Ciao Bella Skin Clinic COLUMN Hart voor leunst tijdens de jaarlijkse Kunstparade Heiloo BEDRIJF BELICHT 5 INGEZONDEN BRIEF Asfaltdrammers Corona ■VtV Dick de Scally UITKIJKPOST 18 MAART 2020 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 275 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Ciao Bella Skin Clinic op de Kerkelaan 8 in Heiloo. Aangeleverde foto Kerkelaan 8, 1851 HE Heiloo 072 533 2310 info@madya-ciaobella.nl, Fb/Insta: Ciao Bella Skin Clinic Madya wist al vroeg wat ze wilde: ze startte op haar 18e schoon heidssalon Ciao Bella op de Nijverheidsweg. Door de nieuwe trends in de beautybranche te volgen en te blijven ontwikkelen en innove ren tilde de inmiddels 31-jarige Madya haar salon naar een hoger niveau. Ze breidde haar behandelingen uit en veel Heilooërs wisten de sympathieke en professionele vakvrouw te vinden. Ciao Bella werd omgedoopt tot een 'huidverbeterings- en anti-aging kliniek', de benaming schoonheidssalon dekte de lading niet meer. Naast het aanbod van diverse facials biedt Madya ook permanente make up aan, maar ook microneedling en bioslimming bodybehandelingen. In samenwerking met cosmetisch arts drs. Tatjana Water is het ook mogelijk om een botox- en fillerbehandeling of bijvoorbeeld een ooglidcorrectie zon der litteken te ondergaan in de nieuwe salon. Ontspanning én direct resultaat Eén van haar paradepaardjes is de Nannie radiofrequentiebehandeling. "Deze behandeling lift direct de huid en maakt haar voller en stralender. Het mooie is datje direct effect ziet," vertelt Madya. De ontspannende massage met haar 'strijkboutje', zoals klanten het apparaat noemen, voelt warm en weldadig aan. "Na deze populaire behandeling kan je de huid verwachten die je ooit had, óf zelfs beter," legt Madya uit. Door al deze ontwikkelingen groeide Ciao Bella uit haar jasje. Madya ging op zoek naar een nieuwe locatie en als zij iets in haar hoofd heeft dan gebeurt het ook: vrijdag 28 februari opende Ciao Bella Skin Clinic feestelijk de deuren aan de Kerkelaan 8 in Heiloo. Een groter pand met maar liefst drie behandelruimtes. "Wat een geluk om hier te mogen werken, dit is een plek waar ik altijd van heb gedroomd," aldus Madya. De beste versie van jezelf Madya gelooft in een totaalaanpak: "Een huidprobleem kan getriggerd wor den door bijvoorbeeld voeding, verkeerde make-up en zelfs als je je haar wast met verkeerde producten. Om de huid weer in balans te brengen geef ik hier uitvoerig advies over," vertelt zij. "Mijn doel is om cliënten het resul taat te geven waar zij voor komen. Ik gun iemand de beste versie van zich zelf," vertelt Madya. Ze krijgt regelmatig bedankjes in de vorm van een bos bloemen en ze ontving onlangs een selfïe met de tekst 'Zie me stralen' van een tevreden klant. Madya straalt zelf ook als ze de bedankjes laat zien. Altijd VIP bij Ciao Bella Regelmatig organiseert Madya VIPdagen. Tijdens de laatste VIPdag maakten klanten kennis met de heerlijke veganproducten van Cosmedix met daarbij uitgebreide uitleg van een Cosmedix-specialiste, die speciaal voor deze vip dag naar Heiloo kwam. Binnenkort zal er weer een VIPdag van Cosmedix plaatsvinden. "Ik houd van pure producten die snel resultaat geven: de pro ducten van Cosmedix zijn 100% vrij van agressieve en irriterende ingredi ënten zoals parabenen en de formule is ook nooit op dieren getest." Ook organiseert Madya make-up events en workshops met het nieuwe make-up merk Delilah, professionele make-up op basis van actieve natuurlijke ingre diënten die de huid ondersteimt en dé favoriet is van veel film- en tv-sterren. Via de nieuwsbrief houdt zij u graag op de hoogte. Tekst: Margreeth Anema HEILOO - De afslag A9 zal en moet er komen van WD, CDA en Heiloo-2000. Ondanks dat de Raad van State het bestemmingsplan naar de prullenbak heeft verwe zen en het gemeentebudget van miljoenen belasting geld al meerdere keren is overschreden. De gemeente dendert door. En waarvoor? Voor het ontsluiten van een al prima ontsloten bedrijventerrein. En voor alle auto's bij de nieuwbouwwoningen die allemaal tijdens de spits moeten gaan rijden en thuiskomen; alsof er geen sprei ding, thuiswerken of OV mogelijk is. Oud-denken dit. In de laatste raadsvergadering ook weer duwde het college het bestemmingsplan Zandzoom erdoor. Opnieuw heeft de coalitie met één zetel meer dan de oppositie, een bestemmingsplan zonder een juridisch houdbaar stikstofverhaal vastgesteld. Ook dit bestem mingsplan zal onderuitgaan bij de Raad van State, maar dan staat het merendeel van de villa's er al en hebben WD en WD-light opnieuw hun zin. Deze miljoenen had de gemeente ook kunnen beste den aan meer groen van hoogwaardige kwaliteit in de openbare ruimte, aan de muziekschool, ouderenzorg, jeugdzorg en de bibliotheek, om maar wat te noemen. Bestuurders dienen het openbaar belang te dienen. Overbodig asfalt en villa's vallen daar niet onder. Paulien Edixhoven Corona heeft ook goeie kanten. Deze uitspraak is in tijden van oor log bijna net zo gevaarlijk als het virus zelf, maar ik bedoel natuurlijk de tegenmaatregelen. Ik kwam daar achter via een van de honderden grappen die als een tsunami over het internet razen en die u inmiddels ook wel kent: man zit in opdracht van Rutte thuis, zegt dat hij nu pas de tijd heeft om met zijn vrouw te praten en zegt: "Kom ik erachter dat ze ontslagen is bij V&D!" Niet echt leuk, maar ik werd wel op het spoor gezet van 'goeie kanten'. Een ander (voorjbeeld was een foto van een beeldig gezin (man, vrouw, drie kinderen), dat gezellig aan tafel een spelletje monopoly speelt. Kwamen ze blijkbaar nooit aan toe, anders komt het niet in de media. Gevalletje quarantaine, maar ook gevalletje gezelligheid. Ik geef toe, goeie tijden, dus ook slechte tijden. Een man (cliché: meestal een man) die opeens veel thuis zit, neemt opeens de vrij heid zich met het huishouden te bemoeien. Kijkend over de schouder van zijn vrouw die in de pannen roert (cliché: meestal een vrouw), luidt zjjn commentaar: "Moet er niet een beetje zout uit?" UIT! Gevalletje thuisblijven, maar ook gevalletje bonje. In Spanje wordt het leger ingezet om de anti-coronaregels te handhaven. Kan ook anders. In Nederland - zo voorspellen experts - dreigt een tekort aan ziekenhuisbedden. En ons leger dan? Dat heeft vast en zeker mobiele noodhospitalen met hospikken, die in tijden van oorlog binnen no-time opgezet en ingezet kunnen worden. Want, laten we wel wezen, we leven in tijden van oorlog. Ten slotte nog een vraag. Als men sen zoveel mogelijk thuis moeten blijven, hoe zit het dan met de meer dan 30.000 daklozen in Nederland? HEILOO - Van 26 tot en met 28 juni vindt de Kunstparade Heiloo weer plaats. Een jaar lijks evenement, georgani seerd door Stichting Kunst-Zin Heiloo. Ruim 100 kunstenaars uit Heiloo en omstreken laten u deze dagen graag kennismaken met hun werk. De afgelopen jaren is Heiloo in het laatste weekend van juni onder gedompeld geweest in kunst. Ook dit jaar is weer voor het laatste weekend van juni gekozen. Onder andere kunstschilders, bronsgie ters, beeldhouwers, keramisten, edelsmeden, fotografen, collagisten en glaskunstenaars zijn op verschil lende locaties in ons mooie dorp te bezoeken. Naast de vaste groepslo- caties zoals de Cultuurkoepel, de Witte Kerk, het Kunstplein PCC, de bibliotheek, de Ter Coulsterkerk, het klooster OLVTN, het gemeen tehuis, GGZ-De Trog en Rozing Wonen Dromen zijn er ook kun stenaars op hun eigen ateliers te bezoeken. Ook kunt u op een aantal loca ties genieten van muziek. Diverse muzikanten hebben zich al opgege ven om de Kunstparade muzikaal te omlijsten. Het thema voor de Kunstparade dit jaar is 'Hart voor kunst'. Kunst inspireert, kunst vervult, kunst ver bindt en soms gaat ons hart zelfs harder kloppen van kunst. Inschrijven Bent u zelf kunstenaar en wilt u graag aan de Kunstparade deelne men, haast u dan want de inschrijf termijn voor dit geweldige evene ment sluit op 31 maart aanstaande. Stichting Kunst-Zin Heiloo doet vooral een oproep aan kunstenaars met een eigen atelier in Heiloo om zich vooral nog in te schrijven. Zo ontstaat een prachtige kunstroute door ons dorp, die bezoekers per fiets of te voet kunnen afleggen. Het bestuur van Stichting Kunst- Zin Heiloo en alle vrijwilligers heb ben er weer enorm veel zin in en kij ken ernaar uit om u met een warm hart in juni te verwelkomen. Meer weten? Ga naar www. kunstparadeheiloo.nl en volg ons op Facebook. Tijdens de Kunstparade laten meer dan 100 kunstenaars uit Heiloo en omstreken trots hun werk zien. Foto: STiP Fotografie

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 5