Moederdag 2020, geef een klein verwenmomentje First Reach Leefstijlcoaching Anderhalvemetercirkels COLUMN BEDRIJF BELICHT 5 Waarschuwing! Start Vandaag! Afslanken met blijvend resultaat met coaching van een voedingsdeskundige. Zes UITKIJKPOST 29 APRIL 2020 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 275 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Carolien Sterkman. Aangeleverde foto Westerweg 389-8, 1852 PR Heiloo, telefoon: 06-21264690 (WhatsApp) www.firstreachcoaching.nl - mail: carolien@firstreach.nl Wil jij al langere tijd afvallen, maar weet je niet goed hoe? Verval je tel kens opnieuw in een ongezond eetpatroon? Wil je meer energie en beter slapen? Heb je last van gewrichtsklachten door overgewicht en wil je meer spieropbouw? Lees dan vooral onderstaande tekst. Samen met de gediplomeerde en ervaren Leefstijlcoach Carolien Sterkman krijg je grip op een gezonde lifestyle. Je volgt een programma dat eenvoudig past in je dagelijks leven. Hierdoor is het gemakkelijk vol te houden en dat geeft je precies de motivatie die je nodig hebt. Niet zomaar voor een paar weken, maar voor heel je leven. Zo zitje binnenkort weer lekker in je vel en barstje van de energie! Vanaf 1 mei nieuw in de praktijk 'PowerSlim': Het wetenschappelijk onderbouw de concept om op een verantwoorde wijze af te vallen en op gewicht te blij ven. Wat is PowerSlim? Met PowerSlim werkje toe naar een gezonde leefstijl en het vinden van de juiste balans. Geen onmogelijk dieet, maar lekkere en smakelijke gerechten. Een eet patroon dat gemakkelijk te volgen is. De voordelen van PowerSlim producten: - Een persoonlijk stappenplan; - Intensieve begeleiding van je voedingscoach; - Lekkere én verantwoorde producten; - Een gezonde lifestyle die je kunt volhouden; - Eiwitrijke voeding met verlaagd gehalte aan koolhydraten; - Gewichtsvermindering met behoud van spiermassa en met blijvend resultaat! Met het PowerSlim Programma wordt de stofwisseling gereset, waardoor je weer gevoeliger wordt voor insuline. De overproductie van insuline neemt weer af en de vetafbraak neemt toe. Dus jouw gewicht daalt! Naast het doel om gewicht te verliezen en jouw insulineresistentie te verminderen, biedt de coach van First Reach Leefstijlcoaching je het volgende: - Gezondere eet- en leefgewoonten en meer energie; - Verkleinen van de kans op diabetes en hart- en vaatziekten; - Afname van huidklachten, darmklachten, vermoeidheid en slapeloosheid; - Verminderen van de kans op gewrichtsklachten, botafbraak en spierverslapping; - Ruime aandacht voor gezonde voeding, zodat u ook zonder maaltijdvervangers uw gewicht op peil kunt houden; - Consequente aandacht voor de leefstijl met behulp van een coach is makkelijker vol te houden en garandeert een betere kwaliteit van leven. Ben je geïnteresseerd geraakt door het bovenstaande, neem dan een kijkje op haar website: www.firstreachcoaching.nl. Mocht je dan nog meer informatie wensen, dan kun je een gratis oriënterend gesprek aanvragen. Op de website van Carolien vind je meer informatie over de praktijk, de begeleiding, de werkwijze en de kosten. Zij helpt haar cliënten graag verder naar een vitaler en gezonder leven! Bij First Reach Leefstijlcoaching investeer je in een gezond leefpatroon en verander je jouw eetpatroon definitief. Mail of bel nu met Carolien Sterkman van First Reach Leefstijlcoaching en maak een afspraak via: carolien@firstreach.nl of WhatsApp: 06-212 64 690. Je bent van harte welkom! Bij De Theeklipper vind je altijd wel een leuk cadeautje. Aangeleverde foto HEILOO - De Theeklipper bestond 1 april 30 jaar, maar helaas heeft het coronavirus alle feestelijkheden rondom dit jubileum verstoord. Om in deze tijden eenieder toch een klein beetje op te vrolijken krijgt u bij De Theeklipper tot 10 mei een cadeau bij uw aankopen. Wij zijn van dinsdag tot zaterdag open van 9.30 tot 16.30 uur. Tevens bezorgen wij gratis in Heiloo, Limmen en de Egmonden. Neem hiervoor telefonisch contact op via 06 - 105 299 29 of kijk op onze web site, hier staan speciale moederdag cadeaus. Langs deze weg willen wij u veel gezondheid wensen! HEILOO - De politie meldt dat op donderdag 23 april een verko per van pannen- en messensets actief is geweest in Heiloo. Het slachtoffer heeft voor ruim 1000 pannen, een messenset en een stofzuiger aangeschaft. De verko per reed in een Toyota en had een pinautomaat bij zich. De verkoper vroeg eerst naar de weg en probeerde daarna met een goed verhaal een dure pannenset en/of messenset te verkopen. Het bedrag werd vervolgens nog hoger, omdat er btw bij kwam. Na aan koop bleek dat de gekochte pannen van zeer slechte kwaliteit zijn. Omdat het een zakelijke overeenkomst betreft tussen koper en verkoper, kan er strafrechtelijk moeilijk wor den opgetreden tegen dergelijke praktijken. De politie waarschuwt dan ook voor verkopers aan de deur! Laat u niet verleiden door aanbiedingen die bijna te mooi lijken om waar te zijn. Laat u niet overrompelen door agressieve verkooptechnieken. Bent u getuige van een dergelijke verkoper of bent u toch slachtof fer geworden? Noteer namen en kentekens van de verkopers en neem contact op met de politie. HEILOO - Wethouder Rob Opdam illustreert hoeveel 1,5 meter afstand is: als je precies tegenover hem staat op de rand van deze cirkel. Tientallen van deze cirkels zijn vanaf vandaag op verschillende plekken in de gemeente te zien: hotspots waar veel mensen langs komen zoals recreatiegebieden, par ken en winkelcentra zoals 't Loo. "Zo krijgen zij een idee hoe ver 1,5 meter precies is en worden ze zich nog meer bewust van de afstand die regel is geworden in deze corona periode," licht de wethouder toe. "Maar vóór alles geldt natuurlijk: blijf zoveel mogelijk thuis." Wethouder Rob Opdam bij de anderhalvemetercirkel bij Het Maalwater. Foto: Hans Brouwers De jongste is bijna jarig. Ze wordt 6. Een echte groeptweeër, zoals ze zelf zegt. Klaar om vol zelfvertrouwen haar verjaardag te vieren. Te trakte ren op school en haar eerste partijtje te geven. Omdat ik dat zelf minstens zo leuk vind als zij, ligt er al maan den een L.O.L. partypakket te wach ten op zolder. Te wachten tot gieche lende meisjes van 5 en 6 de hoedjes opzetten, drinken uit vrolijk gekleur de bekers en cupcakes versieren op de al net zo vrolijke bordjes. Van dat pakket weet zij zelf overigens nog niets, dus niet verklappen hoor! Na de vakantie worden op school wel weer verjaardagen gevierd, maar mogen de kinderen niet trakteren. Leg dat maar eens uit, kijkend in de grote onschuldige blauwe ogen van een echte groeptweeër, die - zoals het een groeptweeër betaamt - vol overgave een pleidooi houdt hoe zij toch echt wel zou kunnen trakteren, ook nu corona er is. Eerlijk is eerlijk, ze heeft erover nagedacht. En toch gaat het hem niet worden. En dat partijtje zetten we ook nog maar even in de wacht. Veel mensen zeggen - goedbedoeld - tegen haar dat het maar stom is om nu jarig te zijn. "Stom?" zie ik haar denken. De grote blauwe kijkers schieten snel mijn kant op en ik leg haar uit dat haar verjaardag wel wat anders zal zijn dan andere verjaar dagen. Maar dat we er natuurlijk wel een topdag van gaan maken. Ze is gerustgesteld, tot een ander hetzelfde zegt: "Ook niet leuk hè, om nu jarig te zijn..." Weer die ogen... En dus ligt de zolder nog voller dan anders met slingers, ballonnen en het mooiste inpakpapier. En beden ken we nog meer leuks en gezelligs om - coronaproof - haar 6e verjaar dag te vieren. Veilig en vrolijk, want het is toevallig heus wél leuk om 6 te worden, ook met het corona, zoals ze zelf zegt.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 5