Spanish Nights Padel Toernooi 2020 De Foresters wint HSV zomertoernooi De natuur staat centraal bij Galerie De Kapberg SPORT/REGIO HV De Terriërs opent seizoen met teambuilding Opening nieuw tafeltennisseizoen Debbie 25 jaar in dienst UITKIJKPOST 26 AUGUSTUS 2020 HEILOO - Het zit er weer op! Van 18 tot en met 22 augustus beleefden spelers, sponsors en publiek nog een aantal zwoele en zomerse avonden tijdens het tweede Open Padel Toernooi bij Tennis en Padel Club Heiloo. Dit jaar werd er een KNLTB Ranglij sttoernooi georgani seerd, dat vele ambitieuze spe lers trok. Naast heel veel gezelligheid en een goedgevuld deelnemersveld, werd het publiek zaterdag als klap op de vuurpijl getrakteerd op mooie finales en spectaculaire padelrally's tijdens het A-toemooi. Publiek en sponsors werden hierbij ook nog eens verwend met Spaanse tapas, verzorgd door Tapastas, onder het genot van Spaanse cava van De Deel Wijnkoperij uit Akersloot. De prijzen voor de winnaars werden mogelijk gemaakt door GP Groot, Fa. Kosters Witgoed/ Elektra, Pronk Kappers, Villa Lilla, Blinkink, TennisVoordeel, First Reach Leefstijlcoaching, Plaza Cinco, OppStap en last but not least Eiland de Wild Keukens. Zonder hun fantastische hulp was dit alles niet mogelijk geweest! De toernooicommissie en deelnemers kijken terug op een supergeslaagde toernooiweek! Spelers en toeschouwers hielden zich goed aan de 1,5 meter- regel. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 22 augustus kleurden de velden bij hockeyvereniging De Terriërs weer geel. Ruim 200 jongens en meisjes waren aanwezig bij de kick-off van het nieuwe seizoen. Het was een groots spektakel voor de jongste jeugd. Het doel was kennismaking en teambuilding met het nieuwe team, zodat ook nieuwe leden zich snel thuis zullen voelen bij De Terriërs. De trainingen gaan vanaf 26 september weer van start. Geïnteresseerden (5 tot en met 12 jaar) kunnen zich via www.hvdeterriers.nl aanmelden voor proeftrainingen. Aangeleverde foto Galerie De Kapberg. Foto: Archief Uitkijkpost LIMMEN/HEILOO - Tafeltennisvereniging Limmen-Heiloo is weer van start gegaan. Speciaal voor alle geïnteresseerden organiseert de club een open week. Kom gerust langs om vrijblijvend te tafeltennissen aan de Hogeweg 61 te Limmen. Voor volwassenen is het mogelijk om gezellig een balletje te slaan op vrijdag 28 augustus (vanaf 20.00 uur) en maandag 31 augustus (vanaf 20.00 uur). Voor de jeugd zijn er veel gediplomeerde trainers en zijn de open trainingen op vrijdag 28 augustus (18.30 uur) en dinsdag 1 september (18.00 uur). Dit jaar speelt Limmen met 5 jeugd- teams, vanaf de vijfde klasse tot aan de eerste klasse. De senioren spelen zowel bedrijfstafeltennis (5 teams) als in de NTTB-competitie (5 teams). Interesse om een keer te komen kijken of mee te trainen? Kijk voor meer informatie op www.tafeltennislimmen.nl HEILOO - Het HSV zomertoer nooi 2020 begon 22 augustus met een mooie speech van de kersverse voorzitter van HSV, Ellen Popma. Ellen sprak haar waardering uit voor de vele vrij willigers die HSV rijk is. Ook sprak zij respectvol over drie ras-HSV'ers die de club de afgelopen zomerperiode zijn ontvallen: Susan Bohncke, Kees de Wit en Theo Molenaar. De vier deelnemende clubs en de toeschouwers toonden hun respect voor deze mensen, hun aanwezige familieleden en vrienden met een indrukwekkende minuut stilte. Op het hoofdveld won De Foresters met 0-2 van HSV en op het C-veld bereikte Alcmaria Victrix de finale door Ado '20 023 in de nood zakelijke penaltyreeks te verslaan. Op zondag werd de finale gespeeld tussen De Foresters en Alcmaria Victrix. Op het C-veld nam HSV het op tegen Ado '20 023. In de finale, die na 90 minuten een 2-2 gelijkspel kende, nam De Foresters de strafschoppense- rie beter dan Alcmaria Victrix. Zo werd De Foresters de terechte win naar van het HSV zomertoernooi 2020. De kleine finale werd door Ado '20 023 jaar gewonnen van HSV 1 waardoor Ado '20 op de derde plaats eindigde. HEILOO - Al 25 jaar is Debbie Korver onze zwemdocent en collega. Bedankt voor je inzet en betrokkenheid! Team Zwembad Loos. Aangeleverde foto EGMOND AAN DEN HOEF - Drie kunstenaars hebben ieder op hun eigen wijze de natuur afgebeeld. Dat is te zien op een nieuwe tentoonstelling in Galerie De Kapberg. Linda Meulenhoff Linda snijdt de beelden uit wit papier: de lijn in haar werk. De bron van haar werk is buiten in de natuur. Daar waar twee 'werelden' elkaar ontmoeten ontstaan haar beelden. Zonder dat het werk gaat over één specifieke plek is haar fysieke contact en ervaring met de natuur erg belangrijk voor het ont staan van haar kunstwerken. Het zijn vooral lijnen die ze zoekt en ver werkt in haar kunst. Kwetsbaarheid naast een stoer gebaar, fijn naast grof, gelaagdheid en transparantie zijn terugkerende elementen in haar werk. De papierbanen zijn soms heel groot. Joke Konijn Ook in het werk van Joke Konijn is de natuur altijd te vinden. Zij maakt schilderijen van planten, en een paar portretten in klei gebak ken. De natuur in het waterrijke land om haar heen ervaart zij als een spiegel van haar emoties. Ze bouwt haar olieverfschilderijen op met olieverf in vele lagen. De por tretten in klei zijn geïnspireerd op mythische verhalen rond godinnen die over dat ongemak van geluk en vruchtbaarheid en sterfte regeren. Deze komen uit een serie die geza menlijk een denkbeeldige paradijs tuin vonnen. Regula Maria Müller Het werk van Regula Maria Müller is poëtisch en vaak kwetsbaar, maar gaat tegelijkertijd over verlangens, vergankelijkheid en geweld. Ze wil door haar werk meer 'verstilling' geven, als een vraag om aandacht voor het kleine, breekbare in het leven. Haar werk is heel arbeidsin tensief. Het groeit langzaam onder haar handen, duizend kralen wor den tot objecten gehaakt. De sculp turen en foto's bestaan uit meerdere lagen. Elke laag wordt bewerkt. In de fotowerken werden duizend gaatjes geprikt. Er worden nieuwe ruimtes geopend waardoorheen een andere foto zichtbaar wordt. Het is driedimensionaal, want er zijn ook zaden en deeltjes van de bloem op de foto te zien. De tentoonstelling is te zien van 21 augustus tot en met 27 septem ber op vrijdag-, zaterdag- en zondag middag van 13.00 tot 17.00 uur. Het adres is Slotweg 17 in Egmond aan den Hoef. Wie meer wil zien van de galerie: www.galeriedekapberg.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 15