Praktijk Inkracht Thema 'Anders Genieten' Leuke activiteiten in Winkelcentrum 't Loo 1 COLUMN JL i BEDRIJF BELICHT 5 Bij meidencoach Sandra mag je zijn wie je bent Je zal nu maar 15 jaar zijn Michiel Ullers UITKIJKPOST 7 OKTOBER 2020 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 275 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Sandra Groot, meidencoach. Aangeleverde foto Praktijk Inkracht, Willibrordus Business Centrum - Praktijkruimte 1.08, Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo, Telefoonnummer: 06 - 825 74 770 www.praktijkinkracht.nl,info@praktijkinkracht.nl fb/insta: praktijk Inkracht Sandra Groot van Praktijk Inkracht is er voor meiden vanaf 12 jaar die kampen met gevoelens van onzekerheid, die last hebben van groeps druk, die sociale contacten ingewikkeld vinden en moeite hebben om vriendschappen te sluiten. Maar ook voor meiden die zichzelf onzicht baar maken of die last hebben van de scheiding van hun ouders, of erger nog: meiden die te maken hebben met een verlies. Gemeente vergoedt traject Je wilt als ouder je kind weer blij en gelukkig zien, maar het lukt je niet om dit bij je kind te realiseren. Samen met Sandra kan je zorgen dat jouw kind weer tot bloei komt en zijn of haar' dromen weer kan najagen. Het coachen van meiden rond deze leeftijd is zo belangrijk voor hun toekomst dat de gemeente het traject vergoedt. Een vertrouwensband opbouwen De knusse praktijkruimte voelt veilig. Het lijkt op een meidenkamer, met pastel tinten, een boekenkast met lieflijke accessoires en een gezellig zitje. Het raam staat op een kier en de zonnestralen vallen naar binnen vanaf de gezellige bin nenplaats. Met een geurende kop thee erbij kunnen de meiden hier honderduit vertellen aan Sandra wat hen bezighoudt. "Alles wat hier wordt besproken blijft ook hier", drukt Sandra ze op het hart. Luchtige en beeldende coaching Na het kopje thee gaat Sandra aan de slag. Samen met de jongere wordt er aan datgene gewerkt waar de behoefte ligt. Sandra kijkt altijd naar' het gezin waar de jongere uitkomt. Aan de hand van gekleurde poppetjes onderzoeken en voelen de meiden hoe de relaties van hun gezin eruitzien. "Dit is heel effectief want als ze het zien dan veranker je het in hun lijf', zo legt Sandra uit. Met ouders daar entegen maakt zij opvoedopstellingen door middel van matten op de grond. Ze laat de ouders op deze manier ervaren wat hun rol in het gezin is en hoe de kinderen daarop reageren. Als ouder ben je vanzelfsprekend een belangrijke en onmisbare schakel in het traject. "Ik maak ouders bewust van wat zij uitstralen en leg uit welke invloed dit heeft op hun dochter." "Sandra bereikt zowel onze dochter als ons als ouder individueelop een rustige manier. Sandra is een steun voor ons gezin. Ze geeft ons inzicht, steun en kracht en het vertrouwen dat wij het zelf kunnen met elkaar. -tnoeder van Senna- Kracht Boost middag voor meiden Op dinsdag 10 november organiseert Sandra een Kracht Boost middag voor onzekere meiden van 12 tot 15 jaar die last hebben van een negatief zelfbeeld. "Ik wil ze laten ervaren dat ze niet de enige zijn", aldus Sandra. Sandra laat de meiden ontdekken waar ze goed in zijn en waar hun kwaliteiten liggen; ook leren ze ontspannen. De middag vindt plaats in het Droomdenkers Talentcentrum in Limmen. Inschrijven kan via e-mail of telefonisch. Tekst: Margreeth Anema HEILOO - Nu de maatregelen met betrekking tot het coronavi rus verder zijn aangescherpt, is het voor veel mensen toch weer even aanpassen. Het advies is om meer thuis te werken, het dragen van mondkapjes in open bare ruimtes wordt aangeraden en de horeca moet de deuren eerder sluiten. In de komende weken wil Uitkijkpost stilstaan bij deze ande re tijd waarin we ons met elkaar bevinden. Een tijd die vraagt om een andere manier van werken, den ken en genieten. Want ook al zijn de maatregelen aangescheipt, er zijn nog voldoende manieren om te genieten en het leuk te hebben met elkaar. In huis, maar ook buiten de deur. Ben je ondernemer en wil je laten weten hoe je gasten of klanten vei lig bij jou terechtkunnen? Of ben je onlangs naar een voorstelling geweest, heb je ergens iets gege- Mail jouw ervaring of bijdrage ten of gedronken en wil je jouw naar redactie@uitkijkpost.nl, dan positieve ervaring delen? gaan wij ermee aan de slag! Op deze manier kan je ook genieten van je milkshake, maar zover gaan de maatregelen gelukkig nog niet. Foto: Pexeis HEILOO - Winkelcentrum 't Loo heeft weer een aantal leuke acties en activiteiten georgani seerd. Kleurplaat In deze krant vind je een kleur plaat. Kleur deze op je mooist in en lever de kleurplaat uiterlijk 17 oktober in. De tien mooiste kleur platen worden uitgekozen door een deskundige jury. Van maandag 19 tot en met vrijdag 23 oktober kan je via de Facebookpagina van Winkelcentrum 't Loo stemmen op jouw favoriet. De kleurplaat met de meeste likes wint een leuke prijs. De prijsuitreiking is op zaterdag 24 oktober. Stempelkaartactie Van 10 tot en met 31 oktober organiseert het Winkelcentrum een stempelkaartactie. Vanaf 10 oktober kan je stempels verzamelen als je boodschappen doet in 't Loo. Bij zes stempels (3 van food- en 3 van non- foodwinkels) is je kaart vol. Doe je volle stempelkaart in een van de twee rode brievenbussen in het win kelcentrum en maak kans op mooie prijzen! De Gelaarsde Kat Wie kent niet De Gelaarsde Kat, de slimme kat uit het sprookje over de Markies van Carrabas. Zou jij deze slimme kat weieens in het echt willen ontmoeten? Kom dan zater dag 10 oktober tussen 12.00 en 16.00 uur naar 't Loo. De Gelaarsde Kat zoekt je graag op en op de foto gaan kan natuurlijk ook! De Gelaarsde Kat. Foto: Line-up Events Bent u een rij-ouder of bent u coach van het team? Dan eerst registreren bij de poort en rechts aanhouden bij de dranghekken. Als vee worden we als team door een slurf dranghekken geleid naar het veld. Alsof we koeien zijn die de wei in mogen. Je krijgt nog net geen tag in je oor. Ik weet dat dit het protocol van de overheid is, maar het doet wel een beetje gek aan. Je mag hockeyen maar na de wedstrijd moetje z.s.m. het ter rein verlaten. Geen kopje koffie of drankje na de wedstrijd. Clubhuizen zijn dicht en toeschouwers zijn niet toegestaan, maar ouders die rijden mogen gelukkig wel het terrein op. Lege sportterreinen en dan regent het ook nog. Treurig! Het is de wereld van nu, maar als je 15/16 jaar bent moet het wel heel raar zijn. Op die leeftijd staat de wereld voor je open en is alles wat met gezondheid, ziek zijn en dood te maken heeft heel ver weg. Geen eindexamenfeestjes, geen eerste stapavonturen, geen eerste kus, niet hangen met elkaar en nu zelfs op school een mondkapje op. De reden van dit laatste is om de leraren te beschermen, wat overigens terecht is. Maar wordt er ook nagedacht over de 15- en 16-jarigen? Je bent jong en je wilt wat, maar niet zo'n mondkapje. "Het is maar tijdelijk", maar voor die leeftjjd is het een gek jaar dat ze niet meer terugkrijgen. Hockeyvader leeft met alle leeftij den mee, maar breekt hierbij een lans voor de jeugd tot een jaar of 16 die overal tussenin valt. Laat ze nog kind of puber zijn. Gelukkig mogen ze nog wel hockeyen. Daarin kun nen ze dan ook lekker hun energie kwjjt, al was dat tijdens de wedstrijd van afgelopen zaterdag niet te

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 5