Heieen de Vos Frits Dikhoff nemen afscheid Opkikkers XopX februari A J Daan, Lucy en Bram naar NH-kampioenschappen Inschrijving PCC Maalwater Run en Walk is geopend REGIO/SPORT 13 ïf j Wandelen of hardlopen, doe mee! UITKIJKPOST 4 MAART 2020 Biljartclub 'de Reiger' werd Nederlands Kampioen biljarten voor VG-spelers. Foto: Jose Luken LIMMEN - Kringloopwinkel Keer op Keer geeft elke week een Opkikker van 250 euro aan een vereniging of stich ting. De opkikkers van de maand februari zijn gege ven aan het Foresters jeugd kamp in Heiloo, Organisatie Schoolvoetbaltoernooi Heiloo (op 27 maart, 1 en 3 april) en Toneelvereniging Falkland. Ook VG Biljarten ontving een van de opkikkers. In het weekend van 8 en 9 februa ri jl. mocht Biljartclub de Reiger uit de regio Alkmaar/Heerhugowaard meedoen aan het Nederlands Kampioenschap Biljarten voor VG-spelers in Hotel Zuiderduin in Egmond aan Zee. VG-spelers zijn mensen met een verstandelijke beperking. De beste tien teams uit Nederland streden twee dagen lang HEILOO - Maar liefst drie judoka's van Dojo 't Loo heb ben zich het afgelopen week end geplaatst voor de Noord- Hollandse kampioenschappen tot 10 jaar. Zondag 1 maart werden in Anna Paulowna de afdelingskampioen schappen gehouden voor judoka's tot 10 jaar. De beste vijf judoka's van dit kampioenschap mogen strijden om het Noord-Hollands kampioenschap op zondag 8 maart in Beverwijk. om de titel. Voor deze sporters is dit evenement het hoogtepunt van het jaar waar zij maandenlang naar toeleven. Dit weekend brengt ech ter ook de nodige extra kosten met zich mee. XopX heeft Biljartclub de Reiger hierin ondersteund, waar voor de club oprecht dankbaar is. Het mooie is dat deze club ook nog Nederlands Kampioen werd! VG staat ook voor Verschrikkelijk Goed, zoals XopX en de biljartclub zelf. Wilt u ook in aanmerking komen voor een donatie? U kunt het formulier downloaden via www.stichtingxopx.wordpress.com of ophalen in onze kringloopwin kel Keer op Keer, Rijksweg 127 in Limmen. Openingstijden: dinsdag, donder dag en zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur, tel. 072 - 5325962. Lucy Hurkmans zat samen met Bram Sterk in de gewichtsklasse tot 38 kilogram. Beiden wisten na een aantal sterke wedstrijden een mooie bronzen medaille te winnen. Hierdoor hebben zij zich geplaatst voor de Noord-Hollandse kampi oenschappen. Daan van Waggendorf van Rijn zat in de poule tot 34 kilo. Hij won vijf wedstrijden, maar verloor helaas de finale. Toch een gewel dige zilveren medaille voor Daan. Ook hij mag volgende week naar Beverwijk afreizen. CASTRICUM - Nog een paar dagen en goudsmid Heieen de Vos en goudsmid Frits Dikhoff gaan feestelijk en emotioneel afscheid nemen van hun klan ten van de afgelopen jaren. Zaterdag 14 maart willen Heieen Frits hun klanten nog eens persoonlijk bedanken voor de jarenlange support. Die dag zal het atelier daar speci aal voor ingericht zijn, met ruimte voor veel herinneringen. "Lekker oude verhalen ophalen onder het genot van een hapje, drankje en natuurlijk veel lachen," volgens Frits Dikhoff. Natuurlijk worden ook weer oude anekdotes opgehaald, wat na wat nattigheid geen probleem zal blij ken. "Het belangrijkste is dat wij al onze klanten graag willen bedanken voor hrrn jarenlange binding en aan dacht. Intussen al meerdere gene raties, het is een prachtig iets dit mee te maken," zegt Frits Dikhoff. Heieen de Vos dikt dit nog een beetje aan: "Vooral de emotionele binding, zeker in het goudsmeden, is van grote betekenis voor zowel de klant als voor mijzelf. Dat zal ik nog jaren met mij meedragen, niet als last, maar als prachtige herinne ring," volgens Heieen. Zaterdag 14 maart kunt u als gere gelde klant op ludieke wijze, met wat versnaperingen en bijpassende HEILOO - Vanaf maandag 2 maart gaat de Buurtsportcoach de basisscholen langs om de inschrijving voor de Run en Walk te vergemakkelijken. De scholen hebben een brief gekre gen met de datum waarop de Buurtsportcoach hun school bezoekt. Net als vorig jaar is de start voor PCC Heiloo en de finish op het Triasterrein, waar ook de startnum- rners worden opgehaald en de na- inschrijving is. Ook deze keer geldt dat scholen met het relatief hoogste aantal inschrijvingen de prijs voor de sportiefste school kunnen ver dienen. Dus ouders, als je inschrijft voor de Rim of een van de fantasti sche wandelingen vergeet dan niet de school te vermelden. De wan delroutes zijn natuurlijk een verras sing maar we verklappen dat twee routes iets te maken hebben met De Die en twee iets met die veelbespro ken afslag. Ms je de inschrijving op het schoolplein, geen probleem. Ook op de website kan je je inschrijven. Kijk op de site ook naar het leuke filmpje van vorig jaar met die mooie beelden van Heiloo vanuit de lucht. Het is terecht dat onze gemeente een promotiecampagne voert onder de titel Natuurlijk Heiloo en het evenement ook steunt. De wandel routes zijn natuurlijk een verras sing maar we verklappen dat twee routes iets te maken hebben met De Die en twee iets met die veelbespro ken afslag. Clinic Dit jaar wordt door een vrucht bare samenwerking met Ciska en drankjes, afscheid nemen van goud smid Heieen de Vos en goudsmid Frits Dikhoff op het Bakkerspleintje 79. Trouwens, u kunt zelfs op deze laatste dag sieraden kopen tegen Rob van der Wal van topsponsor CiRoPack een prachtige voorberei ding voor de Run aangeboden. Op donderdagavond 26 maart geven Lisanne en Laura de Witte een clinic bij AV Trias. Je kan dan meer leren over looptechnieken door goed naar ze te luisteren en vooral door te doen. Ook zal het belang van de juiste voeding voor sportpresta ties worden toegelicht en zullen de zussen iets vertellen over him weg naar de Olympische Spelen. Rob en Ciska, die de dames steunen, vinden het geweldig dat twee jonge mensen zeer aantrekkelijke prijzen, een 'Final Sale' dus. Aangeprezen door twee oud-medewerksters. Tot dan! Tekst: Aart Tóth uit Heiloo op dit hoge niveau pres teren en zo'n mooi voorbeeld zijn voor de kinderen in ons dorp. Dat is ook de reden dat ze topsponsor zijn van de PCC Maalwater Run en Walk. Of je nu een geoefende of beginnende loper bent, jong of oud, en een korte of lange afstand gaat hardlopen: iedereen is welkom om mee te doen! Schrijf je in voor de clinic door een e-mail te sturen aan ciska@ciropack.nl. Deelname kost 10. Daarmee steun je het goede werk van Roparun. Er is maar een beperkt aantal plekken en vol is vol. 1h WÊ ifg Daan, Lucy en Bram gaan volgende week de strijd aan om het Noord-Hollands kampioenschap. Aangeleverde foto Gesteund door Rob en Ciska van der Wal geven Laura en Lisanne een clinic als voorbereiding op de PCC Maalwater Run en Walk. Foto: Iwan Bronkhorst Heieen de Vos en goudsmid Frits Dikhoff nemen op feestelijke wijze afscheid van hun klanten. Foto: Dennis A-Tjak

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 13