16 INGEZONDEN MEDEDELING Caravan verkopen? Snel, eenvoudig en een goede prijs Leger des Heils zoekt collectanten in Heiloo Expositie Crejat in Witte Kerk UITKIJKPOST 23 SEPTEMBER 2020 Via handelsonderneming Dick Molenaar verkoop je eenvoudig je caravan. Aangeleverde foto REGIO - Ik heb een caravan te koop, maar hoe doe je dat? Als je een nieuwe caravan koopt is inruil vaak een goede optie, maar als je alleen een caravan wilt verkopen is het nog best een klus om dit goed te doen. Wat is de prijs? Waar zet ik hem te koop? Is het betrouwbaar? Kortom, best lastig. Marktplaats is een optie, maar dan loopje het risico dat jan en alleman je belt of belaagt. Een betere optie is je caravan te verkopen via een tussenhandelaar, zoals bijvoorbeeld Handelsonderneming Dick Molenaar in Alkmaar. Deze tus senpersoon regelt het allemaal voor je en komt bij je aan huis. Je krijgt een eerlijke prijs voor je caravan, de administratie wordt geregeld (overschrij ving) en de caravan wordt keurig bij je thuis opgehaald. Kortom, makkelijk en eenvoudig. Goed geregeld dus. Wil je ook je caravan verkopen? Doe het via Handelsonderneming Dick Molenaar: 06 - 57778094. HEILOO - Het Leger des Heils is op zoek naar collectanten in Heiloo voor de jaarlijkse col lecteweek van 23 tot en met 28 november. Alleen met de hulp van vrijwilligers is het voor de organisatie mogelijk op buurtni- veau activiteiten te blijven orga niseren om sociale uitsluiting en eenzaamheid te bestrijden. In deze crisistijd is hulp voor veel mensen harder nodig dan ooit. Steeds meer mensen zijn op zichzelf teruggeworpen en niet iedereen redt het alleen. Het Leger des Heils zet alles op alles om, soms op creatieve manieren, zorg en ondersteuning te kunnen blijven bieden. Want juist nu is de behoefte aan contact en directe hulp enorm. Het Leger des Heils heeft door heel Nederland zo'n honderd buurthuiskamers die bedoeld zijn voor de directe omgeving en toegankelijk voor iedereen. Doel is om mensen uit een sociaal iso lement te halen of dit isolement te voorkomen. Het overgrote deel van deze buurthuiskamers is niet gesub sidieerd, waardoor het bestaan volledig afhankelijk is van giften en donaties. Het Leger des Heils organiseert daarom een landelijke collecteweek, dit jaar van 23 tot en met 28 november. De hulp van vrijwilligers is daarbij keihard nodig. Want samenleven doe je dus niet alleen. Meld je aan via www.legerdesheils.nl/collecte HEILOO - Op zaterdag 26 en zondag 27 september exposeren stu denten van Academisch Atelier Crejat in de Witte Kerk in Heiloo. Onder hen de Heiloose Afra van der Peet. "Ik vind het heel leuk dat ik mijn schilderijen kan laten zien in mijn eigen woonplaats en dan nog wel in de Witte Kerk", aldus Afra. "Enkele voor mij onbekende zwart-witfoto's die ik vond in mijn vaders spullen waren inspiratie om te schilderen en er mijn eigen kleur aan te geven. Van daaruit ben ik verder gegaan." Beelden, schilderijen en tekening van Academisch Atelier Crejat 26 en 27 september, 11.00 - 16.00 uur Witte Kerk, Heiloo. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 16