Volledig vernieuwde Albert Heijn Ypestein open Bibliotheek Heiloo weer open MITTttm Viering van einde scholensluiting f 3 r Jon van Rijckenborghschool UITKIJKPOST 20 MEI 2020 HEILOO - Onlangs ging de ver nieuwde Albert Heijn in de wijk Ypestein in Heiloo open. De supermarkt heeft het nieuwste winkelconcept van Albert Heijn. De winkel is totaal vernieuwd qua inrichting, is duurzamer en heeft de nieuwste snuijes zoals elektronische schapkaartjes en zelfscankassa's. Om de ver spreiding van het coronavirus (Covid-19) zoveel mogelijk te beperken zijn alle openingsacti viteiten afgelast. Supermarktmanager Maarten Hart: "Met de nieuwe zelfscan kassa's gaat het afrekenen een stuk sneller. In het nieuwe winkelcon cept is meer aandacht voor vers, maar ook voor duurzaamheid. Door de installatie waarmee warmte wordt teruggewonnen, gebruiken we bijvoorbeeld geen gas meer en dat levert een behoorlijke energie besparing op." 1,5 meter De veiligheid en gezondheid van medewerkers en klanten staan altijd voorop. Daarom zijn er nu plexiglas schennen bij de kassa's en hesjes voor vakkenvullers om aandacht te vragen voor het hou den van 1,5 meter afstand. Ook mag er maximaal één klant per 10 m2 in de winkel aanwezig zijn en is het gebruik van een winkelwa gen verplicht. Meer informatie over Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu- t vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. di. wo. do. vr. 09.00 - 17.00 uur 09.00 -17.00 uur GESLOTEN 09.00 -12.00 09.00 -14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy genomen maatregelen en de nieuw ste updates staat op www.ah.nl/ samen. Hygiëne Om de verspreiding van het coro navirus (Covid-19) zoveel moge lijk te beperken speelt hygiëne een grote rol, voor de gezondheid van klanten en van medewerkers. Albert Heijn doet daarom een dringend beroep op klanten om zoveel moge lijk gebruik te maken van zelfscan en de boodschappen met pin of mobiele telefoon af te rekenen. "Zo beperken we hand-op-handcontact, in lijn met het advies van het RIVM," aldus Maarten Hart. Openingstij den Albert Heijn Ypestein is open van maandag tot en met zaterdag van 8.00 - 21.00 uur en op zondag van 10.00 - 20.00 uur. HEILOO - Bibliotheek Heiloo is weer geopend voor leden. We zijn blij dat we u weer mogen ontvangen, maar natuurlijk is niet alles meteen zoals het was. Omdat we te maken hebben met strenge afstands- en hygiëne- eisen zijn we vanaf nu de '1,5 meterbibliotheek'. Wat betekent dit? Voorlopig is de bibliotheek uit sluitend geopend voor leden en alleen voor het lenen en inleve ren van boeken. De bibliotheek is zo ingericht dat het voor alle bezoekers en medewerkers veilig is. Er kan nog geen gebruik wor den gemaakt van de leestafels, de studie- en werkplekken. Dat geldt ook voor de koffieautomaat, de speelotheek, het interneteiland en het kopieerapparaat. Het lezen van kranten en tijdschriften is helaas nog niet mogelijk. De openingstijden zijn voorlo pig aangepast: Dinsdag t/m vrijdag 10.00 - 17.00 uur. Zaterdag 10.00 - 14.00 uur. Voor extra toelichting verwij zen wij u graag naar onze website www.bibliotheekheiloo.nl Boeken Ophaal Service Wilt u gebruik blijven maken van de Boeken Ophaal Service dan kan dat. U kunt gewoon via het formu lier op onze website boeken aanvra gen. Deze staan dan voor u klaar in de bibliotheek. Wilt u meer informatie? Neem dan contact op via info@ bibliotheekheiloo.nl of telefonisch via 072 - 5330670. We kijken ernaar uit u (veilig) te begroeten! DOOtDt ICIH VUIL. In deze rubriek deelt een lezer van Uitkijkpost een foto. De foto gunt andere lezers een kijkje in iemands leven, laat zien wat iemand bezighoudt of gewoon mooi vindt. Specialist Talentontwikkeling en leerkracht op obs De Springschans, een ISOB-school) "Het bijzondere van deze coronatijd is dat veel mensen elkaar willen helpen en daarbij hun talenten ontdekken en benutten. Een paar jaar geleden heb ik een master Talentontwikkeling afgerond. Oorspronkelijk was deze opleiding gericht op het begeleiden van hoogbegaafden, tot het inzicht kwam dat natuurlijk iedereen eigen talenten en valkuilen heeft. Ik vind het heerlijk om samen te ontdekken welke talenten iemand heeft en hoe je met deze talenten weer elkaar kunt helpen. De focus ligt hierbij op wat je kunt en waar je energie van krijgt. Vanuit een eigen motivatie leer en werk je immers makkelijker. Bij alle regels, afspraken en dagelijkse drukte kun je dat bewust zijn weieens kwijtraken. Naast plezier en passie is het daarbij van belang dat je er tijd en energie in stopt en daarbij fouten durft te maken. Kortom: heb lef en doe meer waar je blij van wordt!" Birgitt geeft de lens door aan Gijs Nolet. Volg de Uitkijkpost ook op De bibliotheek is blij dat de deur weer open mag. Aangeleverde foto HEILOO - De kinderen van de Jan van Rijckenborghschool aan de Trompenburg in Heiloo zijn zo blij dat ze weer naar school kunnen dat ze met de docent beeldende vorming meteen aan de slag zijn gegaan met de meest creatieve zelfgemaakte mondkapjes, maskers en andere beschermingsmiddelen tegen het nare virus. Om te vieren dat ze hiermee zo goed mogelijk beschermd zijn op het moment dat alle kinderen weer volledig naar school mogen, wordt van alle werkstukken een grote ten toonstelling gemaakt die - alleen op afspraak - vanaf dinsdag 2 juni a.s. te bezichtigen is in de hal van de school. Docente Sylvia Kooijmans heeft haar lokaal verdeeld in 'eiland jes' waar de kinderen op voldoende afstand van elkaar kunnen bou wen aan hun kleurrijke werkstuk ken. Als ze iets nodig hebben - een nietmachine, plakband, een stuk geklemd papier - dan kunnen ze dat met stokjes naar elkaar toeschui ven. Op deze manier leren ze op creatieve wijze dat afstand houden ook kan leiden tot mooie en leuke dingen - het is maar net hoe je het bekijkt! Wie de tentoonstelling wil komen bewonderen, kan daarvoor een afspraak maken met Marije Peters, directeur van de school, via 072 - 5338286. Intussen werken de kinde ren onverstoorbaar verder aan hun creativiteit, tussen taal en rekenen door. Want ook dat is gewoon weer begonnen! Supermarktmanager Maarten Hart en medewerker Nienke Heemskerk zijn trots op de vernieuwde AH Ypestein. Foto: Albert Heijn/Yasmin Hargreaves

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 3