Herberg Jan, Bruin Assurantiën en Nhl816 verrassen De Loet PCC Heiloo doet er een schepje bovenop Vrij biljarten in het Trefpunt Paaltjes voor overstekende obers 3 INGEZONDEN BRIEF Buurtbus UITKIJKPOST 8 JULI 2020 Tweedeklassers halen een ijsje bij IJs Express Heiloo. Foto: STiP Fotografie HEILOO - Op de eerste dag dat het restaurant van De Loet weer geopend is verras sen Restaurant Herberg Jan uit Heiloo samen met hun ver zekeraar Bruin Assurantiën en Nhl816 Verzekeringen de bewo ners en medewerkers van De Loet. Bedrijven die midden in de samenleving staan werken samen aan een prachtig maat schappelijk betrokken initiatief. Hart onder de riem voor oude ren en zorghelden Maar liefst 100 bewoners en 100 medewerkers van De Loet wor den deze week getrakteerd op een heerlijk 3 gangendiner of High Tea Herberg. "Helden, dat zijn ze! Juist in deze onrustige tijden is het heel belangrijk om mensen in je omge ving aandacht en liefde te geven. Aan de ouderen die maandenlang geen bezoek mochten ontvangen en aan het zorgpersoneel dat zich voor meer dan 100% inzet om deze kwets bare ouderen goed te verzorgen en vermaken," vertelt Jeroen Bruin van Bruin Assurantiën. Daarom heb ben we een aanvraag gedaan bij de Coöperatie Nhl816 om, in samen werking met Herberg Jan, iets te kunnen betekenen voor mensen die zich inzetten voor de bestrijding van de negatieve effecten door de coronacrisis." Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Bijzondere tijden vragen om bijzondere initiatieven "De samenleving heeft het in deze tijd van het coronavirus zwaar. Als coöperatieve verzekeraar willen we de kwetsbare mensen en maat schappelijke projecten een steuntje in de rug bieden, samen met onze adviseurs en verzekerden," ver telt Dorine van Basten, bestuurslid Coöperatie Nhl816. "Wij hebben daarom een budget vrijgemaakt om steun te bieden waar die nü het hardst nodig is. Dit initiatief en deze samenwerking diagen bij aan de coöperatieve gedachte van Nhl816: verzekeren met oog en hart voor de maatschappij. En daarom is Herberg Jan gevraagd om de bewo ners en medewerkers van De Loet eens in het zonnetje te zetten en te verrassen, en met succes!" Maandag 6 juli was het zover en zijn in het restaurant van De Loet de eerste diners aan de bewoners uitgeserveerd en zijn de medewer kers verwend met een luxe High Tea lunch. "Zo leuk om al die blije gezichten te zien en fijn dat wij iets kunnen doen voor deze kanjers," aldus Marjolein van Herberg Jan. "In goede samenwerking met de gast vrouwen, koks en medewerkers van De Loet hebben we echt iets leuks kunnen betekenen voor de bewo ners! Zo fijn dat er zo goed voor onze ouderen wordt gezorgd!" HEILOO - Het is tijd voor vakantie, leerlingen worden uitgezwaaid. Elke school maakt van het einde van het schooljaar een feestje. Bij het einde van dit schooljaar deed PCC Heiloo er een extra (ijs)schepje bovenop. Na elkaar eerst maanden niet te hebben gezien, mochten de leer lingen van PCC Heiloo de afgelo pen weken in groepen naar school komen. Op hun allerlaatste school dag mochten de klassen voor het eerst weer met de hele klas bij elkaar komen. Daar had iedereen zin in. Rob Baltus, directeur van PCC Heiloo: "Onze brugklassers keren na de zomer terug, maar de tweedeklassers stappen nu over naar een bovenbouwvestiging in Alkmaar. We wilden na de bijzon dere afgelopen periode van dit afscheid toch een extra vrolijke gebeurtenis maken." De leerlingen kwamen, geheel volgens RIVM-normen, gefaseerd binnen en werden per klas ontvan gen in de aula. Daar ontvingen ze hun rapporten en blikten samen terug op het afgelopen schooljaar. Nadat de bel van de mooie klassie ke Bedford van IJs Express Heiloo op het schoolplein had geklonken mochten alle leerlingen van een klas een lekker ijsje halen. Dat was dan tevens het startsein van de zomervakantie. Tekst: Yvonne van Stiphout Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos "tF offset rotatiepers, de milieu- - i vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 -17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00-12.00 vr. 09.00 -14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op HEILOO - Sinds vrijdagochtend 3 juli is Heiloo wat paaltjes rij ker. Op de Heerenweg is een wegversmalling aangelegd om het veiliger te maken voor over stekende obers. Sinds het pinksterweekend zijn er op het Stationsplein terrassen gevestigd van Café de Wit en Café Blondes. Het verkeersbord dat waarschuwt voor overstekende obers trok niet alleen landelijk de aandacht maar haalde zelfs in Noorwegen het nieuws. Om het nog veiliger te maken voor de over stekende obers is er nu dus ook een wegversmalling aangelegd met aan weerszijden een obsta kel met paaltjes, zodat het verkeer alert is en de snelheid omlaag- brengt. HEILOO - Het is weer mogelijk om te biljarten in het Trefpunt! Er zijn drie biljarttafels beschik baar. Er kan op de klok gespeeld worden van maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 16.00 uur. De kosten bedragen 0,50 per half uur. U dient uw eigen keu mee te nemen en bij binnenkomst uw handen te desinfecteren. Na afloop moeten de biljartballen en randen van de biljarttafel gedesinfecteerd worden met de daarvoor beschik bare middelen. Reserveren van tevoren is niet nodig. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het Trefpunt, 072 - 5331297 of info@ trefpuntheiloo.nl Het is weer mogelijk om te biljarten in het Trefpunt. Aangeleverde foto HEILOO - Al jaren maak ik gebruik van de Buurtbus. Het laatste jaar werd ik geholpen bij het instappen. Na drie maanden in quarantaine in De Loet, zonder bezoek, wil ik heel graag weer eens naar 't Loo. Ik ben pas 90 jaar geworden, maar als 'gehandicapte' mag ik momen teel niet geholpen worden bij het instappen. Dus kom ik nergens meer en ben ik gedwongen thuis te zitten. De uitzondering bevestigt de regel, toch? Ik kan geen kant op en zou zo graag weer eens naar het winkelcentrum willen. Maar nu gaat dat niet en dat vind ik zo jammer! Naam bekend bij de redactie wiiiiuroruus Business centrum, Kennemerstraatweg 464, tel 072-5330175, Heiloo Marjolein Bosch, Saar Hommes en Jolanda Vermaas hebben bewoners en medewerkers van De Loet in het zonnetje gezet. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 3