TC Heiloo United maakt park klaar voor open dag Heiloocontact Het voorjaar is begonnen bij TV Het Vennewater mtm SPORT 12 Raad en (raads)commissies Verkeer Prijzen voor judoka's Dojo 't Loo UITKIJKPOST 11 MAART 2020 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Vergaderingen raadscommissies In Heiloo adviseren vier raadscommissies de gemeenteraad. De raadscommissievergaderingen beginnen om 20.00 uur in de raadzaal (of B&W kamer) van het gemeentehuis en zijn openbaar. Inspreekrecht Tijdens een commissievergadering kunt u inspre ken over onderwerpen die op de agenda staan of over onderwerpen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. Wilt u gebruik maken van het inspreekrecht dan vragen wij u dit voorafgaand aan de vergadering telefonisch of via e-mail te melden aan de commissiegriffier van de gemeenteraad. Agendapunten voor de komende commissie vergaderingen Naast de vaste punten staat op de agenda: Maatschappelijke Zaken, maandag 16 maart 2020 Bespreeknotitie van PvdA, Heiloo-2000 en CDA over aansluiting bij Stichting De Waaier Bespreeknotitie van PvdA over bewegen, sport en sportverenigingen in Heiloo Bestuurlijke Zaken, dinsdag 17 maart 2020 Beslissing op bezwaar tegen raadsbesluit 7 oktober 2019 tot het beschikbaar stellen bedrag realiseren sport- en chillplek jongeren Wensen en bedenkingen lidmaatschap Werkgeversvereniging Samenwerkende Gemeentelijke Organisaties Gemeenschappelijke Regelingen Verantwoording besteding vergoeding raadsfracties over 2019 en voorschot 2020 Openbare Ruimte, woensdag 18 maart 2020 Bespreeknotitie van GBH over provinciale omgevingsverordening Bespreeknotitie van GBH over behoud sociale woningen Ypehove Meer informatie of aanmelden inspreken Wilt u meer informatie over de agenda of wilt u inspreken, neemt u dan contact op met de com missiegriffier van de gemeenteraad van Heiloo, mevrouw D. van der Schuur, via telefoonnummer 072-5356792 of via griffie@heiloo.nl. De commis sievergaderingen zijn live te beluisteren via www.heiloo.nl/raad-en-college en dan klikken op raadsvergadering beluisteren. Informatiepunt Spooronderdoorgang Op woensdag 11 maart bent u welkom in het Informatiepunt Spooronderdoorgang van 15.30 tot 17.00 uur. U vindt het Informatiepunt aan de Westerweg 354b - ingang via het bouwterrein aan de Vennewatersweg. Het informatiepunt is maandelijks geopend op de tweede woensdag van de maand. HEILOO - Vrijwilligers hebben afgelo pen zaterdag hard gewerkt om het park klaar te maken voor de opening van het seizoen. Het park ligt er weer schitterend bij. TC Heiloo United opent het seizoen met de open dag op zondag 22 maart. Jong en oud wordt uitgenodigd om tijdens de open dag tennis en padel te komen ervaren. Aanmelden voor de open dag kan via mail aan info@tcheiloounited.nl. Kun je niet tot 22 maart wachten, kom dan gewoon voor die tijd langs tijdens een van de vele activitei ten. Ook als je nog geen lid bent kun je actief meedoen op woensdagavond 11 maart tijdens de PadelParty, of op maandagmorgen bij de padelinstuif voor 60+. Komend weekend kun je de gezelligheid proeven tijden het boeren- kooltoernooi en het ouder-kindtoernooi. Alle informatie over de activiteiten is terug te vin den op de website. Daar staat ook het fantas tische welkomstaanbod van 2 sporten voor de prijs van 1. www.heiloo.nl Dankzij de inzet van vrijwilligers ziet het park van TCHU er netjes uit voor de opening van het seizoen. Aangeleverde foto Joyce en Michelle. HEILOO - Zondag 8 maart kwamen meerdere judoka's van Dojo 't Loo in actie. Lucy, Bram en Daan streden bij de A-pupillen om het judokam pioenschap van Noord-Holland. Lucy en Bram kwamen elkaar tegen op de mat en streden om het brons. Bram won en nam een bronzen medaille mee naar huis. Lucy eindigde als vijfde van Noord-Holland. Ook Daan wist knap een bronzen medaille bin nen te slepen. In Alkmaar deden Joyce en Michelle mee aan het Girls Only toernooi. De meiden stonden goed te judoën en wisten allebei op een derde plaats te eindigen. HEILOO - Oefenclinics, een feestelijke opening van de nieu we banen en klaargestoomd voor de competitie door Sjeng Schalken! Zondag 8 maart was een bijzondere en gezellige dag bij TV Het Vennewater. Tijdens de Open Tennisdag heb ben veel kinderen en volwassenen kennis kunnen maken met de ten nissport en er was een zeer goede opkomst. Maar liefst 40 kinderen hebben meegedaan aan de oefencli- nic. Heel veel enthousiaste kinderen hebben zich daarna gelijk opge geven voor de vijf proeflessen die beginnen in de week van 16 maart. Als je nog wilt meedoen, informeer dan naar de beschikbare dagen en tijden bij trainer Peter Bruin via trainerpeter@tvhetvennewater.nl Voor volwassenen start de ken nismakingscursus op dinsdag 31 maart. Dit is een gratis 10-weekse kennismakingscursus die je krijgt aangeboden bij een (nieuw) lid maatschap. Zo leer je de eerste technieken, maar ook gelijk andere leden kennen. Voor meer informatie kun je contact opnemen met trai ner Inge Weening (06 - 13117047 of inge@tvhetvennewater.nl). Opgeven kan nog tot en met 21 maart a.s. Om de nieuwe smashcourtba- nen feestelijk in te wijden, werd er 's middags een superclinic gege ven aan de leden door o.a. Sjeng Schalken. Enthousiaste leden van Het Vennewater begonnen met een warming-up door Sjeng en gingen daarna door in een circuit met ver schillende tennisoefeningen. Ook de tennisprof uit Heiloo - Annick Melgers - was op een baan aanwe zig om te begeleiden bij een van de oefeningen. Dat is nog eens een goed begin van het nieuwe tennis- seizoen. De dag werd afgesloten met een spectaculaire tennisdemon- stratie. In een dubbelsamenstel- ling stonden Sjeng Schalken en Vennewater-lid Jeroen Tesselaar tegenover Annick Melgers met een van haar eerste trainers, Hüseyin Diktas. Niet alleen het publiek, maar ook de tennissers zelf hebben van deze demonstratie genoten! Jeroen Tesselaar, Sjeng Schalken, Annick Melgers en Hüseyin Diktas verzorgden een spectaculaire tennisdemonstratie. Foto: Susanne Oudejans

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 12