A-diploma's Zwembad Loos B-diploma's Zwembad Loos PostaanZee doet mee aan Rabo Clubsupport 2020! Beelden Jos Apeldoorn niet in Bergen, wel in Egmond REGIO/SPORT 11 Entree Verhalenkamer opgeknapt -> 1 UITKIJKPOST 7 OKTOBER 2020 7 toppers op een rij! Van harte gefeliciteerd! Aangeleverde foto HEILOO - Ondanks Covid-19 werd er op zaterdag 26 sep tember door de leerlingen van Zwembad Loos toch afgezwom men in Zwembad de Hout in Alkmaar. Kleinere groepen en maar één ouder als toeschou wer. Het maakte voor de leerlin gen niet uit, ze lieten alles net jes zien en na afloop kregen ze hun diploma A. Groep 1 Karlijn van Elswijk, Jasmijn Bos, Mats Weiier, Amber Wit, Alexander Huizinga, Mohamad Ahmad, Sarah van der Sluijs, Joachim de Bruin, Boet de Groot, Sakina Jafari, Jan Jong, Milan van den Berg, Jim Ooms, Danny Kaptein, Mila Kassing, Maarten Hes, Tara Verkissen en Colin Wijker. Groep 2 Lois de Haas, Fathi Adam, Baiman Abo, Sil Beerepoot, Belle Geertsema, Rosa de Waard, Sarah Hanbali, Sarah Kareis, Huanxin Zhang, Lauren Groen, Vin Langenberg, Pien Könst, Jans de Boer en Toots Jansen. HEILOO - De leerlingen die mochten afzwemmen voor hun B-diploma, deden dat in Zwembad Loos. I.v.m. Covid-19 mochten de leer lingen maar één ouder meenemen als toeschouwer. Iedereen netjes 1,5 meter uit elkaar en genieten van alle kunsten voor het zwemdi ploma B. De volgende leerlingen mochten him diploma in ontvangst nemen: Jente Vastenouw, Alethea Alexe Erkamp, Stanley Johnson, Tessel de Boer, Pepijn Tervoort, Jan Molenaar, Candy Baltus, Anouk Zwart, Mylan Cloesmeijer, Delano Waterdrinker, Jolene Dekker, Isolde Mooij, Saar de Wit, Liza Bus en Sanne van der Noord. 10+11 en 17+18 oktober van 11.00 tot 17.00 uur aan de Visweg 12 1935 EC in Egmond-Binnen. De coronamaatregelen worden in acht genomen. In de kleinste galerie van Bergen toont Jos Apeldoorn zijn kleinere schilderijen. Aangeleverde foto EGMOND AAN ZEE - Onze vrij willigers zetten zich, ondanks corona, geweldig in voor PostaanZee. Bijna al onze eigen activiteiten zijn, met enige aanpassingen, weer gestart. Voor Rabo Clubsupport 2020 stelt Rabobank een bedrag beschikbaar om over clubs in de regio te verdelen. Ben je lid (let op: dit is niet hetzelfde als klant) van Rabobank? Dan heb je een stern- kaart met een unieke code in de brievenbus ontvangen. Hiermee kun je 5 stemmen uitbrengen op clubs die je een warm hart toedraagt. Je mag maximaal 2 stemmen per club uitbrengen. Stemmen jullie ook op ons? Dit kan vanaf 5 oktober via www. rabobank-clubsupport.nl Draag jij PostaanZee een warm hart toe? Ook 1 stem telt. Goed gedaan groep 1! Aangeleverde foto Van harte gefeliciteerd groep 2! Aangeleverde foto EGMOND-BINNEN - Normaal gesproken heeft kunstenaar Jos Apeldoorn tijdens de KunstlODaagse in Bergen zijn houten beelden in het parkje van 't Oude Raethuys staan. Helaas gaat de KunstlODaagse dit jaar niet door in verband met de coronacrisis. Om andere mensen toch te laten genieten van zijn werk toont Jos zijn beelden, waaronder ook gerestau reerde knotwilgen, bij hem thuis op het plein voor het houtlokaal waar hij ook aan het werk zal zijn. In de kleinste galerie van Bergen expo seert hij zijn kleinere schilderijen. HEILOO - De entree van de Verhalenkamer is opgeknapt. De glazen pui sprak niet zo tot de ver beelding, deze kleurrijke gevel is een stuk meer uitnodigend. U bent van harte welkom bij de Verhalenkamer op Landgoed Willibrordus van dinsdag tot en met zaterdag, tussen 11.00 en 16.00 uur. Aangeleverde foto PostaanZee op de Voorstraat in Egniond aan Zee, Foto: Archief Uitkijkpost

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 11