REKEN DEFINITIEF AF MET VET Zonder dieet of operaties Medi mcare Dementie en juridische zaken Zo voorkom je overtollig eelt Het is belangrijk om naar de tandarts te gaan! GCI^I/CDC Itandarts C Ixlxc IaD I PRAKTIJK ^gezondheid 1 i ■tfl Cryolipolyse heet het wonder, een behandeling waarmee vetcel- len worden bevroren en vanzelf afgevoerd. Samen met een gezon de levensstijl dé oplossing om lokaal af te vallen in plaats van lang te moeten lijnen tot die buik eindelijk is verdwenen. Als het al lukt! Bij Medi Slimcare in Heiloo worden cryolipolyse behandelingen uitgevoerd. Kliniek Medewerker Yvonne laat zien wat het inhoudt. 'Bij de buik, de lovehandles en vaak de armen en benen zien we het vet graag verdwijnen. Wij zetten de applicatoren op het te behandelen gebied. De huid eronder wordt met een sterk vacuüm naar binnen gezogen. Wij werken met meerdere applicatoren. Hierdoor kunnen we een veel groter gebied behandelen. Maar komt het ook voor dat bijvoorbeeld vriendinnen samen komen voor een buikzone en ieder een applicator delen. Zo verdelen ze de kosten en het is nog eens gezellig ook! Het apparaat gaat nu in snel tempo terug vriezen naar -9 graden waardoor de vetcellen van de bovenste vetlaag worden bevro ren, die kristalliseren, brokkelen af en verdwijnen voorgoed. Het doet geen pijn en je kunt hierna meteen weer alles doen'. Doel is niet het verliezen van gewicht maar het verkrijgen van een betere vorm. Voor mensen met een BMI onder de 30 is het dé oplossing om zonder operaties definitief verlost te worden van die hard nekkige vetzones. En omdat de vetcellen worden afgevoerd is die vorm ook blijvend! Medi Slimcare werkt uitsluitend met de Clatuu en is hiermee uniek in Noord-Holland. Pas in Amsterdam zijn er weer klinieken die er mee werken. Het is het enige apparaat dat 360 graden vet bevriest. Je vindt de Clatuu daarom alleen in de "betere klinieken". Het is natuurlijk afhankelijk van de grootte van de vetzone maar vaak is één behandeling al voldoende. 'Er zijn net zoveel heren als dames die de behandeling ondergaan. Immers, de moderne man van vandaag vindt het ook fijn om ko mende zomer weer strak in zijn vel te zitten. Daarbij hebben heren bijvoorbeeld ook de mogelijkheid om hun "men boobies" te laten verwijderen. En omdat na de behandeling het proces nog een paar maanden in beslag neemt is onze drukste tijd weer aangebro ken', aldus een lachende Yvonne. Maak vandaag nog een afspraak voor een gratis en vrijblijvend intake gesprek. Bel 072 7920297 Medi Slimcare, Kliniek voor bodycontouring en gewichtsreductie De Strandwal 22, Gezondheidscentrum Heiloo, 1851 VM Heiloo info@medislimcare.nl 072 792 02 97 medis1imcare.nl HEILOO - Alzheimer Noord-Kennemer- land organiseert op woensdagavond 18 maart een Alzheimer Café in Heiloo over het onderwerp 'Dementie en juridische zaken'. Wat moetje regelen voordatje zelf niet meer kunt beslissen? Wat is het verschil tussen machtiging, mentorschap, bewindvoering en curatele? Wat is een levenstestament? Gespreksleider is Pascalle de Graauw- Schmitz, werkzaam bij Geriant. Gastspreker is Cora Zalm van CZLE Bewindvoering, men torschap en curatele. Het Alzheimer Café is bedoeld voor mensen met dementie, hun naasten, belangstellenden, hulpverleners, kinderen en iedereen die in het onderwerp is geïnteresseerd. U bent van harte welkom in het Trefpunt, Abraham du Bois-Hof 2, 1852 EZ in Heiloo. Vanaf 19.00 uur staan koffie of thee voor u klaar. De inleiding begint om 19.30 uur. Om onge veer 21.00 uur wordt de avond afgesloten. De toegang is gratis, aanmelden is niet nodig. Inlichtingen: r.steenhoek@alzheimervrijwil- ligers.nl. Tel.: 072-533 76 12. Als je lichaam onderhuids meer nieu we huidcellen aanmaakt dan er aan de oppervlakte afsterven, verdikt de bovenste huidlaag zich. We noemen dit eelt en in principe dient deze laag als bescherming van ons lichaam. Het kan echter gebeuren dat die laag te dik wordt, waardoor hinder ontstaat. Hieraan kunnen diverse oorzaken ten grondslag liggen. Eelt wordt vaak veroorzaakt wanneer er sprake is van te veel wrijving of druk. Het spreekt dus voor zich dat mensen met overgewicht een hoger risico lopen op het ontwikkelen van eelt. Dat is logisch, want je voeten moeten een steeds zwaarder lichaam dragen. Ook mensen die de hele dag veel moeten staan, hebben vaker last van eelt op de voeten. Hetzelfde geldt voor mensen met een zeer droge huid. Maar iets simpels als het gebruikte schoeisel is ook al van groot belang. Zijn je schoenen bijvoorbeeld te ruim, dan kim je gemakkelijk meer eelt krijgen. Ook wanneer je te kleine sokken draagt of regelmatig in je schoenen stapt zonder sokken aan, loop je dit risico. Er ontstaat dan namelijk wrijving op plekken waar dat niet hoort. Zelfs de stand van de voeten is van belang. Als die niet correct is, kan corrigerend schoeisel uitkomst bieden. Een pedicure kan hardnekkige eelt verwijderen en weet vaak ook precies te duiden waardoor die overtollige eelt is veroorzaakt. Maar je kunt ook zelf al het nodige doen om eelt te voorkomen. Vertroetel je voeten bijvoorbeeld door ze dagelijks in te smeren met een vette crème. Je bereikt hiermee dat de huid van de voeten zacht blijft en daarmee voor kom je zogenoemde kloven in de voeten. Tandartspraktijk Ekkers, gelegen in het Hoefplan te Alkmaar, neemt nieuwe patiënten aan. Naast algemene tandheelkun de zijn we gespecialiseerd in het behandelen van kinderen, mensen met angst voor de tandarts en lichamelijk en geestelijk mindervaliden. Onze missie en visie Iedere patiënt verdient alle aandacht die nodig is, met als eindresultaat een gezond en mooi gebit. Dit willen we bereiken door: - Met een professioneel, maar gezellig en hecht team te werken, waardoor de patiënt zich ook welkom en op zijn gemak voelt; - Een visie voor de lange termijn, in samen werking met de preventieassistentes en/ of mondhygiëniste, om op langere termijn van een gezond en mooi gebit te kunnen genieten; - Alle praktijkmedewerkers volgen regelmatig cursussen, waardoor de kwaliteit van de zorg gewaarborgd is en blijft. Wij hopen u te mogen ontvangen in onze praktijk. Tot snel! Adres: Schelfhoutlaan 25 I Postcode: 1816 LG Plaats: Alkmaar Website: www.tandartspraktijk-ekkers.nl I e-mail: tandartspraktijkekkers@gmail.com Telefoon: 072-5119401 I Openingstijden: ma. t/m vrij. 8:30 t/m 17:00 uur Telefonisch bereikbaar op: ma. t/m vrij. van 8:30 t/m 12:30 uur en 13:30 t/m 16:30 uur Foto Joep Schut Interieurbouw Bij ons kunt u terecht voor de volgende behandelingen: Algemene tandheelkunde (Witte) vullingen Kronen en bruggen Wortelkanaalbehandelingen Mondhygiëne Parodontitis Esthetische behandelingen Bleken Röntgenfoto's Orthodontie Second opinion

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 16