m Heilo Scontact HEILOO 11 Afval en milieu Openingstijden Evenementen Mededelingen Bouwen en wonen Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op UITKIJKPOST 11 MAART 2020 GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Gratis compost scheppen Op zaterdag 28 maart en maandag 30 maart tot en met donderdag 2 april kan je zolang de voorraad strekt gratis compost ophalen op de milieustraat aan het Rosendaal. Op zaterdag 28 maart ben je van harte welkom tussen 9.15 uur en 15.45 uur. Op maandag tot en met donderdag kan je tussen 09.00 uur en 15.30 uur compost scheppen. Kom op tijd, want op is op! Breng zelf een schep mee en doe de compost in zelf meegebrachte zakken of een aanhanger. Denk eraan dat je de aanhanger goed afdekt met een zeil of een net, anders riskeer je een boete. Medewerkers kunnen vragen naar je legitimatie, waaruit blijkt dat je inwoner van Heiloo bent. De compost die je ophaalt komt van jouw gft- en groenafval en is kwaliteit A of B. Beiden zijn een zeer goede kwa liteit compost, met minder dan 0,05% - 0,1% vervuiling er in. Van iedere volle container van 240 liter kan 25 tot 30 kilo compost gemaakt worden. Naast compost maakt afval- en energiebedrijf HVC er ook biogas van. Zo zie je dus dat jouw afval waardevol is! Meer informatie over gft en het schei den van afval vind je op www.inde- goeiebak.nl. Op www.compostdag. nl vind je meer informatie over de Compostdag. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl whatsapp 06 25756160 www.heiloo.nl Openingstijden Ma, di, wo, do, vrij 08.00 - 12.30 uur Maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden Ma, di, wo, vrij 08.30 - 15.45 uur Donderdag gesloten Zaterdag 09.00 - 16.00 uur Kennisgeving meldingen Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken ter uitvoering van de Wet milieubeheer bekend dat op grond van artikel 8.41 van deze wet de volgende meldingen zijn ontvangen: Activiteitenbesluit milieubeheer Chromefra, De Droogmakerij 64, (1851 LX) te Heiloo, het starten van het bedrijf op een nieuwe locatie voor het vernikkelen en verchromen van producten; Schadeherstel John de Vries, De Droogmakerij 22H, (1851 LX) te Heiloo, het oprichten van een schadeherstelbedrijf; Liander N.V., Nabij Spillaan 2 (1852BM) te Heiloo, het vervangen van het gasstation inclusief het lei- dingwerk t/m de hinderwetafsluiters. In genoemd Besluit zijn voorschrif ten gesteld waaraan de daaronder vallende bedrijven moeten voldoen. Deze voorschriften richten zich op de bescherming van het milieu. Wij con troleren deze bedrijven periodiek op de naleving van deze voorschriften. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Omgevingsdienst Noord-Holland Noord (OD NHN) tele foonnummer 088-102 1300. Meld het met Fixi Ziet u iets in de openbare ruimte? Bijvoorbeeld: kapotte straatverlich ting, overvolle prullenbakken, te hoog onkruid, kapotte speeltoestellen, speeltoestellen die eigenlijk veel beter ergens anders kunnen staan of weg werkzaamheden waar u vragen over heeft. Of ziet u in uw buurt regelmatig: fout geparkeerde auto's, zwerfvuil, te hoog water, of fietswrakken. Meld dit dan aan ons met Fixi. Wethouder Rob Opdam: 'Met Fixi ziet u wat er nog meer in uw buurt bij ons gemeld is. Hartstikke handig dus. Ook voegt u via de app eenvoudig foto's toe. Een foto zegt vaak meer. En helpt ons om de melding sneller op te lossen. Ziet u iets? Geef het aan ons door via hei loo.nl of download de Fixi app. Ruim 400 mensen hebben al een melding gemaakt. Die hebben we allemaal al afgehandeld. Met uw meldingen zor gen we samen voor een nog mooiere gemeente.' APV-vergunningen Verleende APV-vergunning Datum Adres Omschrijving 030320 Heerenweg/plein winkelcentrum 't Loo evenementenvergun ning kunst- en boekenmarkt Heiloo op zaterdag 27 juni 2020 (APV2000142) Bezwaar Deze besluiten kunt u na afspraak inzien in het gemeentehuis van Heiloo. Binnen zes weken na datum van verzending van het besluit, kunnen belanghebbenden een bezwaarschrift indienen bij het college van Heiloo. De datum van verzending staat bij de kennisgeving. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de APV-vergunningverlener via apv@debuch.nl of via 072 535 6666. Doet u ook mee op 13 en 14 maart met NL Doet? Het Oranje Fonds organiseert op 13 en 14 maart, samen met duizenden organisaties in het land, weer NLdoet; de grootste vrijwilligersactie van Nederland. NLdoet zet vrijwilligerswerk in de spot lights en nodigt iedereen uit om een dagje de handen uit de mouwen te steken. Vrijwilligers zijn het kloppend hart van vele sociale initiatieven. Het Oranje Fonds laat daarom met NLdoet zien hoe belangrijk actieve burgers voor de samenleving zijn. Daarnaast draagt NLdoet bij aan een goed imago van het vrijwilligerswerk. Ook laat NLdoet zien hoe leuk vrijwilligerswerk kan zijn. Er worden weer een tal van klussen georganiseerd in Heiloo. ledereen is welkom om mee te doen. Het is leuk, nuttig, gezellig en mensen ontmoeten elkaar. Wilt u meedoen? Aanmelden kan zelf via de website www.nldoet.nl. U kunt dan zoeken op gemeente. Landelijke Opschoondag in Heiloo Zaterdag 21 maart is de Landelijke Opschoondag waarbij inwoners, col lega's of leden van (sport)verenigingen met elkaar aan de slag gaan om zwerf afval op te ruimen. Samen houden we Heiloo schoon. Dat is niet alleen een goede zaak, maar ook heel gezellig! ledereen kan aan de slag ledereen kan een opruimactie organi seren. Dus verzamel kinderen, buren, collega's of verenigingsleden om gezamenlijk zwerfafval in de buurt op te ruimen om er samen een schonere leefomgeving van te maken. Meld ver volgens de actie aan via www.heiloo. nl/opschoondag. Gemeente helpt Na de aanmelding neemt de gemeente contact op om te inventariseren wat jul lie nodig hebben om van de opruimac tie een succes te maken. De gemeente stelt grijpers, ringen, vuilniszakken, handschoenen en veiligheidshes jes beschikbaar. Er wordt natuurlijk rekening gehouden met de kinderen. Tijdens de Landelijke Opschoondag zijn diverse medewerkers van de gemeente aanwezig om te helpen. Niet alleen op 21 maart Het beperkt zich niet alleen tot de Landelijke Opschoondag. Opschoonacties kunnen altijd wor den aangemeld via www.heiloo.nl/ opschoondag. De gemeente helpt dan met de benodigde materialen. Omgevingsvergunningen Ontvangen omgevingsaanvragen Datum Adres Omschrijving 030320 De Nieuwe Plantagie 2 040320 Westerweg 259a (WAB02000451) het opnieuw in gebruik nemen van een uitweg aan de achterzijde van het per ceel (WAB02000442) splitsen van de woning boven de winkel Vergunningsvrije aanvragen Oudburgerlaan 68 Het Gemaal naast 2 (bedrijventerrein Boekelermeer) veranderen woning (plaatsen raamko zijn in de zijgevel) (WAB02000377) dempen van sloten (WAB02000325) Omgevingsvergunning (reguliere procedure) Datum Adres Omschrijving 050320 Westerweg 338 (kavel 15 Westererf Zuiderloo) De Blinkenlaan 31 bouwen woning en aanleggen uitweg (WABO1901917) kappen esdoorn (WAB02000166) Bezwaar Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief binnen zes weken nadat het besluit is verzon den. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en handtekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burgemeester of burgemeester en wethouders, Postbus 1. 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 11