L&fcgr 'tks be^téA/ej^ DE THEE KLIPPER VAN OS HEILOO MODE oktober Halloween in t Loo Van Os Mode Heiloo: een klassieke collectie met een moderne touch www.tloo-winkelcentrum.nl UITKIJKPOST 14 OKTOBER 2020 't LOO Theemutsen, koffieleuten en zoetekauwen kunnen hun hart ophalen bij de Theeklipper, sinds 2014 gevestigd in Winkelcentrum 't Loo. De Theeklipper bestaat inmiddels dertig jaar. 'Als ik later groot ben' Eigenaresse Liesbeth Zonneveld liep op haar dertiende al stage bij de Theeklipper op haar voormalige locatie, ze besloot toen al dat ze nooit meer anders wilde: "De soorten thee, koffie en de bijbehorende aroma's die in de winkel hingen, maar ook het feestelijk inpakken van de cadeautjes. Ik was vastbesloten: dit wil ik als ik later groot ben", glimlacht Liesbeth. Engelse sfeer In 2010 droeg voormalig eigenaresse mevrouw Den Haan het stokje over aan Liesbeth en in 2014 verhuisde zij naar Winkelcentrum 't Loo. Liesbeth gaat met haar tijd mee: ze breidde het assortiment uit tot 160 soorten losse thee, bijna 60 soorten voorverpakte thee, 18 soorten koffiebonen die ter plekke vers worden gemalen en verder alles wat met thee- en koffiedrinken te maken heeft. Ze voegde zelfs een webshop toe aan haar website. Toch is de sfeer in de winkel kneuterig en knus gebleven. Theeboeketten Een dame die op zoek is naar een persoonlijk cadeau laat een mooi pakket maken met bonbons, verschillende soorten thee, sconesmix, jam en een zakje boterballen. "Is de ontvanger jarig of is het zomaar en heeft diegene ook een lievelingskleur?" vraagt Liesbeth terwijl ze tussen haar kleurige linten en verschil lende soorten cadeaustickers struint. Daarna laat een andere klant een uniek theeboeket samenstellen; de theeboeketten vind je alleen bij de Theeklipper in Heiloo. Heeft u een zelfgemaakt geboetseerd bord? Ook dat kan Liesbeth versieren. Bijzondere theesoorten voor de winter zijn o.a. de kerstthee met kaneel, sinaasappel, kardemom en een kruidnageltje en de oud nieuw thee: een witte thee met een melange van champagne en cassis. Eén slokje en u vergeet dat het herfst is De losse herfstthee is momenteel in de aanbie ding. Het is een zwarte thee met een geurige caramel-cranberrymelange met wat koren bloempjes daaraan toegevoegd. De thee is lekker zoet van zichzelf dus er hoeft geen scheutje honing bij. Liesbeth adviseert een stukje Engels shortbread erbij: een lekkernij tussen boterkoek en zandkoekje. Voor meer informatie of een bestelling via de webshop: www.detheeklipper.com De 26-jarige Dajo is de jongste ondernemer in 't Loo, hij nam de herenmodezaak op 1 september 2019 over van Co Oudejans. Dat was geen verrassing: "Toen ik hier negen jaar geleden kwam werken als stagiair was de intentie er al", vertelt Dajo. Toch is Co is onlosmakelijk verbonden met de zaak en daarom werkt hij nog op vrijdag en zaterdag. Geen verandering, wel toevoeging De basics, de kostuums, de wollen pantalons, overhemden en blazers zijn gebleven en blijven voorradig. Zoetjesaan heeft Dajo een aantal moderne merken toegevoegd aan de collectie zoals JOOP! en Tommy Hilfiger. Ook is de collectie accessoires uitgebreid van schoenen, stropdassen, boxershorts en sokken tot aan manchetknopen zodat heren voor een complete outfit terechtkunnen bij Van Os Mode Heiloo. Ouderwetse service Service staat hoog in het vaandel bij Van Os Mode Heiloo. Er staat altijd een medewerker voor u klaar voor een eerlijk advies en indien gewenst kunt u op afspraak buiten de openingstijden terecht. Van Os Mode Heiloo komt zelfs bij u thuis met een deel van de collectie als u wilt. Omdat iedere man anders is worden o.a. boordmaten opgemeten en pantalons afgespeld, het vermaken ervan valt natuurlijk onder de service. Comfortabel de winter door met Van Os Mode Heiloo Op de bovenverdieping vindt u de uitgebreide collectie winterjassen en jacks. De mooie wollen mantels worden afgewisseld met sportieve parka's in allerlei tinten die u door de verfijnde technische materialen beschermen tegen weer en wind. De winterjassen van Paul Shark hebben overigens een digitale thermometer aan de binnenzijde: "Zo kan je zien wat je lichaamstemperatuur is" demonstreert Dajo terwijl hij een van de jassen openritst. Meer informatie vindt u op: www.vanosmodeheiloo.nl. Al bijna 43 jaar is Van Os Mode Heiloo een begrip in Winkelcentrum 't Loo. Al sinds 1978 is Van Os Mode Heiloo gevestigd in het des tijds nieuw gebouwde win kelcentrum. Eigenlijk kan je er niet zomaar voorbijlopen. "Bijna iedere ochtend komen een aantal vaste klanten gezel lig naar het ontstane koffie-uurtje aan de stamtafel in het hart van onze winkel", aldus Dajo Thirij. SPOOKY GRIEZELTREIN: Durf jij in deze griezelige kinder- trein te stappen? De totaal versier de Spooky Griezeltrein rijdt door het centrum. Alle kinderen mogen instappen en een ritje maken. WORKSHOP POMPOEN UITHOLLEN: Wat is er leuker dan je eigen pompoen uithollen en hier mooie vormen en figuren van maken? Kinderen zijn onder begeleiding van hun ouders van harte welkom.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2020 | | pagina 6