I ll Qïfi? SLTOED Alkmaar WW Tandartsen Onder Eén Dak Meer dan 30 jaar ervaring met implanteren binnen TOEDAlkmaar Nieuwe patiënten welkom Op zoek naar een tandarts? bent welkom bij TOED Alkmaar Bewegen Voeding Psyche Medisch Zorg Uiterlijk maart 2020 Kijk voor meer info op www.toedafkmaar.n9 on www.irnpl3ntologiepraktijik.nl Volg ons ook op facobook.com/toedafkmaar - Nieuwe patiënten kunnen zich direct Inschrijven, er is geen wachttijd - Ëij pijn klachten wordt u nog dezelfde dag geholpen - Kroon- en brug werk, protheses worden in de eigen praktijk vervaardigd In de praktijk werkzaam: tandartsen, Ernplantoloog, tandatis-orthodontie mondhygiënistes - Speciale aandacht voor kinderen en angstige patiënten Vrij parkeren op eigen terrein en goed bereikbaar vanuit Heiloo, Bergen en Heer hu gewaard via de ring Alkmaar ADRES OVËftKHQCHT 43 1815 KX ALKMAAR U kunt zich inschrijven via onze website www.toedalkmaar.nl Of door te bellen: 072-5114202 Algemene Tandheelkunde Jmplantologie j EndDdafrtatog ia Orthodontie Parodontologie Esthetische Tandheelkunde Klndartandheelkunde Mondhygiëne W 'gezondheid ALKMAAR - Een implantaat kan je het beste vergelij ken met een kunstwortel. Een implantaat vervangt een afwezige tandwortel en wordt als schroef in de kaak aangebracht. Implantaten worden gemaakt van een lichaamsvriendelijk materiaal, zoals titanium. Tandarts-implantoloog Tim Meijer vertelt over de mogelijkheden. Wanneer zijn implantaten een oplossing? Implantaten zijn de ideale oplossing om de houvast van een loszittend kunstgebit te verbeteren. Met behulp van druk knoppen zal een kunstgebit beter vastzitten(klikgebit). Eten, praten en afbijten kan weer zonder problemen. Hoe fijn is dat! Wanneer één of meerdere tanden of kiezen ontbreken, kun nen implantaten geplaatst worden voor een vaste kroon of brug. Door het plaatsen van implantaten hoeft er niet geboord te worden aan andere tanden of kiezen. Hierdoor blijven de aangrenzende tanden nog gaaf. Het implantaat vormt dan de basis voor de kroon of brug. Uit onderzoek blijkt dat implan taten de meest succesvolle behandeling zijn voor de vaste vervanging van ontbrekende gebitselementen. Voor vrijblijvend advies: T.L. Meijer TOEDAlkmaar: 072-5114202 ofwww.TOEDAlkmaar.nl Als een tand of kies ontbreekt, kan er een implantaat worden geplaatst. Foto: 2014 Institut Straumann AG Door middel van implantaten kun je het houvast van een loszittend kunstgebit verbeteren. Foto: 2014 Institut Straumann AG

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 13