Glasboer speelt Single in Cultuurkoepel Activiteiten voor kids in de herfstvakantie Quatuor AEternum speelt 'Voor het einde van de Tijd' van Messiaen Musicaldag op Muziek- en Dansschool MUSICALDAG HERFSTVAKANTIE 2020 Dreumesochtend, sportspektakel en pannatoernooi Willibrorduslezing uitgesteld Zorgzame vrijwilligers gezocht UITKIJKPOST 7 OKTOBER 2020 De Dreumesochtend en het Sportspektakel in de herfstvakantie staan garant voor sportief plezier. Aangeleverde foto HEILOO - In de herfstvakantie organiseren de buurtsportcoa- ches verschillende activiteiten voor kinderen tussen de 1 en 14 jaar in sporthal Het Vennewater in Heiloo. Op dinsdag 13 oktober wor den de Dreumesochtend en het Sportspektakel georganiseerd. Het panna knock-outtoemooi vindt plaats op donderdag 15 okto ber. Online aanmelden is nood zakelijk via de website; kijk voor de toegangsprijzen op www. sportenbewegeninheiloo.nl Dreumesochtend De Dreumesochtend is van 10.00 tot 11.30 uur voor kinderen van 1-5 jaar. Samen met je (klein)kind kun je anderhalf uur lang klimmen, klau teren, springen, rennen en samen plezier maken. Elk kind mag zijn/ haar loopfiets meenemen want er wordt een begeleid fietsparcours uitgezet. Ook is er een peuterhoek waar de allerkleinsten kunnen rond kruipen en spelen. In verband met de coronamaatregelen mag er één ouder/begeleider per kind mee de hal in. Sportspektakel Het Sportspektakel vindt plaats van 12.30 tot 15.30 uur. Dit spekta kel wordt meerdere keren per jaar georganiseerd door de buurtsport- coaches van Holland Sport. Ook in de herfstvakantie is het leuk én gezond om lekker in beweging te komen. Kinderen van 6 tot 12 jaar zijn van harte welkom om zich lek- HEILOO - Cabaret in de Cultuurkoepel. Het komt niet vaak voor. Alleen als het echt héél goed is! Het nieuwe duo Glasboer, Gabriëlle Glasbeek en Robert van der Tol, is echt héél goed! Gabriëlle speelde met cabaret groep Vrouw Holland 20 jaar lang in de Nederlandse theaters. Robert heeft gewerkt als muzikant en com ponist voor o.a. Dogtroep, NNT, Peergroup en Vis a Vis. De optelsom van dit talent is meer dan verras send: rauw, cabaretesk en filmisch. Humor, tragiek en meeslepende muzikaliteit. Dicht op de huid, con fronterend maar toch toegankelijk. Glasboer speelt Single: Vrouw verlaat man. Eerdere vriendjes en bemoeienissen van de twee belang rijkste vrouwen in haar leven doen haar beseffen: Ze Wil Alleen Zijn. Als de koelkast dan nog haar enige vriend is, is ze allang blij. Nu kan ze tenminste zelf kiezen wanneer ze wat waarin stopt. Totdat de koel kastdeur een filmscherm blijkt te zijn. Zo krijgt ze met bevroren beel den alsnog haar verleden voor haar kiezen. Gelukkig met veel humor en prachtige muziek Zaterdag 24 oktober a.s. om 20.15 uur in de Cultuurkoepel Heiloo. Kaarten a 15 zijn uitslui tend vooraf en online te koop via www. cultuurkoepelheiloonl ker uit te leven tijdens de sportieve clinics waaronder trefbal en karate, op de vele luchtkussens en bij ande re leuke activiteiten. Geef bij het aanmelden aan of je aan een van de clinics mee wilt doen. Pannatoernooi Op donderdag 15 oktober kun nen jongeren van 10-14 jaar tussen 10.00 en 13.00 uur meedoen aan het panna knock-outtoernooi in sport hal Het Vennewater. Dit toernooi wordt door de buurtsportcoaches georganiseerd in samenwerking met Jongerenwerk Heiloo. De jongeren kunnen meedoen aan diverse clinics en lekker veel panna spelen. De cli nics worden o.a. verzorgd door pan- navoetballer Hendrik Ploegaert; hij leert de jongeren hun panna-skills aan te scherpen om zo tot nóg bete re resultaten te komen. Meer informatie In verband met de coronamaatre gelen zijn ouders bij het sportspek takel en het pannatoernooi niet wel kom. Vooraf inschrijven is verplicht en kan via www.sportenbewegenin- heiloo.nl Uiteraard worden bij alle activiteiten de maatregelen gehan teerd zoals die zijn geformuleerd door de Rijksoverheid en het RIVM om verspreiding van het coronavi rus te beperken. De meest actuele voorzorgsmaatregelen vindt u altijd op de webpagina van de betreffende activiteit. Wilt u meer informatie? Neem dan contact om met Kim Groen, via k.groen@alkmaarsport.nl HEILOO - Quatuor AEternum verzorgt op zondag 18 okto ber een concert in de Witte Kerk. Het ensemble speelt dan 'Voor het einde van de Tijd' van Olivier Messiaen. Quatuor AEternum startte op ini tiatief van cellist Arjen Vredenberg in de zomer van 2019 tijdens het Internationaal Music Workshop Festival in Duitsland. De leden van het ensemble, die uit drie verschil lende landen komen, zijn cellist Arjen Vredenberg (Nederland), vio liste Josje ter Haar (Nederland), kla- rinettiste Marta Xavier (Portugal) en pianiste Evalina Vorontsova (Rusland). De groep werd gevormd om 'Quatuor pour la fin du temps' van Olivier Messiaen te bestuderen en uit te voeren. Het ensemble wil met de concerten een bijdrage leveren aan een dieper besef van de bete kenis van oorlog en vrede. Heftige klanktapijten grijpen naar de keel als een directe verwijzing naar- de verschrikkingen van oorlog. Met het 'einde van de tijd' doelde de religieuze componist Messiaen op het einde van de begrippen heden en verleden, dat wil zeggen de eeuwigheid. Informatie en reserveren Het concert vindt plaats op zon dagmiddag 18 oktober om 15.00 uur in de Witte Kerk te Heiloo. Vanzelfsprekend worden alle coronaveiligheidsmaatregelen in acht genomen, zodat u met een veilig gevoel het concert kunt bezoeken. Daarom is het maximale aantal bezoekers dat zal worden toegelaten op 60 gesteld. Ook vragen wij u vooraf te reser veren, met opgave van naam en tele foonnummer. Reservering is pas geldig na over schrijving van 18 p.p. (jongeren 8) naai- NL TRIO 0254 712 843 t.n.v. St. Cultuur Witte Kerk Heiloo, Zaandam. Reserveren kan per tele foon (06-45184525), via de website concertenwittekerk.nl of per mail: info@concertenwittekerk.nl Quatuor AEternum is in 2019 gestart op initiatief van cellist Arjen Vredenberg. Aangeleverde foto JÜKLE BOOK. HEILOO - De Willibrorduslezing gaat dit jaar niet door. Op zater dag 31 oktober zou de jaarlijkse lezing worden verzorgd door mevrouw L. Ploumen, oud minister en Tweede Kamerlid. De Willibrorduslezing is verplaatst naar zaterdag 6 november 2021. Hopelijk kan mw. Ploumen de lezing dan wel uitspreken. De mensen die een kaart hebben gereserveerd krijgen him geld terug. HEILOO - De Loet en Overkerck gaan half november starten met een pilot met zorgvrijwilligers. Dit zijn vrijwilligers die ondersteunen met lichte zorgtaken en die extra aandacht aan onze bewoners geven. Is dit echt iets voor jou? Neem dan contact op met Susanne Schouten via telefoonnummer 06 - 2228 2495 of mail naar s.schouten@vivazorggroep.nl HEILOO - Zin in een leuke en leerzame dag vol theater? Doe dan mee aan onze musicaldag! In de herfstvakantie ga je samen met musicaldocenten Sanne Mallant en Simon Daniël Brommer zingend, dansend en acterend aan de slag met de Disneymusical Jungle Book! Aan het einde van de dag ben je een echte musicalacteur in deze beest achtig leuke musical! Wanneer: dinsdag 13 oktober, 10.00 - 16.00 uur Voor wie: Iedereen van 6-13 jaar Kosten: 35 Inschrijven voor zaterdag 10 oktober via de website Schitter jij mee in Jungle Book bij Muziek- en Dansschool muziekendansschoolheiloo. Heiloo? Aangeleverde foto nl/inschrijven Glasboer: dicht op de huid, confronterend maar toch toeganke lijk. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 7