Heiloose Carolien flikt het weer! Feestelijke opening kindcentrum De Duif Jj U A =4- 4 Sociale Activiteiten Heiloo fëS l 4, 1 f - h 11 „nou op de INGEZONDEN BRIEF K(l)unstenaars "1 l Na donkere luchten tijd voor zonneschijn (Voorheen Rode Kruis afdeling Heiloo) Het Baafje verwelkomt 45.000ste bezoeker 1 UITKIJKPOST 9 SEPTEMBER 2020 Burgemeester Romeyn opent kindcentrum De Duif samen met kinderen, directie, bestuurders, partners en medewerkers tijdens het muzikale startfeest. Aangeleverde foto HEILOO - Op vrijdag 4 sep tember opende burgemeester Hans Romeyn kindcentrum De Duif in Heiloo, samen met bestuurders van Tabijn en Forte Kinderopvang. Onder toeziend oog van alle kinderen, teamle den en partners van het kind centrum vond de feestelijke opening plaats tijdens het start- feest op De Duif. Samenwerking Kindcentrum De Duif staat voor onderwijs, opvang en zorg onder één dak voor kinderen van 2 tot 12 jaar. Het kindcentrum is erop gericht om alle kinderen optimale kansen te bieden en alles wat daar voor nodig is zoveel mogelijk op maat - rond het kind - te organise ren. De ontwikkeling van kindcen tra is speerpunt in het strategisch beleid van Stichting Tabijn, waar kindcentrum De Duif onder valt. Drempelverlagend Clustermanager Marjolein Ruiter van Forte Kinderopvang: "Kinderen kunnen vanaf 2 jaar bij Peuteropvang De Duif komen spelen of gebruikmaken van peu- tergym. Door de intensieve samen werking met de kleutergroepen is de drempel voor kinderen naar het basisonderwijs een stuk lager. Ontwikkeling op maat Annemiek van de Vliet, direc teur van kindcentrum De Duif vult aan: "De teams van onderwijs en opvang hebben samen gewerkt aan één pedagogisch beleid en werken beide met de Kanjertraining. Zo zor gen wij voor een doorgaande lijn en eenduidige afspraken. Dat is duide lijk voor de kinderen." Annemiek vervolgt: "Soms is er specialistische hulp nodig. Dat gebeurt door mid del van ondersteuning in en buiten de groep. Tijdens de peutergym en bij screening in de kleutergroe pen kunnen achterstanden op het gebied van bewegen snel worden opgespoord en behandeld door kin- derfysiotherapie Nelissen, die ook onder ons dak te vinden is. En alle kinderen op het kindcentrum kun nen gebruikmaken van de Bieb op School, óók in ons eigen gebouw!" HEILOO - Het Franse Cannes is de droomstad voor vele model len. In het programma 'Op weg naar Cannes' worden tien Nederlandse modellen gevolgd die kans maken op de sjerp en het kroontje van 'Miss Festival du Cannes'. Deze verkiezing is een Nederlands initiatief van Carolien ter Linden, die deze internationale verkiezing al vijf jaar lang organiseert vanuit haar modellenbureau 'Passarella Moda'. Carolien verdiende zelf op hoge hakken haai' sporen in de modellenwereld en is al jaren een bekend gezicht in Cannes tijdens het wereldberoemde filmfestival. Daarnaast presenteert zij voor het Hilversumse productiehuis Pakkend Media diverse televisieprogramma's op RTL4 en ook grote evenementen. Uit de Nederlandse selectie gaan uiteindelijk de winnares en de 1ste en 2de runner-up naar Cannes. Daar delen ze het glamoureuze podium met zeven kandidaten uit andere Europese landen. RTL4 volgt de Nederlandse selectie tien weken HEILOO - Sociale Activiteiten Heiloo begeleidt handwerkgroe pen in het Trefpunt, De Loet en bij zelfstandig wonende dorps genoten. Naast handwerken is er ook tijd voor een praatje en een kopje koffie. Er wordt gezorgd voor materiaal en voor beelden en de begeleidsters bie den hulp. Sociale Activiteiten Heiloo ont vangt geen subsidie. Normaal gesproken wordt er in het voor- en najaar een verkoop gehouden in Winkelhof 't Loo. Vanwege corona mag dit even niet dus wordt op zaterdag 12 september de najaars lang. Hierin zie je de deelneemsters alles geven wat nodig is om uitein delijk in Cannes de blits te maken. De eerste aflevering van Cannes is zo goed ontvangen dat Videoland besloten heeft om deze serie op verkoop van 10.00 tot 14.00 uur gehouden in het gebouw van de Vogelvereniging Heiloo aan het Zevenhuizen 50 (naast Sporthal Het Vennewater). Met de opbrengst van de verkoop kan er weer nieuw materiaal worden gekocht voor de deelnemers. Wat kunt u verwachten: - Kraampjes met zelfgemaakte artikelen - Koffie of thee 0,50 - Koffie of thee met iets lekkers erbij 1 - Een loterij (altijd prijs) U kunt bij ons niet pinnen! te nemen in zijn schema. Hiermee is 'Op weg naar Cannes' het eerste dagtv-programma dat via Videoland te zien is. Op weg naar Cannes (RTL4) vanaf zondag 13 september om 16.00 en wekelijks te zien op Videoland. HEILOO - De redactie ontving een brief van een verontruste inwoner van Heiloo. "Beste graffitik(l)unstenaars, verkeer vooral niet in de veron derstelling dat met deze oerlelijke uitingen ook maar de kleinste zinvolle bijdrage geleverd is aan onze supermooie onderdoorgang 'Door de strandwal'. Hadden jullie maar het lef om elkaar te wijzen op het nutteloze en zinloze hiervan in plaats van met deze waardeloze bekladdingen de woede op te wek ken van alle bewonderaars van dit project. Hadden jullie maar het lef om het weg te halen, dan krijgen jullie daar zeker de nodige posi tieve aandacht en de goedkeuring van ons allemaal voor terug." Een verontruste inwoner van Heiloo Aangeleverde foto HEILOO - Woensdag 2 september mocht zwembad Het Baaije tegen alle verwachtingen in toch nog de 45.000ste bezoeker ont vangen. De gelukkige is Mayella Wijn uit Heiloo. "Mayella van harte gefeliciteerd, je ontvangt naast bloemen en een handdoek ook een gezinsabonnement voor volgend seizoen," aldus het team van zwembad Het Baafje. Foto: Het Baafje -I*-. fc," Q|KI Carolien is vanaf zondag 13 september wekelijks te zien op Videoland. Foto: @fotovrouwtje HEILOO - Na een aantal donkere luchten op de voorpagina van Uitkijkpost van 2 september en 19 augustus vindt Marco de Vries het tijd voor zonneschijn. Deze foto maakte hij dinsdag 1 sep tember om 7.19 uur aan het begin van de Kanaalweg ter hoogte van de gemeentewerf. De ochtenddauw hangt over het weiland grenzend aan de A9. Op de achtergrond de windmolens van GP Groot. Foto: Marco de Vries Nib, U'j I c

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 11