Stenzei Kivits: The best of 20 years! in Cultuurkoepel Heiloo Petra Berger in Cultuurkoepel Heiloo met Tribute to Barbra Streisand Groundbreakers presenteert moderne dansvoorstelling online Nieuwe gemeentesecretaris INGEZONDEN MEDEDELINGEN DOKTERS DIENSTEN Yoga en mindfulness in Heiloo Met rust en plezier leven 29 augustus open dag Campo del Sol UITKIJKPOST 26 AUGUSTUS 2020 ling is mede mogelijk gemaakt door het Prins Bemhard Cultuurfonds Amsterdam, de Gemeente Heiloo en het China Cultuur Center Den Haag. Wilt u meer weten over de voor stellingen of dansprojecten voor op school, bezoek dan de website www.groundbreakers.nl Kijk naar de voorstelling via www.groundbreakers.nl en klik op: we'll meet again (www.facebook. com/events/324797898891505) Wegens vakantie is de praktijk van dr. Poelakker gesloten 14 september t/m 25 september Waarneming: Dr. de Haan, tel.: 072-5322526 Links Wieke Dobbelaer en rechts Simone Peper. Foto: Kim Mulder HEILOO - Verlang je ook naar een moment van rust en tijd voor jezelf? Dan is yoga of mindfulness echt iets voor jou! Ontspanning door inspan ning. Bewust leven voor meer energie. Samen oefenen we in een sfeervolle ruimte in het voormalig schoolgebouw Sluijsweijdt. Yoga Heiloo werkt volgens de principes van B.K.S. Iyengar en wordt door de deelnemers als professioneel, persoonlijk en toegankelijk ervaren. Voor een proefles of meer informatie neem je contact op met de yogadocenten Simone Peper: 06 - 39443865 of via simone@yogailreiloo.nl of Miriam Immink 06 - 29514481 of via miriam@yogaheiloo.nl Mindfulness betekent met vriendelijke aandacht in het hier en nu leven, zonder oordeel. De mindfulnesstraining bestaat uit 9 groepsbijeenkomsten met meditaties, informatie hoe je stress kan verminderen en het uitwis selen van ervaringen. De training wordt gegeven door Wieke Dobbelaer, mindfulnesstrainer en GZ-psycholoog. Voor contact 06 - 43909738 of via www.wiekedobbelaer.nl Coronaproof leslokaal. Aangeleverde foto HEILOO - Spaans taaiinstituut Campo del Sol organiseert een open dag op zaterdag 29 augustus op Het Maalwater 7 in Heiloo. In ons nieuwe, coronaproof leslokaal geven we, zowel overdag als 's avonds, op een leuke, persoonlijke manier les. We bieden alle niveaus in groepen van maximaal 8 personen of privélessen. Als je wilt komen kijken, het lesma teriaal inzien of vragen hebt, maak dan een afspraak. Ook verkopen we tweedehands Spaanse boeken. Kijk op www.campodelsol.org of bel 072 - 5669956 voor meer info. jHasta el 29 de agosto! HEILOO - Tijdens de voor stelling 'Tribute to Barbra Streisand' vertelt Petra Berger het boeiende verhaal van de levende legende Barbra Streisand. Hoe zij ondanks haar moeilijke jeugd de absolute top wist te berei ken. Over haar drijfveren, ambi ties, perfectionisme en angsten. De muziek van Streisand is wereldwijd nog altijd toonaangevend maar helaas nog zelden 'live' te horen. Petra Berger doet het. Met haar band brengt ze prachtige vertolkin gen van klassiekers als Don't Rain On My Parade, People, The Way We Were en Evergreen. Maar ook pop hits als Woman In Love en Guilty en natuurlijk nummers uit de vele films en musicals waarin Barbra Streisand straalde, ontbreken niet. Beleef een unieke middag Streisand met Petra Berger en band in de Koepel! De voorstelling op donder dag 10 september om 20.15 uur is UITVERKOCHT. Kaarten zijn nog beschikbaar voor de voorstellingen op vrijdag 11 september om 19.30 en 21.30 uur in de Cultuurkoepel Heiloo. Kaarten a 19,50 zijn uitslui tend vooraf en online te koop via www.cultuurkoepelheiloo.nl HEILOO - Onmogelijke con certen geven, dat lukt alleen World Famous Tenor Stenzei Meesterpianist Kivits. Het inter nationaal gerenommeerde duo dat comedy en klassieke muziek op een heerlijke manier ver smelt, viert zijn 20ste verjaar dag met een Best Of-tournee. De allerbeste capriolen uit onge veer 1.400 optredens in 10 verschil lende landen zijn samengebracht in deze jubileumshow. Onder, naast, op en met hun piano laten ze niets aan het toeval over om het publiek op het verkeerde been te zetten. Met hun creatieve geest, muzikale kwaliteiten en een gezonde dosis droge humor zijn ongewone impro visaties en persiflages op klas sieke thema's niet te vermijden. Soms dwalen ze zelfs af naar de folklore of jazz. In alle toonaarden gaan Stenzei Kivits virtuoos en humoristisch het gevecht aan. Met HEILOO - Op zaterdag 5 sep tember presenteert dansgezel schap Groundbreakers online de moderne dansvoorstelling 'We'll Meet Again'. Het digitale eve nement start om 14.00 uur op Facebook. Het optreden vindt plaats aan De Omloop in Heiloo. Het thema van de voorstelling is COVID-19. "De danskunst maakt de thematiek zichtbaar op een andere manier," aldus de Nederlands- Chinese choreograaf Cunsong Xu van Stichting Groundbreakers. "Dit virus raakt iedereen en het gevaar is nog niet voorbij. Moderne dans vermengd met Chinese kunst maakt het even wat luchtiger. Zo kunnen we samen emoties delen in een moeilijke tijd." Met de voorstelling wil Groundbreakers een positieve, hoopvolle sfeer creëren. Modern dansgezelschap Ground breakers is opgericht in 2008 in Amsterdam en sinds twee jaar gevestigd in Heiloo. Deze voorstel- HEILOO - Ciska de Jong wordt per 1 oktober de nieuwe gemeentesecretaris van Heiloo. Het college heeft besloten haar te benoemen in deze functie, nadat bekend werd dat de hui dige gemeentesecretaris, Guy Heemskerk, naar Hoorn ver trekt. Ciska de Jong heeft meer dan 20 jaar ervaring bij de gemeente Heiloo (en de werkorganisatie BUCH) in diverse functies (o.a. afde lingshoofd en gebiedsregisseur). Daarnaast was zij de afgelopen jaren locosecretaris van de gemeen te Heiloo. Het college is verheugd met deze benoeming en kijkt uit naar de samenwerking met Ciska. Ciska de Jong. Aangeleverde foto als enig doel: een perfect concert, een bruisende show. Kom genie ten van dit meesterlijke optreden op zaterdag 12 september in de Cultuurkoepel Heiloo! Aanvang: 20.15 uur. Kaarten a 17,50 zijn uit sluitend vooraf en online te koop via www.cultuurkoepelheiloo.nl. Stenzei Kivits gaan virtuoos en humoristisch het gevecht aan in hun show 'The best of 20 years!' Aangeleverde foto Petra Berger vertolkt klassiekers van Streisand. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 7