Wcf CANNABINOL (CBN©) Full Spectrum met horecQ-ervaring M bezorgers Het water staat Heiloo aan de lippen! Gemeentebelangen Heiloo: niet nóg meer miljoenen in Aansluiting A9 Versterk je immuunsysteem in deze tijden www.cbnolienederland.nl IE uuij zoeken per direct 18 NIEUW Zie gezondheidsklachten op onze website. f NEDERLAND rhïTiS II OocW1 Snackbistro de Toren zoekt een fulltime teamspeler die ook zelfstandig kan werken. Je werkzaamheden zijn lekker divers: bestellingen aannemen, frituren, lunch en diner bereiden, eten uitserveren, achter de bar staan. Te veel om op te noemen. Wij bieden een goed salaris en vaste werktijden (weekend in overleg). Lijkt het je het leuk om bij ons te werken? Bel dan Ronald Meijer 06 441510 68 of kom langs. \MV\ zoeken ook vanat16 iaat Geesterduinweg 42 Castricum - 0251 65 05 68 Lagelaan... Stolpboerderij weg Eén van de speerpunten van Gemeentebelangen Heiloo is "gezonde gemeentefinanciën". Dat betekent de tering naar de nering zetten. Dus keuzes maken. Zeker nu Heiloo het water aan de lippen staat, zoals onze burgemeester 14 september letterlijk twitterde. Het water staat Heiloo aan de lippen vanwege de gestegen kosten voor de jeugdzorg, de ondersteuning van langdurig zieken en mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt en ook vanwege de kosten voor nieuwe ontwikkelingen zoals de invoering van de Omgevingswet, klimaat- en coronamaatregelen. Financieel gezien zit de gemeente Heiloo in zwaar weer. Gemeentebelangen Heiloo vindt desondanks dat de voorzieningen op gebied van welzijn, sport, cultuur en groen op peil moeten blijven. Niet door het drastisch verhogen van de OZB -belasting of door leningen aan te gaan voor 30 tot wel 60 jaar, want dat is het afwentelen van de financiële problemen van de gemeente op de Heilooêrs, nu en in de toekomst. Wél door een aantal grote uitgaven te schrappen nu het nog kan. Gemeentebelangen Heiloo stemt daarom niet in met het collegevoorstel om 1,7 miljoen euro extra in de Aansluiting A9 te steken. Niet omdat Gemeente belangen Heiloo daarmee de gemeenten Alkmaar en Castricum en de Provin cie Noord Holland onder druk wil zetten om een grotere financiële bijdrage te leveren, maar omdat: de miljoenen voor deze aansluiting gewoon beter besteed kunnen worden aan zaken die wél bijdragen aan meer welzijn, betaalbare woningen en een beter leefmilieu voor alle Heilooêrs, nu en in de toekomst. er totaal geen inzicht is in hoeveel kosten er na deze extra 1,7 miljoen euro nog bijkomen vanwege nieuwe eisen Rijkswaterstaat, strengere milieu eisen rond stikstof en C02, nieuwe knelpunten in het wegennet in en rond Heiloo en tegenvallers bij de aanbesteding en de aanleg, etc! Heiloo de totale kosten van de aansluiting A9 niet aankan, nu deze van 8,5 miljoen in 2015 zijn verdubbeld naar ruim 15 miljoen nu (en de overall kosten zijn gestegen van 27,8 miljoen naar ruim 50 miljoen) los van aanpassing Kanaalweg, Vennewatersweg en spoortunnel die Heiloo minstens 10 miljoen hebben gekost. Gemeentebelangen Heiloo doet een dringend appél op alle raadsleden, en zeker op de raadsleden van de partijen die in 2015 hebben gestemd VOOR de motie met de strekking "dat de Aansluiting A9 (exclusief kostenindexatie) maximaal 8,5 miljoen euro zou mogen kosten en geen cent meer", om NIET in te stemmen met de extra 1,7 miljoen euro voor dit project en eerst eens na te denken over wat deze aansluiting voor Heiloo betekent en wat deze aansluiting onze lokale samenleving, natuur en milieu werkelijk kost! Meer lezen over wat Gemeentebelangen Heiloo voor u doet? Kijk op www.gemeentebelangenheiloo.nl U kunt op www.gemeentebelangenheiloo.nl/contact inschrijven op onze nieuwsbrief. Wilt u meteen op de hoogte zijn? Volg ons dan via Twitter gemeentebelangenheiloo@gbheiloo en Facebook gemeentebelangen@GemBelangenHeiloo UITKIJKPOST 30 SEPTEMBER 2020 snochbistro personeel 5^ GB Ho

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 18