Heiloo contact m alleen samen krijgen we corona ondercontrole Raadsinformatiebijeenkomst over Wind en Zon in het buitengebied 9 HEILOO GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Omgevingsvergunning Openingstijden Burgerzaken Werk in uitvoering Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op (Si UITKIJKPOST 26 AUGUSTUS 2020 Aangevraagd Kennemerstraatweg achter nr 421 het slopen op grond van ruimtelijke regels van de glasopstanden kas), watersilo's en schuur, datum ontvangst 13 augustus 2020 (WAB02001587) Oosterzijweg 27a, het omzetten van de bedrijfsruimte naar wonen, datum ontvangst 19 augustus 2020 (WAB02001611 De Droogmakerij tussen 50 en 58 (kavels 36b, 38, 40, 54, 56 en 58a), het bouwen van een bedrijfsverzamelgebouw met 32 units (Havikshorst 3 en 4) en het aanleggen van 4 uitwegen, datum ontvangst 20 augustus 2020 (WAB02001618) Van Foreestlaan 18, het verbouwen van de woning (2 dakkapellen, ver nieuwen alle buitenkozijnen, plaatsen zonnepanelen en rietendak), het aanleggen van een uitweg, en het plaatsen van een toegangspoort, datum ontvangst 20 augustus 2020 (WAB02001624) Op deze aanvragen is nog niet beslist. Tegen een aanvraag kunt u geen bezwaar maken. Dit kan alleen tegen een besluit op een aanvraag. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Verleend Spijkerboor 4, het plaatsen van een dakkapel in het achterdakvlak van de woning, verzenddatum 19 augustus 2020 (WAB02001429) Binnen 6 weken na verzenddatum van het besluit kunnen belanghebbenden bezwaar maken. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Buiten behandeling gelaten Heerenweg 221, het bouwen van een schuur (na sloop bestaan de schuur), verzenddatum 17 augustus 2020 (WAB02001340) Binnen 6 weken na verzenddatum van het besluit kunnen belanghebbenden bezwaar maken. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Geweigerd Ambachtsweg 80, het veranderen van het bedrijfspand met dienstwo ning naar een woongebouw met 5 appartementen, verzenddatum 19 augustus 2020 (WABO2001102) Binnen 6 weken na verzenddatum van het besluit kunnen belanghebbenden bezwaar maken. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Raadsinformatiebijeenkomst over Wind en Zon in het buitengebied In Heiloo wordt dinsdagavond 8 september een digitale raads informatiebijeenkomst over de Regionale Energie Strategie (RES) gehouden. Ook deelnemers aan het eerdere Lokaal Scenario Atelier zijn welkom. Het college van Heiloo heeft op 30 juni ingestemd met het concept van de Regionale energiestrategie (RES) voor de regio Noord-Holland Noord (NHN). In dit concept staan alle zoekgebieden en mogelijk heden voor grootschalige opwek van zonne- en windenergie in de deelregio Alkmaar, waar Heiloo onderdeel van uitmaakt. Het col lege gaat in het bijzonder voor zon op grote daken en boven grotere parkeerterreinen. In mindere mate wil zij ruimte geven aan zon in de weilanden rond het dorp. Voor wind molens leeft geen voorkeur. Wel wil het college zo spoedig mogelijk een extra windmolen plaatsen in de Boekelermeerpolder, in het verleng de van de bestaande windmolens. Op 16 september, tijdens de raads commissie Ruimtelijke Ontwikkeling, wordt de gemeenteraad gevraagd een reactie te geven op de concept- RES. Hieraan vooraf leggen wij het graag ter informatie voor aan raads leden en inwoners van de gemeente Heiloo tijdens de raadsinformatie- GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl whatsapp 06 25756160 www.heiloo.nl GEWIJZIGDE OPENINGSTIJDEN Het gemeentehuis is dicht. Regel het online. Lukt dat niet, mail ons op info@heiloo.nl, of bel 072-5356666. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo, t 072 535 66 66 Openingstijden Ma, di, wo, vrij 08.30 - 15.45 uur Donderdag gesloten Zaterdag 09.00 - 16.00 uur Burgerlijke stand tot en met 21 augustus 2020 Geboren Dani J. de Visser z.v. J. de Visser en R. de Visser-Duursma Bohdi T. Reurslag z.v. R.V. Reurslag en I.C. Glas Siep Castricum z.v. W.A. Castricum en C.M. Schouten Beau Zomerdijk d.v. T. Zomerdijk en R.J. Zomerdijk Linn Nanne d.v. D. Nanne en J. Nanne-van der Waals Bodi Veldt z.v. J.J.M. Veldt en E.E. Boekei Puck N. de Rijke d.v. J.T. de Rijke en L.A.E. van Kuilenburg Overlijden P. Camstra M. Veenhuizen N.J. Heijkoop bijeenkomst van 8 september. Ook inwoners kunnen hun reactie laten blijken. 5 Oktober legt de raad haar besluiten over de concept RES NHN vast tijdens de raadsvergadering. Lokale inbreng Afgelopen jaar is er door professio nals, overheden, inwoners, onder nemers en belangenverenigingen in onze regio samengewerkt aan de concept-RES. Met elkaar is gekeken naar de ruimte en mogelijkheden voor het opwekken van energie uit zon en wind in het buitengebied. Naast regionale overleggen is er in de gemeente Heiloo in januari een 'lokale scenario atelier' georganiseerd voor belangenorganisaties en inwoners. Tijdens dit lokale atelier gaven de aanwezigen hun mening. De uitkomst was: zon op grote daken had een warme belangstelling van de deelne mers, evenals op parkeerterreinen en op geluidsschermen. Belangstelling was er ook voor wind rond bedrijven terreinen en langs infrastructuur. Zon of wind in het open landschap, in het bijzonder wind, stelden de deelne mers niet of minder op prijs. Met al deze inbreng is de voorlopige concept-RES opgesteld, die op 24 april openbaar is gemaakt (zie ook: https://energieregionhn.nl/concep- tres). Digitale Raadsinformatiebijeenkomst op dinsdagavond 8 september van 19.30 tot 20.30 uur Via de digitale raadsinformatiebij eenkomst concept RES NHN op dinsdagavond 8 september krijgt u als inwoner de gelegenheid om zich te laten informeren en uw vragen te stellen. Mocht u een reactie op de concept-RES willen inbrengen dan kan dat (zie ook: https://formulieren. noord-holland.nl/pnh/concept_res_ nhn). Ook kunt u uw mening meege ven aan de raad door in te spreken tijdens de raadscommissievergade ring van 16 september (aanmelden bij: Griffie Gemeente Heiloo, griffie@ Heiloo.nl). U kunt zich aanmelden voor de raadsinformatiebijeenkomst via: grif- fie@Heiloo.nl Verwijderen bomen Onderstaande bomen worden binnenkort verwijderd. Wil je weten waarom? Kijk dan op www.heiloo.nl/bomen onder het kopje 'Actueel'. Er worden nieuwe bomen op dezelfde plaats of een andere locatie in Heiloo terug geplant om de bomenba- lans in Heiloo gelijk te houden. Boom Locatie 1 lep Spillaan 2de boom vanaf de Ringweg) 2 Iepen Vrieswijk ter hoogte van nr. 48 1 lep Het Maalwater ter hoogte van de heuvel 2 Iepen Het Malevoort ter hoogte van de Boswinde 1 lep Ewisweg 28 1 Plataan Groot Barlaken ter hoogte van nr. 12 1 Meelbes Blomhof 4 1 Meelbes Tulpencroftlaan 39 2 Esdoorns Potgieterweg nr. 26 en 40 1 Eik Westerweg 35 (is al verwijderd) 1 Linde Kennemerstraatweg 17 (is al verwijderd) Meer informatie Heeft u vragen over het verwijderen van de bomen? Neem dan contact op met Marco Angelone, groentechnicus, telefoon: 072 535 66 66, e-mail marcoange- lone@debuch.nl Heeft u vragen over het herplanten van bomen? Neem dan contact op met Gerard Bak, wijkbeheerder, telefoon: 072 535 66 66, e-mail gerardbak@debuch.nl Verwijderen diverse objecten Verwijderen van aanhanger met kenteken WD-37-LY, kleur bruin. Locatie: par keerplaats (openbaar) aan de Ambachtsweg/Oosterzij zuid te Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 9