Brouwerij Heyloo brouwt Bevrijdingsbier Bibliotheek Heiloo start Boeken Ophaal Service Geen Timmerdorp 2020 WON NÉ TÉN MUGGÉNCflTÉ dézéwééjé UITKIJKPOST 2 9 APRIL 2020 DOOtM LOK VUIL "Ik ben een creatief persoon, altijd al geweest. Als kind organi seerde ik musicals en sportdagen voor de buurtkinderen. Ik hield van tekenen en kleding maken op de naaimachine. Haken, breien, schilderen, behangen, laminaat leggen, ik heb het allemaal gedaan. Wat mijn ogen zien, kunnen mijn handen maken. Dat is fijn. Het is mooi om vertrouwen te hebben in je eigen kun nen. Een gevoel van voldoening dat jij iets hebt gemaakt dat er eerst nog niet was. Toen ik als kind zo nu en dan mijn vaders fotocamera mocht gebruiken, ging er een nieuwe wereld voor mij open. Beelden scheppen! Niet registreren wat er is, maar een nieu we werkelijkheid creëren, gezien door jouw ogen en bedacht in jouw brein. Als ik dat mag doen ben ik gelukkig. Creativiteit is een van onze grootste krachten. Juist nu zie je over al om je heen nieuwe ideeën ontstaan. Het maakt dat wij kunnen overleven, dus ontwikkel het goed! Stay Safe Healthy!" Yvonne geeft de lens door aan Annika de Best. In deze rubriek deelt een lezer van Uitkijkpost een foto. De foto gunt andere lezers een kijkje in iemands leven, laat zien wat iemand bezighoudt of gewoon mooi vindt. (Fotograaf eigenaar van The Best of Me Fotografie) Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. jt— Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu- j- vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 -17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00-12.00 vr. 09.00 -14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op Wethouder Elly Beens belde de eerste gelukkige lener om te laten weten dat de boeken opgehaald konden worden. Aangeleverde foto HEILOO - Nu de bibliotheek vooralsnog tot 20 mei geslo ten is, bieden wij onze leden de mogelijkheid gebruik te maken van de Boeken Ophaal Service. Hoe werkt het? Via www.bibliotheeklieiloo.nl of telefonisch kunt u drie titels van een boek opgeven. Hoe en wanneer ophalen? U krijgt bericht van het tijdstip waarop de boeken opgehaald kun nen worden. De materialen kunnen worden opgehaald bij de ingang van de bibliotheek. De boeken staan dan klaar en zitten in een papieren tas. Om contactloos te kunnen han delen zijn de boeken al op uw naam gezet. Inleveren van boeken Inleveren kan in onze buitenbrie venbus, rechts van de ingang. We wachten 24 uur voor we de boeken innemen en weer opruimen. Richtlijnen Om zo veilig mogelijk te handelen zijn er een aantal richtlijnen: - Kom op het afgesproken tijdstip; - Eén persoon mag de boeken ophalen; - Houd afstand; - Er worden alleen boeken uitgeleend; - Het is niet mogelijk om boeken te reserveren; - Boeken voor iemand anders meenemen kan ook. Dan graag twee aparte formulieren invullen. Maar het belangrijkste voor nu: pas goed op uzelf en elkaar! Vriendelijke groet, het team van Bibliotheek Heiloo Voor vragen kunt u terecht bij de klantenservice via info @bibliotheekheiloo.nl We zijn elke werkdag telefonisch bereikbaar (072 - 5330670). HEILOO - De mannen van Brouwerij Heyloo vonden 75 jaar bevrijding wel een goede reden om een speciaal bier te brouwen, het Bevrijdingsbier. Een mooi helder en goed drink baar amberkleurig bier met een frisse en fruitige geur en een licht bittere afdronk. Een prima dorstlesser! Het Bevrijdingsbier van Heyloo Bier is 'vers gebotteld'. Op vrijdag 24 april werd het Bevrijdingsbier afgevuld, zaterdag is het geproefd en oké bevonden. En zo ging er maar liefst 900 liter Bevrijdingsbier mee naar Heiloo. Op het etiket staat een foto van de intocht van de Brits- Canadese troepen op 8 mei 1945 in Heiloo, op de Kennemerstraatweg ter hoogte van het gemeentehuis. Het Bevrijdingsbier is dus niet alleen leuk en lekker voor jezelf, maar ook bijzonder om cadeau te geven. Ook al gaan de festiviteiten op 5 mei niet door in verband met de coronacrisis, toch kan je op deze bij zondere dag met het Bevrijdingsbier HEILOO - Het beeld van een wachtende rij kinderen die staan te popelen om naar het Timmerdorp te gaan, zal Heiloo dit jaar helaas moeten missen. Met grote spijt laat laat de orga nisatie weten dat Timmerdorp 2020 niet door zal gaan. "Wij waren al met de voorbe reidingen voor Timmerdorp 2020 bezig, waarbij wij de informa tie over de coronacrisis op de voet hebben gevolgd. Op dinsdag 21 april werd door Mark Rutte gecommuniceerd dat evenemen ten tot 1 september geen doorgang mogen vinden. Timmerdorp Heiloo valt hier ook onder. Natuurlijk gaan wij met frisse moed aan de slag voor een spetterend Timmerdorp 2021, dat plaats zal vinden van 17 l/m 20 augustus," aldus de organisatie. De wachtrij voor Timmerdorp in 2019. Foto: Robin Kat proosten op de vrijheid. Vanaf zater dag 2 mei is het Bevrijdingsbier in Heiloo te koop bij Kado&Zo, in Alkmaar bij de Bierwinkel en in Castricum bij de Bierhut. Als alles volgens plan verloopt volgen deze week ook Albert Heijn en Gall Gall in 't Loo en Limmen en Albert Heijn in Het Hoekstuk als ver kooppunt. Voor meer informatie www.heyloobier.nl of de Face- bookpagina van Heyloo Bier. Op het etiket van het Bevrijdingsbier staat een foto van de intocht van Brits-Canadese troepen in Heiloo. Foto: Marcel Keet

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 3