KORTING BAKKERIJ HÜETJES Online besteld, en op zondag bezorgd! op tuxe geure n en geursets' elwen uw moedel op 10 mei met heellljke bonbons van 2)e CbocotbeeL Zondag 10 mei is het Moederdag. Hieronder wat lieve berichtjes voor moeders, omdat het juist in deze tijd belangrijk is om te laten weten dat je aan haar denkt. www.dechocotheek.nl Heerenweg 211 k 1851 KR Heiloo m, 072-7437030 M BROOD zakelijk 't Loo 25 Heiloo, 072 533 0032 Berichten voor moedeiS Hoi oma, ook namens ons een fijne Moederdag, samen met opa. Hopelijk tot snel. Veel liefs xxx, Vik, Bel, Bent, Lucas, Han en Edjaz. Lieve oma Stam, We missen je. Hou nog even vol dan kunnen we hopelijk gauw weer een knuffel komen brengen. Dikke knuffel van Sam, Luuk en Mees. Mirrie dit is voor jou: Lieve mamma, ik houd zo veel van jou! Ik zou je niet kunnen missen in mijn leven. Hele fijne Moederdag en hele dikke kussen van mij, Feline Lieve mam, we weten dat het beter is, even afstand houden van elkaar, maar juist op Moederdag voelt dat heel erg raar. We denken aan jullie, Kus Michiel, Jackeline en Mariëtte Lieve ma, Ik hou van je, ben trots op jou hoe jij herstelt van je knieoperaties en wat voor een geweldige moeder jij bentin mijn leven. Liefs Sandra. Lieve mam, het valt niet mee thuis maar weet dat we er altijd voor je zijn!! XXX Brenda, Jurgen, Marijn Nikki en Susan Mama... je bent de liefste van de hele wereld! Love you dikke kus, grande, midi en petite Lieve mam (oma Henny), Bedankt voor wie je bent en voor alles watje voor ons en de kleinkinderen doet. Superoma! Liefs Monique, Carla kids. Lieve mam oma Wilma, we houden van jou tot aan de maan en weer terug! In gedachten zijn we heel dicht bij je. Dikke knuffel, Mireille, Yentl, Steven, Luna en Arjuna XXXXX. Lieve mam, In deze tijd is het lastig om elkaar te zien en te omhelzen. Zodra het allemaal wel kan, geven we je weer heel veel knuffels. Dikke kus Natalie, Chantal Pascal Lieve mam, oma en omi, voor ons ben je nog steeds de allerliefste! Hou vol dan gaan we binnenkort weer heerlijk knuffelen. Je bent al 94, maar we hopen datje 100 wordt! Dikke kussen, Jutta, Amel, Sihem, Naouras, Amirah, Zahir, Djamila en Mimi.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 6