The Buk Danny Boogie Band bij La Strada Zilveren troffel voor Lars Wokke Knotwilgen uit Heiloo gebruikt als kunstwerk JOOP TULP D£Z£ mW: Kom dat zien! UITKIJKPOST FEBRUARI 2020 In deze rubriek deelt een lezer van Uitkijkpost een foto. De foto gunt andere lezers een kijkje in iemands leven, laat zien wat iemand bezighoudt of gewoon mooi vindt. (Vrijwilliger bij Heiloo voor Elkaar en de Historische Vereniging Heiloo) DOOtM LOK VUIL "Twee jaar geleden bezocht ik China. Dit is een totaal ander land dan het onze, ik viel van de ene verbazing in de andere. Op een vrije dag zag ik in een park in Shanghai veel ouderen met openge vouwen paraplu's, zoals op de foto. Op iedere paraplu prijkte een A4'tje met voor mij onleesbare tekens. Gelukkig was er ook een Engelse tekst. Daarin was een beschrijving van de zoon van de man achter de paraplu te lezen. De vader bleek op zoek naar een partner voor zijn zoon, die vanwege een driedubbele baan geen tijd had om te daten. Alle mannen en vrouwen bleken op zoek naar een date voor hun kind! Enkelen overlegden met elkaar. Wellicht maakten ze bij een aantrekkelijk aanbod een afspraakje. Dat is nog eens wat einders dan Tinder of Parship." Joop geeft de lens door aan Lou Sinke. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 -17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00-12.00 vr. 09.00 -14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.ni/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op :bj *jt Lars hoopt ook de gouden troffel te metselen. Aangeleverde foto HEILOO - Vrijdag 14 februari heeft Lars Wokke de zilveren troffel gewonnen bij de voor ronde van het NK metselen in Nunspeet. Eind maart doet Lars in Someren mee aan de finale en hoopt hij de gouden troffel te metselen. Lars woont al zijn hele leven in Heiloo en is namens het PCC Oosterhout, waar hij in de 4e klas zit, naar het NK metselen gegaan. Momenteel loopt hij stage bij Metselbedrijf Marco de Haan uit Heiloo waar hij al veel heeft geleerd. HEILOO - In de jaren 60 had Heiloo nog niet zoveel inwo ners. Veel van hen waren agra riër of werkten bij 'de stichting' of de 'Horna' (later Campina/ Melkunie). De mensen kregen meer geld tot hun beschikking en men ontdekte dat bier naar meer smaakte. De A9 was er nog niet; de Kennemerstraatweg was de Route66 van Den Helder naar de Zaan, de belangrijkste 'autostrada' van Noord-Holland-Noord. Bep en Dirk Nanne openden aan deze Kennemerstraatweg 'La Strada'. Zij schonken een prettige pils en ieder een voelde zich er veilig en fijn. Inmiddels zijn Bep en Dirk in de herfst van hun carrière. Aangezien het toch niet echt wil winteren heeft The Buk Danny Boogie Band besloten om op zaterdag 22 febru ari de lente in te luiden. In Café La Strada, op primetime rond 22.00 uur maakt The Buk Danny Boogie Band met niemand minder dan Hoetjes Hoetjes, Kraakman, Klaase, Mooy Zonderhuis zijn opwachting. Natuurlijk zijn er allerlei redenen om niet te komen, allemaal her- HEILOO - Eind 2018 werden de knotwilgen aan de Hoogeweg verwijderd in verband met de vernieuwing van de ondergrond se infrastructuur. Jos Apeldoorn, kunstenaar uit Egmond-Binnen, mocht enkele ver wijderde exemplaren meenemen. Jos, die naast houten beelden ook schilderijen maakt, bewerkte de knotwilgen. Tijdens de Kunstparade Heiloo 2020 stelt hij ze als 'gere noveerde knotwilgen' tentoon. Sommige knotwilgen heeft Jos van bassnaren voorzien, zodat er 'beeld klanken' ontstaan. De Kunstparade vindt dit jaar plaats op 26, 27 en 28 juni. Jos Apeldoorn maakt kunst van knotwilgen. Foto: Jos Apeldoorn kenbaar en volkomen acceptabel. Maar soms hoor je later dat er een avond is geweest die je niet had willen missen. En dan vind je het heel jammer dat je de jongens uit de Jambuurt hebt gemist, of de Horna's. Vandaar dit bericht. Marco Borsato zal er niet bij zijn en Ronnie Flex kan ook niet. Maar velen wel. 'There's boogie on the beaches. There's boogie on the land. We never surrender: The Buk Danny Boogie Band.' Café La Strada, Kennemer straatweg 215, Heiloo. The Buk Danny Boogie Band speelt zaterdag het dak eraf bij La Strada. Foto: E. Hoetjes

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 3