HOETJES VASTEN H BAKKERIJ MODE Mr. Bean Zaterdag 5 september 2020 112.00 - 16.00 uur www.loo-winkelcentrum.nl ELK DERDE BROOD GRATIS TOT A.S. ZATERDAG VRIJDAG 28 EN ZATERDAG 29 AUGUSTUS: KICK-OFF MODESEIZOEN UITKIJKPOST 26 AUGUSTUS 2020 't LOO Geboren en getogen Heilooër John Hoetjes is een echte lokale duizendpoot. We kennen hem niet alleen vanStichting Dolfinn en het Oranjebal, ook is hij muzikant met z'n eigen band 'JUS', drummer van de in opmars komende band 'RACHEL' (eigen werk die na de corona tijd los kan met nieuwe cd en Anouk moet doen vergeten)percussionist bij FONK en de LOLA'S en betrokken bij diverse lokale projecten. In de privésfeer was het voor John een bewogen jaar. Maar de strijdlustige ondernemer heeft zichzelf herpakt want wat er ook gebeurt in 't Loo: verbou wingen of winkels die komen en gaan, Bakkerij Hoetjes is er altijd voor u. De enige overgebleven warme bakker Op zijn 16e begon hij bij bakkerij Piet Borst tot de zaak werd overgenomen. Daarna, op zijn 26ste, stapte over naar bakkerij Hemmer en nadat zij dichtgingen kwam hij terecht bij de bakkerij in 't Loo. Negen jaar geleden was de overname een feit. Nu is hij de enige overgebleven warme bakker in Heiloo. John besloot gelijk te vernieuwen: hij veranderde de bakkerij in een semi-zelfbedieningsconcept. "Ik wilde meer snelheid in de winkel want op zaterdag ontvangen wij zeker zo'n duizend klanten", blikt John terug. Het nieuwe concept werd een succes. Broodzakelijk.nl John zit nooit stil en introduceerde de belegde broodjes om af te halen en te bestellen via broodzakelijk.nl. Er worden alleen verse ingrediënten gebruikt van lokale bedrijven en als u voor 11.00 uur besteld worden de zeer betaalbare broodjes nog dezelfde dag bezorgd aan huis of op kantoor. "We proberen de ouderwetse broodtrommel uit het straatbeeld te krijgen", lacht John. Twintig jaar geleden streek het van oorsprong Haarlemse familiebedrijf Vastenhoven Mode neer in winkelcentrum 't Loo. Het dorpse karakter gelinkt aan de intimiteit van de locatie in het winkelcentrum deed de familie besluiten om uit te breiden met een tweede filiaal in Heiloo. Eigenaar Paul van der Ham noemt zichzelf 'de spin in het web' en is inmiddels de vierde generatie die aan het roer staat van de modieuze dameskledingzaak. "Wij stellen de klant centraal en dat is zeker één van de belangrijkste redenen van ons lange bestaansrecht. Er staat altijd een kop koffie klaar en de dames worden goed geadviseerd door onze modespecialistes," aldus Paul. Dertig merken onder één dak Bij Vastenhoven Mode vindt u ongeveer dertig merken onder één dak. De nieuwste aanwinst is het bekende Nederlandse merk 'Summum', dit merk wordt gedragen door dames van alle leeftijden. Het is modieus, sportief maar het kan ook zakelijk gecombineerd worden. Ook het merk 'Monari' valt op: we zien veel T-shirts met bijzondere details en prachtige truien met een subtiel blingblingetje erin. Als u het iets stoerder wilt hebben dan komt u vanzelf uit bij het Nederlandse merk Kyra Ko. Vastenhoven mode maakt u nog mooier Paul doet zelf de inkoop en hij heeft een uitgesproken visie die hij samenvat in één zin: "Wat ik koop moet een vrouw nog mooier maken, dat is de bottomline," aldus Paul die zijn klanten graag tevreden de deur uit ziet gaan en daarom ook regelmatig in de winkel aanwezig is. De collectie is kleurrijk en divers en zowel extravert als ingetogen. Paul richt zich op modieuze dames vanaf ongeveer veertig jaar maar als je dan een merk zoals 'Geisha' in de rekken ziet hangen, dan zou een dertiger zeker ook slagen bij Vastenhoven Mode. Vastenhoven Mode mag zichzelf overigens met recht 'dé broekenspecialist' noemen. In de broekenkast vindt u diverse merken en pasvormen. Het merk Mos Mosh bijvoorbeeld is erg populair: de broeken bieden extra comfort door een iets hogere tailleband. Ook hebben zij een breed assortiment jassen en jacks. "Er zijn nog maar weinig modezaken die zoveel keuze hebben en wij merken dat klanten graag omrijden voor een mooie jas," vertelt Paul. Het paradepaardje van bakkerij Hoetjes is het ambachtelijke speltbrood dat bestaat uit 100% spelt- graan en hun eigen 100% desem. Voedzaam en puur natuur. Op donderdag krijgt u het derde spelt- of desembrood gratis en als extraatje biedt John de lezers tot en met zaterdag 29 augustus ook drie broden aan voor de prijs van twee (dit geldt voor alle soorten brood). Toekomstmuziek Je zou zeggen dat het niet beter kan dan dit: naast brood liggen de heerlijkste gebakjes en bonbons in de vitrine, de softijsjes zijn niet aan te slepen en de Brownies van de Browniehemel gaan als zoete broodjes over de toonbank. Er ligt ook iets moois in het verschiet: Bakkerij Hoetjes staat deze winter niet alleen in 't Loo met zijn overheerlijke oliebollen, ze staat ook op het Looplein voor Brasserie Veldt én bij de Albert Heijn in Ypestein. Daarnaast maakt John zich sterk voor de promotie van winkelcentrum 't Loo en de verbinding tussen de winkeliers, de verhuurder en de gemeente. Hij stuurt aan op opvulling van de lege winkels, een goede samenwerking én hij zou graag het Looplein veranderen in een gezellig dorpsplein. Mr. Bean, het beroemde tv-karakter wordt door de winkeliers van 't Loo ingezet om op ludieke wijze aandacht te vragen voor de 1,5 meter afstand in de groeiende drukte. Dit doet hij met veel succes want er zijn tijdens zijn optredens alleen maar lachende gezichten en een goede sfeer op straat! Mr. Bean is een onhandige en vaak vindingrijke man die regelmatig in hilarische situaties terechtkomt bij het uitvoeren van taken die een normaal mens nauwelijks moeite zouden kosten. Hij loopt met zijn 1,5 meter liniaal door het winkelgebied en zorgt dat iedereen de welbekende 1,5 meter lachend weer in acht neemt. Op de foto kan ook, maar wel op 1,5 meter natuurlijk! leder nieuw modeseizoen organiseert Vastenhoven Mode een feestelijke kick-off, een gezellig uitje voor vriendinnengroepen of bijvoorbeeld moeders en dochters. Dit jaar uiteraard corona- proof, daarom is het event verdeeld over twee dagen. Vrijdag 28 en zaterdag 29 augustus zullen er heerlijke hapjes en drankjes voor u klaarstaan en zal een mannequin de prachtige collectie showen. De dagen zijn verdeeld in drie tijdvakken (09.30 -11.30 uur, 12.00 - 14.00 uur en 14.30 - 17.00 uur). Er dient wel van tevoren gereserveerd te worden via telefoonnummer: 072- 5331815.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 12