Bixie Kids Only groot succes! Introductieaanbod bij TV Het Vennewater Beginnende jeugd trainers W Limmen Nieuw in Heiloo, 1-op-l Personal Training, RR Physical Speciaal voor nieuwe leden Geslaagde cursus HEILOO - Zondag 27 september zat dan toch eindelijk alles mee. De langverwachte wedstrijd Bixie Kids Only, georganiseerd door Hippische Sportvereniging Heiloo op haar verenigingster rein aan de Zeeweg, kon ein delijk doorgaan. In mei gooide corona roet in het eten en ging de boel op slot. Maar nu mocht het weer en waren ook de weer goden ons goed gezind. In de overdekte hal - verboden terrein voor de volwassenen - waren tal van spellen uitgezet waaronder een stormbaan, een springkussen, stokpaardenrace en hoefijzer pim- pen. De organisatie had er werkelijk alles aan gedaan om het evenement coronaproof te maken. De toezicht houders konden dit alleen maar beamen. Het zijn onwerkelijke tij den. Ook voor de jongste kinderen valt het niet mee. Het is daarom fijn dat zij even weg konden dromen op deze heerlijke Bixie dag! Tekst: Rob van Veen Bixie is bedoeld voor de aller jongste ponyruiters. De jeugd kan zich uitleven in meerdere discipli nes waaronder dressuur, springen en een vaardigheidsparcours. HS Heiloo had deze dag bovendien een Prix d 'élégance op het programma gezet. En dat was een doorslaand succes! De juryleden beoordeelden een dertigtal combinaties waarbij er speciale aandacht uitging naar de wijze waarop de pony was getoilet- teerd en de berijd(st)er aandacht had gegeven aan zijn of haai' outfit. Verkleden mocht en dus kwamen er niet alleen prinsessen en elfjes te paard voorbij, maar waren er zelfs een aardbei en een dinosaurus te bewonderen! Tijdens de vijfweekse introductiecursus sport je lekker en veilig in de buitenlucht. Foto: Dennis Burgering HEILOO - Als je dit najaar lid wordt van TV Het Vennewater heeft de vereniging een zeer aantrekkelijk aanbod. Meld je nu aan voor een lidmaatschap voor 2021 en maak gebruik van de volgende actie: lucht. De cursus start op woensdag avond 21 oktober. Zo leer je meteen mensen kennen én kun je tennis- vaardigheden opdoen! Lekker en gezellig buiten sporten dus! Op de eerste plaats eindigde Zivah Mieras met Shadow. Deze als heks vermomde amazone uit Julianadorp viel niet alleen een bloemenkrans ten deel, maar ook een joekel van een bokaal met inscriptie. En natuurlijk de eeuwige roem! Opgeven doe je door een mail te sturen naar het volgende adres: leden@tvhetverinewater. nl. Voor meer informatie kun je ook rechtstreeks mailen naar: inge@tvhetvennewater.nl Je betaalt tot de rest van dit jaar (oktober, november, december 2020) geen contributie* en je mag ook nog eens in 2020 gratis mee doen aan 5 introductielessen. Deze kennismakingscursus is 1 x per week, lekker en veilig in de buiten- Geldig bij een jaarlidmaatschap voor 2021 Alle deelnemers mochten in de gezellige foyer lunchen en ook voor de pony's was buiten de tafel gedekt met wortels en muesli op het menu. Zivah Mieras d'élégance. Shadow, kampioen Prix Foto: Bart Wagter pony 'Gexveldig initiatief om alle nieuwe leden als ivelkomstgeschenk een gratis kennismakingscursus tennis aan te bieden. Leuk om op deze manier kennis te maken met het spelletje én mensen te leren kennen. Knap hoe de trainer aansluit bij de verschillende niveaus en je thuis leert te voelen bij de club. Met, speciale dank aan Inge, onze trainster, die hierin echt het verschil weet te maken. Ik heb er veel van geleerd!' LIMMEN - Het is leuk om de jeugd te trainen maar er komt ook het een en ander bij kijken. Daarom werden in augustus en Techniektraining Opbouwtraining Pedagogiek en didactiek Specifieke leeftijdskenmerken september drie cursusavonden voor beginnende jeugdtrainers georganiseerd. Wat kwam er aan bod? - Hoe kan ik mijn training succesvol maken? - Hoe krijg ik plezier op de training? Verschillende oefenvormen en partijspelen: De cursus werd gegeven middels demotraining, nabespreking, eigen vaardigheden, zelf training geven aan een groepje en evalueren. De cursus werd gegeven door Everard Luijckx en Okko Tabois. Het is de bedoeling dat het maan delijks wordt voortgezet met nieu we onderwerpen en oefenstof. Rick brengt in zijn training de belangrijkste principes van voeding en fysieke training samen. Aangeleverde foto Er komt veel kijken bij het trainen van de jeugd. Aangeleverde foto HEILOO - Na een aantal jaren in een sportschool gewerkt te heb ben, besloot Rick Romeijn om voor zichzelf te starten als per sonal trainer. Rick heeft zijn opleiding gevolgd bij Overload Worldwide, een oplei ding die is uitgegroeid tot een begrip in de wereld van training, revalidatie, voeding, supplementen en alles dat met een gezond mense lijk fysiek te maken heeft. Rick doorliep daar de opleidin gen Toptrainer A en B, Mylogenics (Activation, Rehab en Release) en Personal Hormonal Profiling. Hoelang loop je al met plannen om af te vallen, in shape te komen en om iets te doen aan je gezond heid? Kom eens een kijkje nemen op de Ambachtsweg 24 in Heiloo, waar het voormalig pand van XopX is gerenoveerd tot een sfeervolle trainingsruimte van meer dan 100 m2. Er zijn ruime en veilige voor zieningen voor 1-op-l-trainingen volgens het RIVM-protocol. En kom je met de auto, dan kan je voor de deur parkeren. Binnen RR Physical wordt doel gericht getraind in een systeem naar jouw persoonlijke wensen. We kijken hoe jij hormonaal in elkaar steekt, Rick: "Ik breng de belangrijk ste principes van voeding en fysieke training samen, omdat ik graag wil dat jij begrijpt waarom we doen wat we doen!" Deze kennis kun je altijd op jezelf toepassen, je inves teert dus in jezelf! Ook voor het behandelen van blessures, de bege leiding van revalidatietrajecten en het schrijven van voedingsadviezen kunt u bij Rick terecht. "Om u kennis te laten maken met mijn passie kunt u gebruikmaken van mijn openingsactie 3x perso nal training voor 90." Rick hoopt u graag te mogen ontvangen bij RR Physical.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 23