NIESTCAR H VOOR RT HEILOO www.niestcar.nl Subaru Forester e-BOXER Hybrid, the Subaru way De VVD Heiloo is blij met de spoorwegonderdoorgang 14 Wilt u veilig de Forester Hybride testen? Wij zetten hem voor u neer bij u thuis. De slimste keuze. En de betrouwbaarste. En de veiligste. Rijksstraatweg 21 1969 LB Heemskerk Tel. 0251-244666 Denk mee over stikstof aan pak Noord-Holland Provincie Noord-Holland UITKIJKPOST 20 MEI 2020 Confidence in Motion Het aanpakken van stikstof in Noord-Holland gaat door. Uw inbreng als inwoner, ondernemer of werkende is voor de provincie heel belangrijk. U kunt daarom tot en met 31 mei 2020 via noord-holland.nl/stikstofaanpak uw ideeën aandragen, maar ook vragen stellen. Hoe kunt u meedenken? Op de website noord-holland.nl/stikstofaanpak staat alle informatie over de Noord-Hollandse stikstofaanpak. Per stikstofgevoelig natuurgebied, is te lezen hoe het met de natuur gaat en wat de provincie doet om de natuur te herstellen. De pagina's worden de komende tijd uitgebreid met aanvullende informatie. We willen graag met u in gesprek om tot ideeën te komen hoe we gezamenlijk de stikstofuitstoot in Noord-Holland kunnen verkleinen. Waarom op deze manier? De provincie Noord-Holland wilde in maart met u in gesprek over de aanpak van stikstof. Vanwege de coronamaatregelen van het Rijk moesten we de informatiebijeenkomsten afzeggen. Voorlopig is het ook niet mogelijk om grote informatiebijeenkomsten voor inwoners te plannen. Daarom gaan we online verder. Wij zijn benieuwd naar uw ideeën en vragen. Het huidige college heeft al in de vorige zittingsperiode contact gelegd met ProRail om sluimerende afspraken rond de aanleg van een spoor wegonderdoorgang te activeren. Daarna was nog een lange weg te gaan maar ons geduld is beloond! De spoorwegonderdoorgang bij de Venne- watersweg gaat op 20 mei open! Een geweldige prestatie in deze moeilij ke tijden en geheel binnen de planning. Daarmee wordt tegelijkertijd een periode van 13 maanden verkeersoverlast voor heel wat mensen in Heiloo afgesloten. De onderdoorgang is onderdeel van het Verkeersplan Heiloo waarbij het oost-westverkeer zoveel mogelijk van deze onderdoorgang gebruik zal maken. Als in de naaste toekomst door het beoogde hoogfrequentspoor de resterende overgangen langer gesloten zullen zijn, kan het verkeer hier gewoon doorrijden. Dat komt zowel de bereikbaarheid als de leefbaarheid van Heiloo ten goede. In veel delen van Heiloo keert de rust weer terug en kunnen kinderen weer spelen op straat. De VVD Heiloo dankt ProRail, de aannemers en de betrokken ambtenaren van de gemeente Heiloo voor de voortgang tijdens de bouw en de wijze waarop de bewoners geïnformeerd zijn.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 14