Vijfhoek Cliëntenraad ViVa! zorggroep deelt uit ws* 1 Applaus voor alle medewerkers in de zorg! TREFPUNT HEILOO vrienden van de Vrijwilligers informatie Punt Heiloo Monuta Veerman £-^aan huis Westerweg 250 Heiloo (in de bibliotheek) Tel: 072 5320281, E-mail: info@vipheiloo.nl Website: www.vipheiloo.nl En voor iedereen 1 stimuleren participatie en sociale samenhang informatie, advies, ondersteuning en begeleiding inwoners aanbod zinvolle vrijetijdsbesteding verbinden vitale en kwetsbare inwoners VRIJWILLIGERSVACATURES VRAAG EN AANBOD CORONAHULP WAT DOET MARGREET BOSCH NOU?! Voofiedereen een passend afscheid. Ook als u niet of elders verzekerd bent. Saar aan Huis is een kleinschalige, particuliere organisatie die ouderen allerlei vormen van ondersteuning biedt om zo lang mogelijk onbezorgd thuis te kunnen blijven wonen. Voor betrouwbare, persoonlijke ondersteuning en zorg thuis. Vestigingsmanager Simone Schmidt 072-2001300 of alkmaar@saaraanhuis.nl of kijk op www.saaraanhuis.nl De Zorg en Welzijn Special verschijnt elke maand in de Uitkijkpost Voor info: verkoop@uitkijkpost.nl. Het kan gebeuren dat u hulp nodig heeft, maar niet terug kunt vallen op iemand uit uw omgeving. Of dat externe hulp niet haalbaar is. Zeker nu het coronavirus heerst. Hulp bij bood schappen, de hond uitlaten, even telefonisch contact om te horen of alles nog goed gaat, of er nog wat hulp nodig is of gewoon even voor een praatje. In deze moeilijke periode is het Trefpunt er voor iedereen die hulp nodig heeft. Mede dankzij vele vrijwilligers en behulpzame inwoners helpen wij waar mogelijk. Wij bemiddelen tussen vraag en aanbod U hoort van ons wie er contact met u gaat opnemen, u krijgt niet onverwacht iemand aan de deur. En wij vragen u na afloop of alles is goed gegaan. Over het betalen van de boodschappen worden goede afspraken gemaakt met u. Heeft u hulp nodig? Of een luisterend oor? Of wilt u zelf graag helpen in deze coronaperiode? Aarzel niet en bel met onze medewerkers via (072) 533 12 97. Aangepaste telefonische bereikbaarheid In verband met de coronacrisis zijn wij van maandag t/m donderdag telefonisch bereik baar tussen 9.00 en 16.00 uur en op vrijdag van 9.00 tot 12.30 uur. r HHP WELZIJN DICHTBIJ Onze doktoren, huisartsen, verpleegkundigen en iedereen met een vitaal beroep, verdienen onze waardering. We blijven ze, met een groot applaus, een hart onder de riem steken in hun gevecht tegen het coronavirus. #applausvoordezorg O OPENINGSTIJDEN: Tijdelijk zijn we alleen bereikbaar via tel:06 48500912/ 06 24482594 e-mail: info@vipheiloo.nl Stichting Trefpunt is voor Bewegen in Heiloo op zoek naar vrijwilligers, om mensen in Heiloo in hun binnentuin of balustrade op een veilige manier in beweging te houden. Communicatie tijdens de Coronacrisis, juist nu heel belangrijk. De Adviesraad Sociaal Domein Heiloo vraagt om een communicatiemedewerker. Het Nederlandse Rode Kruis- district Noord-Holland Noord heeft een Bestuurslid vrijwilligersmanage- ment en opleidingen nodig. Help jij hen verder te ontwikkelen? Kijk op onze website www.vipheiloo.nl voor meer informatie. Het VIP heeft een overzicht gemaakt van vraag en aanbod van Coronahulp in Heiloo. Kijk voor het overzicht op de startpagina van onze website. Weet jij een mooi initiatief ter aanvulling op onze lijst, heb je vragen, wil je iets doen? Neem contact met ons op via: info@vipheiloo.nl, Sigrid Wijsman: 06 48500912 of Fabiola Hillebrand 06 24482594. Een warm bad wil ze het nog net niet noemen, maar een warm welkom wel... Het is er rustig, ondanks dat er genoeg gaande is. Bij binnenkomst tref ik een drietal mensen gezellig aan de koffie en klets. Het zijn Margreet Bosch en haar collega's, allen vrijwilliger en werkzaam bij de Verhalenkamer en VVV-Heiloo. 'Ze zochten mensen voor de Verhalenkamer en de Cultuurkoepel en ik doe nu allebei!' Margreet vindt dat ze het bijna niet kan maken om geen vrijwilligerswerk te doen, want ze weet dat vrijwilligers zo hard nodig zijn. Daarbij vindt ze het een vorm van zingeving en dé manier om in contact te komen met andere mensen. Kijk op onze website voor de rest van het interview. HEILOO - De leden van de cliëntenraad hebben don derdagochtend 9 april alle medewerkers van De Loet, Overkerck en de thuiszorg bedankt voor de niet-aflaten- de professionele en liefde volle zorg en aandacht voor de bewoners en cliënten, on danks de moeilijke omstan digheden en beperkingen. Voor alle medewerkers was er een chocolade-attentie, verpakt in een prachtige doos voorzien van de tekst 'Voor alle helden in de zorg'. De attentie werd belangeloos geleverd door Lagosse Cho colade in Heerhugowaard. Alle medewerkers kregen een welverdiend applaus van de cliëntenraad en de bewoners. Ook zijn de bewoners van De Loet, Overkerck en de thuiszorgcliënten niet vergeten. Zij kregen doosjes paaseitjes, paaskoekjes en andere chocoladelekkernijen aangeboden. Nu de paasda gen, ondanks de liefdevolle aandacht en verzorging, in relatieve eenzaamheid doorgebracht zullen worden hoopt de cliëntenraad dat de aangeboden lekkernijen toch een beetje vreugde zullen verschaffen. Deze lekkernij en zijn belangeloos aangebo den door de drie filialen van AH in Heiloo. De cliëntenraad bedankt ook de gulle gevers en Uitkijk post! De leden van de cliëntenraad delen iets lekkers uit aan zorgmedewerkers en bewoners van De Loet, Overkerck en de thuiszorgmedewerkers en hun cliënten. Foto: aangeleverd f Dorien Veerman Monuta Veerman T 072 - 204 04 40 (dag en nacht bereikbaar) I monutaveerman.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 8