Nu ook maaltijden afhalen bij Julianaklooster Hoog rapportcijfer voor muziek- en dansdocenten i wmn Lente-editie Bokkentocht gaat niet door r r E 11 f 3 D£Z£ mW: UITKIJKPOST 15 APRIL 2020 HEILOO - In navolging van andere restaurants en horeca gelegenheden kun je vanaf nu ook maaltijden bestellen bij het Julianaklooster van Onze Lieve Vrouw ter Nood. Wat veel mensen misschien niet weten is dat de keuken al jaren wordt geroemd door de bezoekers en gasten van het gastenhuis in het Julianaklooster. De Italiaanse koks Monica en Andrea zwaaien de scepter in de keuken en bereiden ambachtelijke dagverse Italiaanse gerechten. De van origine uit Rome afkomstige Monica woont en werkt al 14 jaar in Nederland. Eten en koken is haar grootste passie, van haar oma leerde zij hoe een goede Italiaanse maaltijd bereid en geserveerd moet worden. Andrea komt uit Sardinië en heeft de eetcultuur en smaken van het zonnige zuiden meegeno men en toegevoegd aan de gerech ten. Kortom, samen bereiden zij overheerlijke Italiaanse gerechten waar u nu ook thuis van kunt genie ten. Voor meer informatie en bestel len: www.olvternood.nl en de adver tentie elders in deze krant. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiioo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek U kunt uw bestelling dage lijks ophalen van 15.00 tot 18.00 uur bij het secretariaat van het Julianaklooster aan de Hoogeweg 65 in Heiioo. Uiteraard worden richtlijnen van het RIVM gehanteerd. Buon appetito! Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 -17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00-12.00 vr. 09.00 -14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiioo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy HEILOO - De Muziek- en Dansschool Heiioo is volop bezig om de kwaliteit van haar diensten te verhogen. Tegelijk wordt er een haalbaar heidsstudie uitgevoerd om het pand aan te pakken waardoor ook andere (muziek-)verenigingen in de toekomst gebruik kunnen maken van het pand. Om een goed beeld te krijgen van de mogelijkheden en kansen is er onlangs een uitge breid klanttevredenheidsonderzoek gedaan onder alle leerlingen en cur sisten. "De resultaten bieden prachtige aanknopingspunten voor beleid," aldus Pauline Folkerts, directeur bestuurder sinds eind januari jongstleden. Bijzonder om te ver melden is dat de muziek- en dans docenten gemiddeld een 8,7 als rap portcijfer krijgen! Dat is een hoge score voor deze branche. Mooie bijvangst van het onderzoek is dat mensen zich aanbieden als vrijwil liger om te zijner tijd mee te helpen met klussen rondom de verbou wing. Door de coronacrisis worden momenteel de muziek- en dansles sen zo veel mogelijk online gegeven. Het is zelfs mogelijk om online een proefles te volgen. Zie ook www. muziekendansschoolheiloonl DOOÜDt iciH m. In deze rubriek deelt een lezer van Uitkijkpost een foto. De foto gunt andere lezers een kijkje in iemands leven, laat zien wat iemand bezighoudt of gewoon mooi vindt. Remedial Teacher "Dragen en gedragen worden... Dit beeld, Atlas, is van Lotta Blokker. Tijdens haar tentoonstelling 'The hour of the wolf in de Fundatie te Zwolle, werd ik geraakt door haar beelden. Bij dit beeld is voor mij de draagkracht en de kwetsbaarheid voelbaar. In deze bijzondere tijd zijn deze uitingsvormen in geven, over geven aan en ontvangen zichtbaar in allerlei situaties. Bij de inspanningen van ieder mens om alle rollen in zijn of haar leven te vervullen, komt dit tot uiting. Als jezelf, kind, ouder, ondernemer, werkgever, werknemer, mantelzorger, vriend(in), en nog veel meer rollen, blijf je op zoek naar balans. Opladen via allerlei vormen van creativiteit, muziek, dans, bewe gen, natuur, lezen en noem maar op kan balans geven. De zorg zaamheid die er dan kan zijn, raakt me keer op keer." Karien geeft de lens door aan Ilse Veel. HEILOO - De 14e editie van de Heilooër Limmer Bokkentocht zou a.s. zaterdag 18 april plaats vinden. Helaas kan dit vanwege de maatregelen rondom het coronavirus begrijpelijkerwijs niet doorgaan. De organisatie verwacht dat de huidige maatregelen ook na 28 april (in enige vorm) gecontinueerd zul len worden. Hierdoor is doorgang van het evenement op een latere datum in het voorjaar eveneens zeer onzeker. Daarom heeft de organi satie besloten de lente-editie in zijn geheel te annuleren en zich te con centreren op de herfsteditie op 10 oktober 2020. Het spijt de organi satie voor alle deelnemers, maar de hoop is om iedereen weer zo snel als dat mogelijk is te mogen begroe ten in de cafés. Ook wenst de orga nisatie iedereen goede gezondheid toe en de hoop dat we snel weer een normaal leven kunnen leiden. Volg de Uitkijkpost ook op .HOI Tijdens de editie van Uit Zo in 2019 was Muziek- en Dansschool Heiioo natuurlijk ook van de partij. Aangeleverde foto In de keuken van het Julianaklooster worden ambachtelijke Italiaanse gerechten bereid. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 3