Classic Meets Jazz in Cultuurkoepel - Historische Vereniging Heiloo - Monumentendag Laatste kaarten Stenzei Kivits in Cultuurkoepel HIAAIAN VAN DAIÏ1 3 MZfWttH: Historische Vereniging Heiloo UITKIJKPOST 9 SEPTEMBER 2020 DOOI M ION VOO... HEILOO - Na het grote succes van Classic Meets Jazz 2019 zijn de verwachtingen hoog voor Classic Meets Jazz 2020. Het muzikale concept belooft name lijk veel goeds! Tijdens deze tweede editie staat de muziek van W.A. Mozart en Duke Ellington centraal. Producer Erik Nap, die wederom borg staat voor de hoge kwaliteit van zowel de inhoud als de uitvoering, zegt gek scherend: "Je zou dit concert ook 'Amadeus meets The Duke' kunnen noemen!" Evenals op 6 oktober jl. is pia nist Maarten den Hengst weer van de partij, die samen met internati onaal viooltalent Floor Le Coultre de mooiste sonates van Mozart ten gehore gaat brengen even als publiekslieveling en vocaliste Deborah Cart er. Zij staat bekend om haar grote voorliefde voor Ellington- muziek en wordt op de piano bege leid door Lex Jasper, op de contra bas door Edwin Corzilius en op de drums door Frits Landesbergen. David Lukacs (saxofoon/klarinet) kennen we van de Dutch Swing College Band en treedt op als spe ciale gast. Een even verrassend als oorstrelend muziekfeest, dat ver rukkelijk swingt en een garantie is voor een bijzondere middag in de Koepel! Zondag 27 september a.s. om 12.00 en 15.00 uur in de Cultuurkoepel Heiloo. Kaarten a 17,50 zijn uitsluitend voor af en online te koop via www. cultuurkoepelheiloo.nl. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt VH" geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu- if j vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 -17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00-12.00 vr. 09.00 -14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op In deze rubriek deelt een lezer van Uitkijkpost een foto. De foto gunt andere lezers een kijkje in iemands leven, laat zien wat iemand bezighoudt of gewoon mooi vindt. (Directeur van Stichting Trefpunt) "Hoewel we erg kunnen genieten van onze vakanties in het buitenland, gaat er toch niets boven genieten van een zomerse dag in eigen tuin. Zie bovenstaande foto. Wat houdt mij bezig? Corona natuurlijk! Het is september en gelukkig mogen we wel weer naar onze clubs, met de nodige voorzichtigheid. Dus mag ik weer bad mintonnen en zing ik weer samen met de andere muzikanten van Ar Keltia heerlijke Keltische nummers. Mijn Rotaryclub heeft weer volop mooie plannen voor het komende jaar. De bijeenkom sten op minstens anderhalve meter afstand zijn niet als vanouds, maar het kan, en het is goed om elkaar op deze manier te kunnen zien. We kunnen elkaar geen hand geven, maar een zwaai en een glimlach kosten zo weinig moeite. Dus laten we vooral volhouden om het voor iedereen veilig en gezond te houden. En genieten van wat wél kan. In eigen tuin is het ook fijn." Marian geeft de lens door aan Axel Kuiper. In het logo van de Historische Vereniging zijn vijf monumenten verwerkt, herkent u ze alle vijf? Aangeleverde foto HEILOO - De Historische Ver eniging organiseert met inacht neming van de coronaregels een Monumentendag op zondag 13 september. U wandelt met erva ren gidsen langs de vele monu menten van Heiloo. Weet u dat Heiloo een aantal rijksmonu menten, tientallen gemeentemo numenten en een enkel provin ciaal monument rijk is? Monumenten in ons dorp die bij de meeste mensen wel bekend zijn, zijn boerderij Betsy's Hof aan de Kennemerstraatweg en de meer dan 1000 jaar oude Witte Kerk. Het aardige van deze wandeling is dat er juist aandacht besteed zal wor den aan de meer onbekende monu menten. Het wordt een wandeling waardoor u in het vervolg anders naar uw dorp kijkt. In het Historisch Museum kunt u ook alle monumenten bekijken, ze worden daar continu vertoond. Bezoekt u ook eens de website van de vereniging, www.hvheiloo.nl U zult daar veel informatie vinden. Openingstijden van het museum: dinsdag 19.00 - 21.00 uur, zaterdag en zondag 14.00 - 17.00 uur. De toe gang is gratis. De monumentenwandeling van ongeveer 5 km (2 uur) start om 13.30 uur vanaf het Historisch Museum Heiloo op Landgoed Willibrordus. De kosten zijn 5 (kinderen gratis) inclusief een attentie en onderweg koffie op een zeer verrassende plaats. Aanmelden kan via: 06-51718363. HEILOO - Onmogelijke con certen geven, dat lukt alleen World Famous Tenor Stenzei Meesterpianist Kivits. Het inter nationaal gerenommeerde duo dat comedy en klassieke muziek op een heerlijke manier ver smelt, viert zijn 20ste verjaar dag met een Best Of-tournee. De allerbeste capriolen uit ongeveer 1.400 optredens in tien verschillende landen zijn samen gebracht in deze jubileumshow. Onder, naast, op en met hun piano laten ze niets aan het toeval over om het pubhek op het verkeerde been te zetten. Met hun creatieve geest, muzikale kwaliteiten en een gezon de dosis droge humor zijn ongewo ne improvisaties en persiflages op klassieke thema's niet te vermijden. Soms dwalen ze zelfs af naar de folklore of jazz. In alle toonaarden gaan STENZEL KIVITS virtuoos en humoristisch het gevecht aan. Met als enig doel: een perfect con cert, een bruisende show. Kom genieten van dit meesterlij ke optreden op zaterdag 12 septem ber aanstaande in de Cultuurkoepel Heiloo! Aanvang 20.15 uur. Kaarten a 17,50 z(jn uitsluitend vooraf onli ne via www.cultuurkoepelheiloo.nl te koop. Bestel snel want OP OP! Bemachtigt u de laatste kaarten voor het optreden van dit humoristische duo? Aangeleverde foto Classic Meets Jazz, de schoonheid van klassiek en 'happy' jazz. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 3