zuss WOMEN BRASSERIE VELDT Winkelcentrum 't Loo ruimt letterlijk op! <L4A^ "De winkel straalt uit wie wij zijn" Nu ook diner bij de brasserie www.tloo-winkelcentrum.nl Zaterdag 12 september van 12.00 -16.00 uur. UITKIJKPOST 9 SEPTEMBER 2020 'tLOO en de deksels gaan heen en weer. Als je je afvraagt waar de muziek vandaan komt, rijdt de bak opeens weg. De muziek die uit de bakken komt is ludiek en heeft allerlei thema's. En denk je netjes iets weg te gooien gaat de klep open. De bakken zorgen voor hilarisch entertainment in het winkelcentrum. Midden in de crisis, zo'n tien jaar geleden, namen de zusjes Karin en Inge Landman de damesmodezaak over waar Karin al geruime tijd werkte. Ze doopten de zaak, die al meer dan honderd jaar bestaat, om tot Zuss women en gaven er hun eigen identiteit aan. Met schreeuwerige kleuren hebben zij niets: "Wij houden van kleding in rustige tinten die we afstijlen met bijvoorbeeld een gekke shawl," aldus Karin. 100% inzet ondanks tegenslag Vorig jaar verhuisden zij hun zaak noodgedwongen naar de overkant in verband met de verbouwing van winkelcentrum 't Loo. "Na de crisis te hebben overleefd was dit zeker spannend," aldus Inge. Op 14 februari openden zij hun spiksplinter nieuwe zaak, volledig verbouwd en ingericht in hun eigen stijl. Ze maakten een vliegende start. De volgende klap diende zich aan: corona. "Dat was even slikken," aldus Inge. Wonder boven wonder begon het al snel weer te lopen: "Vaste klanten kwamen langs om ons een hart onder de riem te steken en dan kochten ze gelijk iets moois." Corona of niet: dames vinden het heerlijk om zichzelf te verwennen met een mooi kledingstuk, juist in deze tijden," vult Karin aan. Luilekkerland voor alle leeftijden Het prachtige naturel interieur dat een serene rust uitstraalt staat in schril contrast met de dynamiek van de gezellige en vakkundige zussen. De schoenen van het Nederlandse label DWRS, de prachtige leren tassen van Italiaans design, de shapewear, de panty's van Oroblu en de accessoires zoals oorbellen, kettingen en riemen, maken de winkel tot een luilekkerland voor de modebewuste vrouw. In combinatie met de kleding van topmerken zoals o.a. Moscow, No Man's Land, HET! en Mare Aurel gaat de klant hier van top tot teen gestyled de deur uit om daarna gezellig een wijntje te drinken bij Brasserie Veldt, want zo gaat dat. Zelf hebben de dames ook hun favorieten: Een must-have voor Inge is de leather look broek. "En dit seizoen de flared uitvoering natuurlijk," glimlacht ze. Karin kan niet zonder de prachtige wollen vesten met daaronder een liefelijk bloesje. "Iets stoers met iets liefs, daar houden we van," aldus de zussen in koor. Een mooie impressie van de collectie vindt u op www.zusswomen.nl. Twee dames met shopping- bags van o.a. Zuss Women gluren door de ramen van Brasserie Veldt: "Wat ziet dat er prachtig uit, ik kan niet wachten om hier weer eens een wijntje met je te drinken," zegt de ene vriendin tegen de andere. De dames staan te popelen, net als vele anderen. Gelukkig heropent Brasserie Veldt op vrijdag 11 september om 9.00 uur haar deuren. Het is ook de comeback van Jos Veldt: "Ik vind het heerlijk om mijn gasten weer te mogen verwelkomen voor een klein praatje," Met de nadruk op klein want het gaat druk worden bij Brasserie Veldt: iedereen heeft ze gemist. Jos zal voorlopig op zijn oude vertrouwde plekje ach ter de bar te vinden zijn. De mooie ideeën die Jos heeft over zijn vernieuwde zaak resulteerden o.a. in ruimere openingstijden. Vanaf 11 september is Brasserie Veldt iedere dag geopend vanaf 9.00 uur maar u kunt nu ook dineren bij de brasserie. Van donderdag tot zondag zijn zij tot 22.00 uur geopend. "Ik vind het heel jammer dat veel van onze vaste mede werkers inmiddels een andere baan hebben gevonden. Gelukkig komen Marga en Jeroen weer terug en hebben wij een nieuw vast team die de vertrouwde gezichten met een gerust hart kunnen opvolgen," aldus Jos. Tipje van de sluier Chef-kok Bob Lagerweij wil gerust een tipje van de sluier oplichten over de Frans georiënteerde menukaart: "De gasten kunnen rekenen op verrassende smaakexplosies, verse vis, vlees van de Weijdehoeve en tussendoor zelfs een tikje Aziatisch." Dat belooft wat! Er zijn samenwerkingen met lokale ondernemers: het brood komt van bakkerij Hoetjes, de kaas komt van Kaashuis Tromp en vergeet de dertig soorten gebakjes niet die u ter plekke kunt kiezen uit de vitrine van Van Velzen. De huiskamer van 't Loo Ook het interieur is gemoderniseerd en natuurlijk coronaproof. De meubels komen van Bolten de Woonversierder en het leuke is: alles is te koop. Jos: "Iedere ochtend tussen 09.00 uur en 10.00 uur serveren we koffie voor de halve prijs, het hele jaar door. Let op: u kunt alleen met pin betalen bij Brasserie Veldt en voor reserveringen belt u 072-533 17 13 of b.g.g. 06- 10 904 739. Wees welkom bij Brasserie Veldt, vernieuwd én vertrouwd." HEILOO - De winkeliers van Winkelcentrum 't Loo houden niet alleen zomeropruiming, maar ruimen ook letterlijk op met de wandelende vuilnisbakken. De wandelende vuilnisbakken zijn eigenlijk grote grij ze kliko's. Maar wat is daar nu zo bijzonder aan? Deze kliko's zijn wel heel apart. Er komt muziek uit de kliko

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 12