We gaan aan de bak Prijswinnaars Kinderboekenweek mm mm Adverteer op onze contact pagina 3 {jtf&imc y en verschijn 2 keer per maand in de krant Vervolg van de voorpagina: D-EZ-E W-E-E-U: INGEZONDEN BRIEF De Beun/Cultuurkoepel voor meer info: verkoop@uitkijkpost.nl UITKIJKPOST 14 OKTOBER 2020 En verder? Per huishouden worden minimaal 3 nieuwe containers uitgeleverd en minimaal 2 oude opgehaald. Dat is een enorme logistieke operatie. Ondertussen willen we de normale dienstverlening niet in gevaar bren gen, zodat er er dus gewoon afval opgehaald en weggebracht kan wor den. 5 containers in de tuin is voor bijna iedereen heel erg veel! Dat realiseren we ons ook. De overlast is (gelukkig tijdelijk) maar voor één keer. Na 2 weken is het klaar. We hopen echt dat de mensen hier begrip voor hebben en mee werken. Het is voor iedereen een hele grote operatie. Voor de mensen van de inzameling, de organisatie en zeker ook voor onze inwoners. Wij danken hen dus ook bij voorbaat voor him begrip en medewerking. Maar het is voor een goed doel: beter scheiden, minder restafval! De pmd-container mag dus nog niet worden gebruikt? Nee, dat kan pas vanaf 23 novem ber. Tot die tijd gebruikt u de pmd-zakken en hangt die aan de lantaarnpaal. De nieuwe afhaalfre- quentie (lx per 3 weken) start ook pas vanaf 23 november. Eerder lukt niet vanwege logistieke redenen. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos "tT offset rotatiepers, de milieu- a, f vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 -17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00-12.00 vr. 09.00 -14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy En de mensen die in hoogbouw, zoals een appartementencom plex, wonen? Zij krijgen later een brief van de gemeente met wat er voor hen gaat veranderen. De meeste van deze mensen hebben nu een pasje voor een ondergrondse restafvalcontai- ner en dat blijft in de meeste geval len ook zo. Zij kunnen eventueel wel een gft-container bestellen, maar worden daar over later geïnfor meerd. Wilt u meer weten over afval scheiden, waarom we minder rest afval moeten produceren en wat dat te maken heeft met de klimaatdoel stellingen voor 2050, kijk dan op www.opreisnaar2050.nl Binnenkort hebben de inwoners van laagbouw drie containers om beter afval te scheiden. Foto: Robert Jan Comelisse HEILOO - In de Uitkijkpost van 30 september was er in het thema van de Kinderboekenweek van alles te doen voor de kinderen. En zo werden er heel veel mooie kleurplaten ingeleverd bij Bruna Heiloo. Op kantoor ont vingen we veel goede oplossin gen van zowel de rebus als de woordzoeker. De volgende kinderen hebben gewonnen: Sybren won bij de klemplaten en ging naar huis met het boek van Marianne Busser en Ron Schroder 'Van rare ridders tot vechtende Vikingen'. Milo wist de rebus goed op te los sen (ontdekkingsreiziger) en won het boek 'Juf Braaksel en de geniale ontsnapping' van Carry Slee. Bram vond de oplossing van de woordzoeker (Kinderboekenweek) en kon een gesigneerd exemplaar van Robin Ravens 'De laatste reis van Garoeda' ophalen. Iedereen bedankt voor het meedoen en alle prijswinnaars gefeliciteerd natuurlijk! Dat wordt heerlijk lezen in de herfstvakantie. DOOtDE ICIH VJIII.. In deze rubriek deelt een lezer van Uitkijkpost een foto. De foto gunt andere lezers een kijkje in iemands leven, laat zien wat iemand bezighoudt of gewoon mooi vindt. (Leerkracht in het basisonderivijs) "Welk niveau haalt mijn kind? Een vraag die ik door de jaren heen als juf talloze keren heb gehoord. En een hele begrijpelijke vraag, want in onze samenleving is opleidingsniveau erg belangrijk. En dus resultaatgericht onderwijs: ieder kind zo hoog mogelijke sco res op de Cito-toets. Worden onze kinderen daar echter ook zelf verzekerde en gelukkige volwassenen van? En heeft de coronacri sis ons niet weer eens duidelijk gemaakt welke beroepen cruciaal zijn? En dat dit absoluut niet alleen de beroepen zijn waarvoor een hoog opleidingsniveau vereist is? Uit vele onderzoeken blijkt dat het stimuleren van de creatieve en sportieve ontwikkeling en het aanboren van de nieuwgierig- heid van kinderen veel meer effect heeft dan alleen focussen op de toets. Voor mijn kinderen en de kinderen op school hoop ik vooral dat ze hun eigen talenten mogen ontdekken. En later een baan krijgen waarin ze zich waardevol voelen. Zoals ik mij voel als juf." Merel geeft de lens door aan Sanne Kaandorp. HEILOO - Kan iemand mij uit leggen waarom wij binnenkort wel naar De Beun (waar niets te doen is) mogen, maar niet naar de Cultuurkoepel, waarin nog geregeld geprobeerd wordt iets te brengen in deze barre tijden? Kortgeleden was ik er voor een concert; tenzij je bij elkaar hoorde, moest je een voor een naar binnen en werd je keurig naar je plaats gebracht. Na afloop, de mensen die rechts in de zaal zaten aan de rechterkant eruit, aan de linkerkant links de zaal uit. Geen enkel probleem. Niemand had daar moeite mee en zo was het helemaal coronaproof. Anna de Goederen Volg de Uitkijkpost ook op Milo (1) en Sybren (r) haalden hun prijs op bij Bruna Heiloo. Aangeleverde foto «■«BlMOUtSHWil* WAT 1 SJOUW V0LGINBE BOEK?

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 3