WEER OPEN! Vijfhoek FORTE WELKOM Triggerpoint Reset Methode Het is belangrijk om naar de tandarts te gaan! YUNOACUPUNCTUUR^D Mondhygiënistenpraktijk Heiloo de Vijfhoek U ook? Word donateur! V Wij staan vierkant achter Holos massagetherapie en GCI/I/CDC tandarts C IxlvC l\0 I PRAKTIJK vrienden van de Pijnbestrijding Vrouwenaandoeningen Zwangerschap Bevalling www.praktijktesselaar.nl Gespecialiseerd in Bowenbehandeling ten tijde van corona laat je groeien www.fortekinderopvang.nl Kinderdagopvang Buitenschoolse opvang Peuteropvang www.yunoacupunctuur.nl 06-33.37.10.60, Butterlaan 47 Heiloo De Zorg en Welzijn Special verschijnt elke maand in de Uitkijkpost Voor info: verkoop@uitkijkpost.nl. HEILOO - De coronapandemie heeft een enorme impact op onze samenleving. Naast de zorgen voor onze gezond heid kan ook stress en onzekerheid over je werk en familie een grote invloed hebben op je gesteldheid. Ook thuiswerken vraagt om de nodige aanpassingen. Dit alles kan leiden tot pijnklachten, stress en vermoeidheid. De afgelopen periode heb ik mij gespecialiseerd in de Triggerpoint Reset Methode®. In deze holis tische behandelmethode worden zowel de fysieke als emotionele aspecten van de klachten aangepakt. Het doel is het blijvend elimineren van chronische pijn, waarbij de onderliggende oorzaken worden aangepakt. Dit doen we door samen naar verschil lende aspecten te kijken, zoals triggerpoints, emoties, stress, beweging en Mind- Body balans. Dus heb je al langdurig last van pijnklachten en kom je hier maar niet vanaf? Heb je al diverse therapieën gepro beerd, maar helpen deze slechts tijdelijk? Maar dan nu een afspraak! Grijp de kans om juist in deze tijd te werken aan een opti male gezondheid! Martine Ruiter heeft zich gespecialiseerd in de Triggeipoint Reset Methode. Foto: aangeleverd Hazelaar 46 Heiloo T 06 4561 0265 Vergoeding vanuit het aanvullende pakket van de meeste zorgverzekeraars Het team van Mondhygienistenpraktijk Heiloo. Foto: aangeleverd (zie voor meer informatie op de website) Wij hopen u te mogen ontvangen in onze praktijk. Tot snel! Adres: Schelfhoutlaan 25 I Postcode: 1816 LG Plaats: Alkmaar Website: www.tandartspraktijk-ekkers.nl I e-mail: tandartspraktijkekkers@gmail.com Telefoon: 072-5119401 I Openingstijden: ma. t/m vrij. 8:30 t/m 17:00 uur Telefonisch bereikbaar op: ma. t/m vrij. van 8:30 t/m 12:30 uur en 13:30 t/m 16:30 uur HEILOO - Vol vertrouwen hebben wij onze mondzorg sinds 28 april jl. kunnen hervatten. De reeds bestaande Richtlijn Infectiepreventie bleek afdoende om veilige mond zorg te verlenen. Desondanks hebben we toch een aantal aanpassingen doorgevoerd om zowel de veiligheid van onze bezoekers als eigen medewerkers te optimalise ren. Een gezonde mond is nog nooit zo van essentieel belang geweest als in deze tijd waarin het Covid-19 virus zich met name in de keelholte nes telt. Ontstoken tandvlees en andere ontstekingen vormen daarbij een extra risico voor een infectie. Onze uitnodiging voor een afspraak wordt voorafgegaan door een zoge naamde triage via telefoon of mail, een reeks vragen over gezondheid van zowel gezins leden als uzelf in de afgelopen weken. In de praktijk openen wij graag de deur voor u en begroeten wij u met een glim lach. Er zijn ruime afspraak tijden om zo min mogelijk ontmoetingen te garanderen, en voor de reiniging en het wisselen van beschermende kleding. Ook zin in een schone mond en frisse glimlach? Mondhygiënistenpraktijk Heiloo (www.mondhygienist- heiloo.nl) De Strandwal 32 072-7890077 info@mondhygienistheiloo.nl Tandartspraktijk Ekkers, gelegen in het Hoefplan te Alkmaar, neemt nieuwe patiënten aan. Naast algemene tandheelkun de zijn we gespecialiseerd in het behandelen van kinderen, mensen met angst voor de tandarts en lichamelijk en geestelijk mindervaliden. U bent al donateur vanaf 25,- per jaar. Kijk op www.vriendenvandevijfhoek.nl Bij ons kunt u terecht voor de volgende behandelingen: Algemene tandheelkunde (Witte) vullingen Kronen en bruggen Wortelkanaalbehandelingen Mondhygiëne Paradontitis Esthetische behandelingen Bleken Röntgenfoto's Orthodontie Second opinion Onze missie en visie Iedere patiënt verdient alle aandacht die nodig is, met als eindresultaat een gezond en mooi gebit. Dit willen we bereiken door: - Met een professioneel, maar gezellig en hecht team te werken, waardoor de patiënt zich ook welkom en op zijn gemak voelt; - Een visie voor de lange termijn, in samen werking met de preventieassistentes en/ of mondhygiëniste, om op langere termijn van een gezond en mooi gebit te kunnen genieten; - Alle praktijkmedewerkers volgen regelmatig cursussen, waardoor de kwaliteit van de zorg gewaarborgd is en blijft. KINDEROPVANG

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 6