Gemeente start actie 'Wij zijn er voor elkaar' Samen moet het lukken! m ooms Drugslabs ontmanteld f 3 Een promotiecampagne van Natuurlijk Heiloo Collecte voor Roemenië DfZ-E mi. Vervolg van de voorpagina: UITKIJKPOST 2 4 JUNI 2020 HEILOO - Inwoners en onder nemers in de gemeente Heiloo voelen zich met elkaar verbon den en steunen elkaar, zo blijkt in tijden van corona ook weer. Afgelopen periode zijn er crea tieve oplossingen ontstaan die passen in de 1,5 metersamenle ving. Een groot deel van de lokale restaurants is een bezorgservice gestart, waar inwoners met plezier eten bestellen. Om dit gevoel van saamhorigheid en de prettige sfeer in het dorp te ondersteunen start gemeente Heiloo een nieuwe pro motiecampagne 'We zijn er voor elkaar' onder de vlag van Natuurlijk Heiloo. 'Wij zijn er voor elkaar': Koop lokaal, let een beetje op elkaar, geef elkaar de ruimte... Een greep uit de verschillende uitingen die van 22 juni tot en met 30 septem ber in het straatbeeld van Heiloo zijn terug te zien. De campagnepos ters hangen door het hele dorp en bij winkels en horeca. Wie bij lokale winkeliers iets koopt, krijgt de pro ducten mee in een speciale, papie ren draagtas met het logo. En wie wat drinkt bij de horeca, zet zijn glas neer op een 'wij zijn er voor elkaar' onderzetter. Met deze campagne wil de gemeente graag uitdragen dat je Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. di. wo. do. vr. 09.00 - 17.00 uur 09.00 -17.00 uur GES10TEN 09.00 -12.00 09.00 -14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy er in Heiloo niet alleen voor staat, maar dat we het samen met elkaar doen. Lokaal! Eén website: Natuurlijkheiloo.nl Op de website www. Natumlijklieiloo.nl is er een specia le pagina voor 'bezorgen en afhalen'. Hier staan alle horecagelegenheden en winkeliers die thuisbezorgen, waar men kan afhalen of die een andere bijzondere dienst tijdens deze coronaperiode aanbieden. Er is tevens een leuk fotospel 'Raad het plaatje', waarmee een lokaal prijzenpakket te winnen valt. Op de Facebookpagina van Natuurlijk Heiloo worden elke week twee ondernemers die de campagne Op de Zeeweg prijkt een van de uitingen van de campagne. Aangeleverde foto HEILOO - Onze samenleving is in het hart geraakt door het coronavirus. Ook in het Trefpunt, normaal een bruisen de ontmoetingsplek, is het stil! De maatregelen worden beetje bij beetje versoepeld, maar in elk geval gelden er nog beper kingen. Hoe mooi is het dan om te ervaren dat achter de schermen medewerkers en vrijwilligers stug doorgaan om de noodzakelijke ondersteuning te blijven geven. Voor de kwetsbaren in de samenle ving die juist nu onze hulp zo nodig hebben, tegen eenzaamheid en bij veel praktische dagelijkse zaken. Aan inwoners zouden we dan ook willen meegeven: blijf niet zitten met een (hulp-)vraag. De cliëntondersteuners zijn er voor u! Ook de jongerenwerkers met hun vrijwilligers zijn er. De huiskamer in het Brunogebouw gaat weer open en het Zomerkamp gaat door, al is het dan een beetje anders dan anders. Het team in het Vrijwilligers Volg de Uitkijkpost ook op HEILOO - In de week van maandag 29 juni tot en met zaterdag 4 juli vindt er in Heiloo een huis-aan-huiscollecte plaats, waarvan de opbrengst is bestemd voor de armste mensen in Roemenië. De Stichting Help Ons gaat regelmatig naar dit land en brengt er voedsel, kleding, dekens etc. Verder wordt er geld gedoneerd voor de aankoop van medicijnen en verdere dringende zaken. Bij voorbaat dank voor uw gift! Stichting Help Ons D. Klaver, d.klaver@solconmail.nl omarmen, in het zonnetje gezet. Samen in Heiloo In een dorp met positieve aan- pakkers en doorpakkers zijn we er voor elkaar. Fred Dellemijn, wet houder gemeente Heiloo: "We wil len met de 'We zijn er voor elkaar' promotiecampagne de goede inzet en fijne sfeer in het dorp uitdragen. In Heiloo hoef je het niet alleen te doen, we doen het met en voor elkaar! Samen met inwoners, onder nemers en maatschappelijke organi saties blijven we de schouders eron der zetten in en na coronatijd." #wezijnervoorelkaar #natuurlijkheiloo #sameninheiloo DOOI Dl LUK VUIL In deze rubriek deelt een lezer van Uitkijkpost een foto. De foto gunt andere lezers een kijkje in iemands leven, laat zien wat iemand bezighoudt of gewoon mooi vindt. (Student) "'Het Kasteeltje' in Ypestein, geschonken in 1992 door de Grosmarkt en gemaakt door de kunstenaar Gerlach, is een zeer bekend herkenningspunt in Heiloo. Vooral bij de leerlingen (en hun ouders) die hun basisschooltijd hebben doorgebracht op de Paulusschool of Meander. Tot deze groep behoren ik en mijn jeugdvrienden; onze jeugd speelde zich voor een groot gedeelte af op en rondom dit 'kasteeltje'. Deze mooie plek heeft al bij diverse generaties voor mooie herinneringen gezorgd, en deze herinne ringen worden nog steeds opgedaan door de generaties van nu en in de toekomst. Ook is deze plek nu voor mij, mijn (jeugd)vrien- den en menig Heilooër een herkenningspunt tijdens het gezellige Oranjebal op Koningsdag. Al met al een zeer noemenswaardig plekje in Heiloo." Bob geeft de lens door aan Bram Zeestraten. Informatie Punt is er uiteraard ook. Dank voor alle blijken van loyali teit van onze vrijwilligers, ook van degenen die, omdat zij in de risico groep van het virus vallen, even niet kunnen doen waar ze anders altijd zo goed in zijn. We missen jullie! Veel mensen laten ons weten dat ze het Trefpunt en de activiteiten zo missen. Met kleine aantallen tege lijk begint het gelukkig weer een beetje te leven in het Trefpunt. Bij voorbaat dank dat u de protocollen die we hebben opgesteld zo trouw naleeft! U kunt het Trefpunt steunen via www.trefpunthciloo.nl/steentje- bijdragen. Het is hartverwarmend dat we van verschillende kanten al mooie donaties mochten ontvan gen. Waardering en loyaliteit niet alleen in een waarderend woord, maar ook in daad! Dit alles samen geeft betekenis aan de slogan: Dit virus krijgen we samen wel klein! Burgemeester Romeyn: "Ik ben blij dat er een gevaarlijke situatie is opgeheven door goede samenwer king tussen onze politie en die van de Landelijke Eenheid. Het is schan delijk dat mensen zich met deze praktijken bezighouden en pijnlijk dat mensen hierdoor in gevaar zijn gebracht. Ik hoop dat de verant woordelijke daders snel gepakt worden." u v v- v atv? Het pand waarin het drugslab was gevestigd is voor een jaar gesloten. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 3