Heiloo contact 4 jaar en al op basketbal? f alleen samen krijgen we corona ondercontrole HEILOO GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Raad en (raads)commissies Burgerzaken Openingstijden Bouwen en wonen Afval en milieu UITKIJKPOST 9 SEPTEMBER 2020 Vergaderingen raadscommissies De raad van de gemeente Heiloo heeft vier raadscommissies: Maatschappelijke Zaken, Bestuurlijke Zaken, Openbare Ruimte en de Auditcommissie. Deze commissies adviseren de gemeenteraad. De raads commissievergaderingen beginnen om 20.00 uur in de raadzaal (of B&W kamer) van het gemeentehuis en zijn openbaar. Wilt u in de commissie inspreken? Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken over onderwerpen die op de agenda staan of over onder werpen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. De commissieleden staan open voor uw mening en nemen uw mening mee bij de afwegingen die zij maken over onderwerpen die ze bespreken. Wilt u gebruik maken van het inspreekrecht dan verzoeken wij u dit uiterlijk vóór 12.00 uur op de dag van de vergade ring aan de griffie te laten weten via griffie@heiloo.nl Wilt u de commissies live volgen via internet? U kunt de vergaderingen van de com missies live volgen via de website van Heiloo via https://www.heiloo.nl/raad- en-college Na afloop kunt u de verga dering ook terugluisteren. Wilt u de commissie bijwonen? De raadzaal is Corona-proof ingericht. Dat heeft tot gevolg dat er beperkt ruimte is voor publiek. Als u een com missie wilt bezoeken, dan verzoeken wij u dit uiterlijk vöör 12:00 uur op de dag van de vergadering aan de griffie door te geven via griffie@heiloo.nl Meer informatie De vergaderstukken kunt u inzien op de website van de gemeente via www. heiloo.nl/vergaderkalender. Heeft u verder nog vragen, neemt u dan con tact op met de commissiegriffier van de gemeenteraad van Heiloo, mevrouw D. van der Schuur, via griffie@heiloo.nl of via telefoonnummer 072-5356792 Agendapunten voor de komende commissievergaderingen Naast de vaste punten staat op de agenda: Maatschappelijke Zaken, maandag 14 september 2020 Algemene subsidieverordening Heiloo 2020 Verordening Adviesraad Sociaal Domein Een toekomstbestendig scena rio voor de uitvoering van de Participatiewet Visie op Jeugdhulp met Verblijf Bestuurlijke Zaken, dinsdag 15 september 2020 Nieuwe werkwijze raad Bespreeknotitie over burgerpeiling vuurwerk Bespreknotitie GBH over informatie beveiliging Openbare Ruimte, woensdag 16 september 2020 Financiën Aansluiting A9 Heiloo Bestemmingsplan Westerweg 391 Wensen en bedenkingen bij concept Regionale Energie Strategie (RES) NHN Visie aardgasvrije wijken Ambitiedocument programma Klimaat Bespreeknotitie voorontwerpbe stemmingsplan Geluidszonering Boekelermeer Auditcommissie, donderdag 17 september 2020 Verlenging overeenkomst accoun tantscontrole gemeente Heiloo 2020 en 2021 Rapport Rekenkameronderzoek GGD Hollands Noorden 'Financiële risico's in perspectief' Burgerlijke stand tot en met 4 september 2020 Geboren Fiep M. Brouwer d.v. B.H.M. Brouwer en D. de Haan Hidde A.J. Gegenwarth z.v. M.A. Gegenwarth en M.L. Bogers Julie F. Rootjes d.v. B.H. Rootjes en M.L. Veger Toby J. Sanders z.v. G. Sanders en B.J.M.M. Leijssen Bram D. Kaandorp z.v. C.D. Kaandorp en H. van den Hoek Huwelijken geregistreerde part nerschappen T.N. de Boer en C.J. Hoebe Overlijden M.A. van der Veer-Roodt W.L.T. van der Fluit M. Willemse GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl O whatsapp 06 25756160 www.heiloo.nl GEWIJZIGDE OPENINGSTIJDEN Het gemeentehuis is dicht. Regel het online. Lukt dat niet, mail ons op info@heiloo.nl, of bel 072-5356666. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo, t 072 535 66 66 Openingstijden Ma, di, wo, vrij 08.30 - 15.45 uur Donderdag gesloten Zaterdag 09.00 - 16.00 uur Omgevingsvergunning Aangevraagd Westerweg 137, het veranderen van de uitweg, datum ontvangst 26 augustus 2020 (WAB02001660) Groenelaan, het kappen van 10 kastanjebomen, datum ontvangst 26 augustus 2020 (WAB02001665) Oosterzijweg links naast nr. 75, het bouwen van een woning, datum ontvangst 28 augustus 2020 (WAB02001678) De Spanring 15, het plaatsen van een dakkapel in het voordakvlak van de woning, datum ontvangst 29 augustus 2020 (WAB02001688) Middelhof 53, het vergroten van de berging in de achtertuin, datum ont vangst 2 september 2020 (WAB02001721) Op deze aanvragen is nog niet beslist. Tegen een aanvraag kunt u geen bezwaar maken. Dit kan alleen tegen een besluit op een aanvraag. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Omgevingsvergunning brandveilig gebruik Trompenburg 49 in Heiloo, het brandveilig gebruiken van de school (na ver groten leermiddelenberging), verzenddatum 2 sep tember 2020 (WAB02000799) Een belanghebbende kan binnen zes weken na 10 september 2020 een beroepschrift indienen bij de Rechtbank Noord-Holland, postbus 1621 2003 BR Haarlem. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Evenementen en overig vergunningen verleende nieuwe aanvraag Drank - en horecavergunning commercieel en exploitatievergunning DH, Vennewater, Het Zevenhuizen 48 in Heiloo, verzend datum 1 september 2020 (HORECA200043) Verleende nieuwe aanvraag Drank- en horecavergunning commercieel en ter rasvergunning Veldt Food BV in Heiloo, Stationsweg 73 in Heiloo, verzendda tum 2 september 2020 (HORECA200057) Binnen 6 weken na verzenddatum van het besluit kunnen belanghebbenden bezwaar maken. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Afval brengen met 1,5 meter afstand Heeft u afval dat u naar de milieustraat wilt brengen? Dan bent u welkom tijdens onze gebruikelijke openings tijden. Om hier voldoende afstand te kunnen houden gelden nog steeds de volgende maatregelen: Wij laten een beperkt aantal auto's tegelijk toe. Per auto maximaal twee personen. Houd rekening met een wachtrij. Kom eventueel later terug. Wacht voor de slagboom in de rij tot u aan de beurt bent. Dat geldt ook als u lopend of op de fiets komt. Blijf in de auto of bij uw fiets. Loop niet zelf het terrein op. Wacht op instructies van onze medewerkers. Alleen als iedereen zich aan de regels houdt kan het afvoeren van afval op een veilige manier gebeuren. De milieustraat in Heiloo is geopend op maandag, dinsdag, woensdag en vrij dag van 8.30 uur - 15.45 uur. En op zaterdag van 9.00 uur - 16.00 uur. HEILOO - Bij de Basket- balls'Cool van basketbalvereni ging Flashing Heiloo kan dat nu! In het weekend van 5 september is deze nieuwe groep gestart. Spelenderwijs raken de kinderen vertrouwd met de bal en worden er allerlei beweegspelletjes gedaan. Een speciale kinderbasket, kleine basketballen en een gezellige sfeer zorgen ervoor dat ook kinderen vanaf 4 jaar al kunnen basketbal len! Vorig seizoen is Flashing Heiloo gestart met de Basketballs'Cool. Hier kunnen kinderen van 4 tot en met 11 jaar kennismaken met basketbal. In kleine groepen wor den er verschillende technieken van het basketbal getraind. De Basketballs'Cool is een groot suc ces en blijft groeien. Waar er vorig jaar werd gestart met drie kinderen, stonden er afgelopen zondag 31 kinderen klaar om te leren basket ballen. Door het succes van de Basketballs'Cool heeft Flashing Heiloo twee nieuwe jeugd- teams kunnen oprichten. De Basketballs'Cool wordt georga niseerd door een groep ervaren trainers, aangevuld met nieuwe trainerstalenten. Zo biedt de Basketballs'Cool ook de kans aan jonge trainers om het vak te leren. Ook een keer proberen? Doe mee met een gratis proefles. Kijk op www.flashing-heiloo.nl/ algemeen/basketballscool voor meer informatie. Ontdek het ook: Basketball is Cool! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 7