Red jezelf diploma's Zwembad Loos Rabobank Alkmaar e.o. steunt TPC Heiloo Afscheid van een idyllische ateliertuin Doe je corona-dans en kom in de videoclip 13 Binnenkort nieuwe single van KLINK UITKIJKPOST 8 JULI 2020 Van harte gefeliciteerd allemaal! Aangeleverde foto's HEILOO - Op zaterdag 27 juni mochten de leerlingen van Zwembad Loos him Red jezelf diploma halen. Ieder mocht 1 ouder meenemen i.v.m. corona, maar ze lieten met veel plezier hun kunsten zien. Zwemmen op hun buik, zwemmen op de rug, springen en andere kunsten. Na een groot applaus mochten de volgende leerlingen hun diplo ma in ontvangst nemen: Mohamad Ahmad, Lois de Haas, Sophia van de Eerden, Ella van de Eerden, Djoeke van der Lindenvooren, Mila Kassing, Natan van der Woel, Chris Melk, Jans de Boer, Annechien Nijboer, Lente Dekker, Danny Kaptein, Sevjjn de Rover, Fiori Amaniel Teklebrahan, Bram Sentveld, Ewoud Bakker, Vin Langenberg, Pien Kunst, Lauren Groen, Dean Stroop, Sofie van Dam, Adelie Punt, Chloë van Bugnum, Rosa de Waard, Belle Geertsma, Benjamin van den Berg, Sil Beerepoot, Cheni Zhang, Sarah Hanbali, Huanxin Zhang. HEILOO - Ruim twee en half jaar geleden streken Gemma Distelbrink, Marion Albers en Mireille Schermer neer in de grote verwilderde tuin achter Hoogeweg 38, op de hoek met de Krommelaan in Heiloo; een ondoordringbare groene oase met een schuur, die zij van eigenaar in bruikleen kregen. Kunstenaarscollectief IMIX verbindt natuur en kunst met elkaar en liet zich inspireren door de woeste tuin. IMIX vond in de Heilooër tuin niet alleen een ideale plek om te werken maar transformeerde de tuin ook in een begaanbare ontmoetingsplek waar bezoekers tijdens exposities kwamen onthaasten, genieten en inspiratie opdoen. Een groeiende groep fans keerde telkens terug. Op de tuin rustte echter een ontwikkei- plicht omdat deze deel uitmaakte van een groter bouwplan, Zuiderloo. Omdat Heiloo duurzaamheid hoog in het vaandel heeft staan en tiny houses in de toekomstvisie leken te passen, ontstond het idee de groene oase te conserveren door deze te ontwikkelen in een 'future- proof tiny house proeftuin, tevens een creatieve ontmoetingsplek voor de inwoners van de gemeente. Helaas lijkt het erop dat een derge lijk duurzaam project waar het gaat om betaalbare woningen (nog) niet haalbaar is. De tuin zal verdwij nen. Daarmee verdwijnt ook een verzameling prachtige bomen, een schat aan dieren, een plek om te delen. IMIX nam in besloten kring afscheid met trouwe bezoekers en was getuige van verdriet om het ver lies van het stukje ongerept groen. Het collectief staat op straat maar deelt nog graag een keer de tuin met iedereen die de tuin en kunst graag nog een keer wil zien. Dit kan alleen op uitnodiging, maar je kunt je aan melden via info@imixkunst.nl voor een kunstwandeling op donderdag avond 9 juli van 19.30 tot 21.00 uur. IMIX bestaat uit Gemma Distelbrink, Marion Albers, Mireille Schermer. Weet u nog een groene plek waar IMIX verder kan werken en delen? Mail info@imixkunst.nl HEILOO - Nienke Verweij van de ledenraad Rabobank Alkmaar e.o. overhandigde deze week een cheque ter waarde van 500 aan voorzitter Ton Verberne van TPC Heiloo. De Rabobank steunt met deze bijdrage de initiatieven van de ten- nis- en padelvereniging. Afgelopen maanden heeft TPC Heiloo allerlei maatregelen moeten nemen om ten nis en padel op een verantwoorde manier mogelijk te maken voor leden. De vereniging heeft ook alle ruimte geboden aan bijvoorbeeld het PCC en sporters die elders niet terechtkonden. Hiermee past de vereniging bij uitstek binnen de doelstelling van de Rabobank om met donaties het verenigingsleven en daarmee de plaatselijke gemeen schap te steunen. Ton Verberne neemt de cheque in ontvangst van Nienke Verweij van Rabobank Alkmaar e.o. Aangeleverde foto LIMMEN - Een beetje vrolijk heid in barre tijden: de aan stekelijke indiepopband uit Limmen, KLINK, presenteert binnenkort zijn nieuwe single 'Gotta Get Out'! Voor de bijbe horende videoclip is de groep nog op zoek naar homevideo's van mensen die ernaar verlan gen om er weer elke dag zorge loos op uit te gaan, maar zich daarin beperkt voelen door het coronavirus. KLINK verzoekt mensen om homevideo's te delen waarin de honger om naar buiten te gaan geïl lustreerd wordt of die gevoelens weergeven van de vrijheid en blij heid die onze omgeving ons biedt. Deze zelfgemaakte filmpjes wil de band graag rechtenvrij gebruiken voor een videoclip bij hun aan staande zomersingle 'Gotta Get Out'. De specifieke wens is om in de video's te dansen op het nummer 'Tutti Frutti' van de onlangs overle den zanger Little Richard. Je mag ook exclusief gebruikmaken van de unieke gelegenheid om KLINK's nummer 'Gotta Get Out' alvast op te vragen om op te dansen. Doe je dit, dan behoor je tot een select groepje luisteraars dat deze aanste kelijke song al ver voor de rest van Nederland heeft gehoord! Vrolijk videoverzoek Geïnteresseerden kunnen zelf gemaakte video's insturen (via wetransfer.com) naar de bandmail: info@klinkband.nl. Als beloning ontvang je direct een link voor het downloaden van de nog te verschij nen single. Ook is het mogelijk om voor het maken van jouw homevi deo het nummer alvast te downloa den, hiervoor staat een link op de website: klinkband.nl. Een tip van de band: dans er lek ker op los of doe lekker wild, want de vrolijke en catchy single 'Gotta Get Out' vraagt om blije beelden! Dit kan door thuis uit je dak te gaan en dit aan de wereld tonen, maar je mag natuurlijk ook al naar buiten gaan en daar filmen, wees vooral creatief! Video's kunnen tot uiterlijk 21 juli aanstaande worden ingezon den. Onder de leukste inzendingen worden vijf vinylplaten van de EP 'Gotta Get Out' verloot. EP 'Gotta Get Out' is de eerste sin gle en tevens de naam van KLINK's nieuwe EP die nog dit najaar ver schijnt. De single 'Gotta Get Out' werd al ruim voor het coronatijd perk geschreven, maai' de titel en het thema over naar buiten gaan, het avontuur zoeken en de hang naar vrijheid, is actueler dan ooit. Zeker in de zomer zoekt iedereen zijn toevlucht het liefst in de stra lende zon. De single 'Gotta Get Out' wordt daarom midden in de zomer uitgebracht! Dans samen op afstand De band stimuleert dansen en vrolijkheid, maar wil daaraan toe voegen: 'Zorgeloos naar buiten gaan is vandaag de dag helemaal niet zo vanzelfsprekend. KLINK wenst dan ook dat iedereen rekening met elkaar blijft houden en voldoende afstand bewaart. "De reden dat we voor dit initiatief kiezen, is omdat we zo toch een beetje samen kun nen dansen, hoewel op afstand." De droom voor KLINK is dan ook om iedereen door middel van muziek - al dan niet virtueel - dichter bij elkaar te brengen. KLINK Tjeerd Blom (zang, gitaar), Harm Timmermans (gitaar, zang, keys), Merlijn Verboom (gitaar, zang), Kai Liebrand (bas), Frank Duindam (drums). Tjeerd Blom en Harm Timmermans in studio Het Gemengd Bedrijf in Limmen. Aangeleverde foto Samenzijn rond de Corronde, Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 13