Voor iedereen een waardig afscheid. JP Ze hield van boeken Associatie Uitvaartverzorging Monuta Veerman Gerwin Toebes 13 Ook in deze tijd blijft een uitvaart maatwerk UITVAART uitvaartverzorging Partner van DEIA Families waarderen mijn dienstverlening met een 9,3. Benieuwd naar hun recensies? Kijk op monutaveerman.nl/ recensies uw uitvaart... onze zorg Tel: 072 - 520 15 30 'Afscheid nemen kan maar één keer; erop terugkijken telkens weer. Een persoonlijk afscheid waarin mensen kracht en steun vinden, daar sta ik voor.' Westerweg 263, 072 - 520 47 00, www.associatieuitvaart.nl UITKIJKPOST 6 MEI 2 0 2 0 Dorien Veerman Monuta Veerman T 072-204 04 40 (dag I monutaveerman.nl en nacht bereikbaar) De steun bij ieder afscheid. BERGEN - Optimistisch, betrouwbaar, integer, betrokken en een echte boekenwurm. Ze stond altijd voor je klaar met raad en daad. Op haar kon je bouwen en vertrou wen. Haar deur stond altijd open. Ook wekelijks voor de leesclub. Woorden waarin familie, buren en vrienden van de leesclub Margot van Reenen herkenden tijdens haar afscheidsplechtigheid. Boeken stonden centraal in het leven van Margot. Wie kent het niet, de mini-bieb hier in het dorp? De kastjes waar je boeken gratis uit kunt lenen en ontvangen? Dat initiatief stimuleerde en steunde zij. En tussen haai' eigen geliefde verzameling boeken in haar bibliotheek thuis, verbleef Margot tot aan de dag van haar uitvaart. Tijdens de afscheidsplechtigheid in de Ruïnekerk in Bergen lagen er stapels van haar eigen boeken bij haar uitvaartkist. Boeken hebben richting gegeven aan haai' leven en bepaalden ook het thema van haar uitvaart. Tijdens de afscheidsplech tigheid werd er door haar dierbaren geciteerd uit haar favoriete boeken. En na afloop mochten alle aanwe zigen een boek uitkiezen dat hen met Margot verbond. Een voorbeeld van hoe je afscheid met eenvoudige, passende elementen heel persoonlijk kunt maken. Ook in tijden van maat regelen en beperkingen. Monuta Veerman voor een passend, persoonlijk afscheid. I www.monutaveerman.nl E dveerman@monuta.nl T 072- 204 0440 ALKMAAR - Het gaat vandaag de dag alleen nog maar over corona en de maatregelen die hier het gevolg van zijn. Ten eerste hoop ik dat het zo snel mogelijk weer bij het oude is, maar ik weet ook dat dit niet realistisch is. Wij moeten met elkaar naar een nieuwe omgangsvorm zoeken om toch met z'n allen gezond te blijven. Ook in ons werk is dat erg moeilijk. Natuurlijk kan ik op afstand een luisterend oor zijn, maar even een kleine aanraking van troost kan tegenwoordig niet meer en we zijn toch ook het vak ingegaan om die troost te bieden en dichtbij de nabestaanden te staan. Maar we zullen er zeker voor u zijn zoals altijd. Ik kan hele verhalen vertellen over hoe uitvaarten vandaag de dag gaan, maar dat vind ik te persoonlijk en een uitvaart blijft maatwerk. Iedereen is anders en wil ook zijn of haar uitvaart zoals hij of zij dat wil. Wij zullen u daarin blijven adviseren tijdens de corona, maar ook na het co ronatijdperk, want één ding staat vast: wij samen kunnen het coronavirus verslaan. Blijf vooral gezond!! Uitvaartverzorging Duin I Lindenlaan 100 I 1815 HJ I Alkmaar I 072-5115238 Tim Duin Foto: Vincent de Vries WIL JE PRATEN OVER JE EIGEN UITVAARTWENSEN? Mag je een afscheid vormgeven voor een dierbare? Wil je weten wat er mogelijk is? Bel of mail, we vinden elkaar - op afstand. levensafronding uitvaartbegeleiding Ni'enke Blom O6 - U)ArJ\ www.libellealkmaar.nl Nel Rietbroek - Bijl Gerwin Toebes Al ruim 12 jaar een vertrouwd adres in Heiloo en omgeving www.gerwintoebes.nl l.v.m. de huidige omstandigheden hebben wij onze tarieven aangepast. Ook in tijden van beperkingen kun je een afscheid heel persoonlijk maken. Foto: Yvette Vlaar Uitvaartbegeleider Margo van Schagen Atvxitfit UmartwrHirgïnf

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 13