achter hem volgde Emiel Prins (Egmond aan Zee). Het was spannend hoe het zou aflopen met het groepje achter Prins, met de almaar op kop rijden de Bob Scholten uit Akersloot, zoon en vader Koen en Gerrit Jansen uit Schagen en de later aangesloten Alkmaarder Henk Louwe. Zij moes ten strijden om de vierde en vijfde plek. Een aantal omlopen voor het einde waagde Koen Jansen een geslaagde poging om ertussenuit te glippen. Hij eindigde op de vierde plaats, Bob Scholten werd vijfde. HEILOO - Zaterdag 8 febru ari was het jaarlijkse A-judotoernooi bij Dojo 't Loo. Het toernooi werd alweer voor de derde keer georganiseerd. Er namen 34 judoka's aan deel van Dojo 't Loo en van omliggende verenigingen. Er werd in poultjes gestreden, waarbij iedereen op zijn eigen niveau werd ingedeeld. Alle deelnemers kregen na afloop een beker mee naar huis. Het was een zeer geslaagd toernooi, en alle deel nemers gingen moe maar voldaan naar huis. Heeft uw kind interesse in A-judo? Informeer naar de mogelijk heden via info@dojotloo.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 15